5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Právníci a lékaři varují, že nemocnice již nejsou bezpečná místa

Nedávno Dr. Elizabeth Lee Vlietová publikovala článek o tom, že přijímací procedury do nemocnic se staly jako přijímací procedury do věznic.

Šlo o mistrně zpracovaný článek, který poukázal na v současnosti zavedené programy nutící pacientům takzvané nemocniční covidové protokoly. Výsledkem těchto protokolů bývá často předčasná smrt a eutanazie pacientů starších 50 let.

Dr. Vlietová nedávno také zveřejnila tiskovou konferenci s názvem \”Zastavte očkování – Přiloženo na videu\”, kde si povídala s více lékaři a právníky bojujícími proti současnému nemocničnímu systému, který doslova zabíjí lidi.

Jedná se o 90 minutové video , které můžete najít na platformě Rumble.

Byl proveden i sestřih tohoto videa podle jednotlivých řečníků do kratších úseků a nahraný na platformy Bitchute a  Rumble .

Mnozí z účinkujících lékařů sami ztratili své milované, kteří byli drženi v nemocnicích jako vězni a následně nemocnicí zabiti.

Rozhodli se proto podělit se svými zážitky a radami pro ostatní, aby se lidé uměli připravit na pobyt v nemocnici, nastane-li taková potřeba.

Všichni řečníci svorně souhlasí s tím, že každý by se měl bránit pobytu v dnešních nemocnicích, protože podle nich doslova vraždí lidi tím, že jim nutí covidové protokoly, často proti vůli pacienta nebo jeho rodiny.

Pokud si myslíte, že něco takového by se nikdy nemohlo stát v USA (nebo u nás), tak pak váš život a životy vašich blízkých jsou momentálně ohroženy.

Rady a znalosti, které získáte z těchto rozhovorů, mohou doslova znamenat rozdíl mezi životem a smrtí.

Advokát Thomas Renz: “Tyto nemocnice vraždí lidi a oni to dobře vědí”

Advokát Thomas Renz v současnosti připravuje federální žalobu proti vládě za zamlčování informací před veřejností o tom, jak nebezpečné jsou vakcíny proti Covid-19, které zabíjejí a poškozují množství lidí.

V rozhovoru s doktorkou Vlietovou vypráví o své práci a vysvětluje, jak vlastní data americké vlády ze systému Medicare ukazují, že lék remdesivir zabíjí 25% pacientů a také, že 85% pacientů napojených na ventilátory déle než 96 hodin nakonec umírá.

Podle jeho názoru jde o úmysl, ne náhodu a zdravotníci v nemocnicích velmi dobře vědí, že se to děje:

„Pacienti říkají lékařům ‘prosím nedávejte mi remdesivir’ a oni jim ho nakonec stejně podají. Toto je dorážení lidí!“

Lékařům pracujícím v těchto nemocnicích odkazuje, že je osobně bude brát na zodpovědnost za vraždy.

Video s výpovědí advokáta Thomase Renza si můžete prohlédnout zde:

 

 

Dr. Bryan Ardis: „Musíme zastavit tento vražedný protokol. Život každého je nyní ohrožen“

Dr. Bryan Ardis nedávno přišel o tchyni v nemocnici, která mu vnutila covidový protokol.

Po této události se intenzivně seznámil se studiemi ohledně remdesiviru a kriminálními aktivitami Anthony Fauciho (americký mix Mikase a Lekvarského) v protlačování tohoto nebezpečného léku, zatímco jiné, efektivnější a bezpečnější léky, se zakazovaly.

Dr. Adris věří, že používání nebezpečného remdesiviru je příčinou úmrtí č.1 na covidových odděleních nemocnic, nikoli covid samotný. Rovněž tvrdí, že nemocnice jsou finančně motivovány k používání remdesiviru namísto jiných léků.

Dále varuje lidi, aby se v současnosti snažili nemocnicím vyhýbat, jelikož nemocnice medicínsky a zločinně „unášejí“ lidi.

Rozhovor s Dr. Ardinům si můžete poslechnout zde:

 

 

Advokátka Ali Shultzová: “Izolace v nemocnici je stejná jako nezákonné uvěznění a mučení, tedy zločin proti lidskosti.”

Ali Shultzová byla hlavní právnička pro organizaci Americký lékaři první linie  (America’s Frontline Doctors). Momentálně žije ve státě Arizona. Nedávno přišla svou tchyni, kterou pomocí covid protokolu zavraždila Mayo klinika ve městě Scottsdale.

Díky její intervenci byla schopna zachránit tchyně, kterého Mayo klinika propustila dříve, než ho tam stihli zabít.

Dnes Ali Shultzová pomáhá ostatním lidem, jak podat trestní oznámení na nemocnice, které aplikací covidových protokolů vraždí lidi.

Rozhovor s ní naleznete zde:

 

 

Advokátka Lauren Martelová: „Covidový protokol vám mohou vnutit, i když nemáte covid“

Advokátka Lauren Martelová spolupracovala s Dr. Vlietovou na více případech pacientů v Severní Karolíně, kde je drželi jako vězně.

Hovoří o tom, jak jsou vedoucí zdravotníci v těchto nemocnicích zodpovědní za zadržování život zachraňujících léků na Covid-19. Vzpomíná také whistleblowera (interního vyzrazovače), podle kterého existuje plán na odmítnutí poskytnout účinné léky i tehdy, když si je pacienti vysloveně vyžádají.

Zabývá se nejen právními kroky ochrany pacientů, ale také způsoby, jak by mohly orgány činné v trestním řízení zastavit tyto vražedné praktiky, které se dnes dějí v nemocnicích.

Advokátka Martelová zmiňuje také hrozivé případy lidí, kteří šli na jednotky intenzivní péče (JIS-ky) bez žádných příznaků covidu či jiných respiračních onemocnění, udělali jim PCR test, ten vyšel pozitivně, následně jim byly nasazeny covidové protokoly, včetně remdesiviru a o týden na to zemřeli.

Výpověď advokátky Martelové si můžete poslechnout zde:

 

 

Maryann: „Válečný veterán, bývalý policista a otec zemřel jako medicínský vězeň“

V dalším emotivním rozhovoru zpovídá Dr. Vlietová ženu jménem Maryann, která teprve nedávno přišla o svého otce, který zemřel jako medicínský vězeň v nemocnici.

Maryann vyšla se svým příběhem na veřejnost, aby varovala ostatní.

Podobně jako ostatní lidé v této tiskové konferenci, i Maryann varuje ostatní lidi, aby se drželi mimo nemocnice a raději se o své rodinné příslušníky starali doma.

Rozhovor s Maryann naleznete zde:

 

 

Dr. Peter McCullough: „Správná včasná léčba vám pomůže vyhnout se nemocnici“

Dr. Peter McCullough je hlavním medicínským poradcem pro Nadaci Pravda ve zdraví a často ho je vídat v alternativních médiích.

Dr. McCullough je zřejmě největší světovou autoritou na správné včasné protokoly léčby Covid-19, které, pokud se zavedou včas, dokážou člověka ochránit před nemocnicí.

Důrazně upozorňuje na fakt, že ve většině nemocnic jsou covidová oddělení „uzavřené jednotky“, dokonce i v nemocnici, kde on sám pracuje, a že je nemožné přesně vědět, co tam dělají a jaké protokoly používají.

Jeho vlastní protokoly byly široce publikovány a mají historii účinnosti i bezpečnosti.

Výpověď Dr. McCullougha si můžete poslechnout zde:

 

 

Závěr

Jsme velkými dlužníky doktorce Elizabeth Vlietové za to, že nám přinesla výpovědi těchto lékařů a právníků a vyrozuměla veřejnost o hrozných podmínkách, které v současnosti panují v nemocnicích v USA a určitě i jinde ve světě.

Je hrozné slyšet, že instituce, které mají v první řadě léčit a zachraňovat lidi, dělají dnes pravý opak – zabíjejí nebo vězní své pacienty.

Proto je nanejvýš užitečné vědět, jak se proti těmto zločincům bránit.

Autor: Brian Shilhavy, Zdroj: healthimpactnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

 

Sdílet: