10. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

USA se mění na Severní Koreu: Převýchovné tábory a v regálech plakáty namísto zboží

Pokud se zamýšlíte nad tím, zda se Amerika (a po ní i zbytek Západu) propadne do finančního kolapsu typu Venezuela nebo se změní na policejní stát typu Severní Korea, zdá se, že Severní Korea momentálně vyhrává .

Americké Centrum pro kontrolu onemocnění CDC (obdoba našeho ÚVZ) již začalo prohlašovat, že neočkovaní policisté a vládní úředníci by měli být „násilně převychováni“, uvádí zpráva od NewsPuch.

Zní to jako něco vytrženého přímo z příručky k vymývání mozků a indokrinaci z dob někdejšího Sovětského Svazu:

„Ředitelka CDC Rochelle Walensky uvedla, že Bidenův režim plánuje přimět neočkované policisty a ostatní státní zaměstnance zúčastnit se školení, jehož účelem má být změna jejich postoje k očkování.

Je zde plán pro případ, pokud se tito lidé nebudou chtít očkovat. Jeho cílem bude poskytnout odmítačům informace, které potřebují k tomu, aby se s očkováním ztotožnily.“

Takže abychom to shrnovali…

Pokud nesouhlasíte s myšlenkou dát se napíchat smrtelným experimentálním koktejlem , který na základě nejnovějších odhadů nezávislých expertů zabil již přes 250 000 Američanů (zdroj: Dr. Zelenko), tak nutně potřebujete psychiatrickou pomoc. Tedy, alespoň podle americké CDC.

Už více vám nebude dovoleno uplatňovat informovaný souhlas a racionální přístup založený na dostupných informacích.

Vaše duševní zdraví bude zpochybněno a následně „napraveno“ v převýchovném táboře, abyste začali poslouchat bludy téhož státu, který se vás snaží zavraždit.

Prázdné regály v obchodech jsou překrývány plakáty s vyobrazením zboží

Jednou z klíčových charakteristik totalitních režimů je neustálá potřeba zakrýt vlastní selhání. Když národ zachvátí inflace, diktátoři se snaží předstírat, že žádná inflace neexistuje.

Po selhání dodavatelských řetězců nyní šikanují ty, kteří si stěžují a říkají jim, aby snížili své nároky.

Když se začnou vyprazdňovat regály v obchodech, zajdou diktátoři do takových extrémů, že se snaží vytvořit iluzi přetrvávajícího dostatku potravin a to dokonce i tím způsobem, že vytisknou obrázky potravin na kartony a ty zavěsí na prázdné regály nebo jimi překryjí přepravky.

Prostě, úplná Potěmkinovská vesnice! Však si prohlédněte obrázky ze supermarketů ve Velké Británii a USA.

Na tomto obrázku jsou prázdné bedničky překryty plakáty chřestu:

Na tomto obrázku zase můžete vidět prázdné regály překryté plachtou s vyobrazením různého zboží:

Tuto zase horní přepravky mají na vrchu kartony s vyobrazením různé zeleniny:

Nebo v tomto případě roztáhli jeden druh konzervy po téměř celém regálu:

Závěr

No a aby se kolaps potravinového dodavatelského řetězce ještě více zhoršil, falešný prezident Joe Biden nově vyhrožuje všem řidičům nákladních aut povinným očkováním.

Podle zjištění The Epoch Times , téměř jedna třetina řidičů chce raději podat výpověď, než se očkovat.

Pokud se vám zdá, že už nyní jsou problémy se zásobováním v USA špatné, tak počkejte, až čtvrtina z řidičů náklaďáků skutečně podá výpověď. A co myslíte, rozšíří se v globálním světě tyto problémy z USA časem i k nám?

Takové problémy se zásobováním přitom mohou přetrvávat i celé roky. No a masové hladomory už nemusí být dlouho pozadu za nimi.

Celý nejnovější podcast „Situation Update“ ze stránky Natural News naleznete na tomto odkazu .

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: