4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Poučení z voleb. Obroda musí stát na národním principu

S židovským rabínem, svobodným zednářem, nebo vietnamským „podnikatelem“ to vždy skončí krachem. Lze v liberální demokracii dosáhnout změnu u voleb?

Několik nedávných voleb (parlamentní, krajské, komunální…) nevedlo k posílení národních sil v politické reprezentaci na všech úrovních politického systému. Naopak pronárodní síly oslabují, ačkoliv mezi veřejností se nálady a preference posunují právě národním směrem. Je třeba položit si otázku, proč se to děje, když v okolních zemích jako Polsko, Maďarsko atd vidíme opačný vývoj.

Příčin je několik:

  1. Řada „vlasteneckých“ subjektů je přímo zakládána, nebo následně infiltrována agenty druhé strany často z řad nejstarší mafie světa, nebo jejich agenty. Například jistý „sociolog“ byl u krachu několika vlasteneckých aktivit. Možná je to náhoda, ale spíš ne. Jindy zase mělo vlastenecké hnutí vysoký poměr příslušníků jiného národa ve vedení, následný krach projektu byla jistě pouhá shoda náhod atd..
  2. Naivita některých mělkých vlastenců, že druhá strana bude hrát férově. Ne, oni hrát férově neumí a nikdy neplánují. Jejich taktika byla a je vždy lež, klam, podvod a švindl. Z vaší naivity mají jen srandu.
  3. Evidentní hloupost. Jak se mají vlastenečtí voliči vyrovnat s evidentní hloupostí předáků stran, když za vlasteneckou SPD kandiduje v Praze svobodný zednář a vietnamský drogový dealer? Jak mají reagovat potenciální voliči Trikolora, když se strana vrhne na boj o hlasy vietnamského voliče (drogového dealera v SAPě) a nasadí židovského rabína na kandidátku. Z toho si může volič udělat je jeden závěr, oni si ze mě dělají srandu. Pochopitelně část odpovědi leží v bodě 1., ale z části je to nepochopitelná tupost straníků a vedení strana a hnutí.
  4. Systém liberální demokracie je založen na švindlování voleb. Stačí si vzpomenout na prezidentské volby v USA, Rakousku (tam se musela volba prezidenta opakovat kvůli obřím volebním podvodům 3 krát), či nedávné parlamentní volby v Německu (volební účast i 150%!). Ačkoliv volební podvody si v těchto případech nijak nezadaly s volebními podvody někde v Africe, či Jižní Americe, tak nikdo volby nezpochybnil a platí oficiálně dál. Věří někdo, že v protektorátu „Česko“ se volby nešvindlují?! Kde se tak najednou vzaly stovky tisíc hlasů pro koalici SPOLU, které ze dne na den vzrostl volební výsledek o 1/3?!

Poučení je tedy následující. Jakákoliv vlastenecká aktivita a obnova musí být na čistě národním principu, bez svobodných zednářů, vietnamských podnikatelů, izraelských rabínů a sociologů. U voleb ke změně dojít nemůže, ty jsou rozhodnuty předem. Cestou je posilování národní pospolitosti formou nejrůznějších formálních a neformálních svazků. Pracujme všichni na sobě, posilujme vlastní rodinu, věnujme se řádné vlastenecké výchově dětí, starejme se o své přirozené zdraví, sportujme a zvyšujme naší připravenost k obraně, přemýšlejme o nápravě a klidně si to i sepisujme a diskutujme o tom s přáteli/spojenci. Situace směřuje k nějakému rozuzlení a musíme na ten okamžik být po všech stránkách připraveni. Jako Češi díky našemu úsilí přežijeme i tento pokus o naší likvidaci (vakcíny, imigrace, lgbt, ekogenda atd.): jen tentokrát musíme jasně říct, kdo o naší likvidaci a zotročení dlouhodobě usiloval a usiluje a přijmout taková opatření, aby již podobnou možnost nikdy v budoucnu neměl.

vědátor

 

Sdílet: