17. 1. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jílková, držte hubu s Vojtěchem: lžete a dezinformujete! V Portugalsku je poplach!

Rozeřvaná Jílková: “A jak si třeba vysvětlujete to Portugalsko, kde je 91%, naočkováno a to je konkrétně,  91% je tam očkováno, žijí si tam jako by tam nebyl covid, všechno je tam otevřeno,” kvílela a ječela Jílková včera na dezinformační Čt! A fakta?

Ano, proočkovanost je tam vysoká, jásalo se a smálo se, jak ten Pfizer s covidem zametl a…

A šok:

za tři týdny se jim počet zdvojnásobil a portugalská vláda bije na poplach! Dokonce od 3.11 2021 jim covid prudce akceleruje!

DŮKAZ! CO CHCETE VÍC?

Snímek obrazovky 3349 0f374

 

Neskutečné, jak dezinformační Česká televize a Vojtěch právník, který nám říká moudra o vakcínách, dokáží manipulovat s lidmi!

Lež, podvod, lež, podvod a jak dlouho ještě budete šmejdi zakrývat skutečnost?

Podvodný Pfizer prostě nefunguje, nebo jenom trochu, ale prachy, prachy prachy v miliardách dolarů!

A to není vše!

Společnost Pfizer a její dceřiná společnost Pharmacia & Upjohn Company zaplatily 2,3 miliardy dolarů za urovnání trestních a občanskoprávních závazků za nezákonnou propagaci svých farmaceutických výrobků.

Společnost Johnson & Johnson zaplatila 485 milionů dolarů jako pokutu za trestný čin a propadnutí majetku a 1,72 miliardy dolarů jako občanskoprávní vyrovnání!

Proč to Jílková a veřejnoprávní médium včetně masmédií vytvořených na propagandu občanům nesdělí?

P.S.: V České republice bylo vyhozeno přes 120 000 dávek vakcín: 26 000 dávek bylo znehodnoceno od Moderny, 16 000 od Pfizer/BioNTech a 1200 od Johnson & Johnson, ostatní AstraZeneca. Ale prý je možné, že to bylo špatným návodem a zacházením…

Petr Pokorný

 

Sdílet: