8. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Turek najel v Německu do dětí. Dívenka po smrti

V pátek Hessensku, ve Witzenhausenu najel v pátek 30-letý Turek autem do skupiny dětí na stezce pro děti a kočárky.  8-letá dívenka je po smrti, další dvě utrpěly těžká zranění. Z vyšetřování vyplývá úmysl pachatele. Turek tvrdí, že se mu zatmělo…

Dramatický zvrat v případě údajné dopravní nehody : V Hesensku se Turek se svým vozidlem v nezmenšené míře řítil do skupiny školních dětí. Osmiletá dívka byla zabita – nyní je vyšetřována pro vraždu.

Řidič byl mezitím umístěn v psychiatrické léčebně. Existuje podezření, že „trpí závažným psychiatrickým onemocněním a podle současného stavu znalostí to mohlo být důvodem k rozhodnutí jednat,“ uvedli vyšetřovatelé. 30letý turecký státní příslušník měl v pátek najet autem do skupiny studentů na chodníku před školkou ve Witzenhausenu. Osmiletá dívka zemřela na vážná zranění v nemocnici o pár hodin později. Dvě dívky ve věku sedm a osm let byly vážně zraněny.

Všimněte si, že opět se jedná, jako podle scénáře,  o psychicky narušeného muže a hned je umístěn do psychiatrické léčebny!  Vždy, když se jedná o násilný čin imigranta, tak je okamžitě prohlášen za duševně nemocného! Opravdu zajímavé, nemyslíte? U nás v médiích ani slovo o tomto útoku na děti. 

ZDROJ

 

 

 

 

 

Sdílet: