11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

81 výzkumných studií ukazuje, že přirozená imunita na COVID je lepší než vakcína

Překvapivá zpráva o přirozené imunitě vůči COVID versus imunita poskytovaná očkováním ukazuje nejen to, že přirozená imunita je dlouhodobá, ale že ti, kteří se zotavili z infekce COVID, pravděpodobně nebudou mít z očkování prospěch.

Brownstone Institute for Social and Economic Research našel 81 výzkumných studií v přehledu publikované práce, která ukazuje, že přírodní infekce překonává očkování, pokud jde o trvalou ochranu.

Výsledky jsou obzvláště zajímavé, protože vědci nyní vědí, že očkovaní lidé jsou stále méně imunní a že přibývá průlomových infekcí, nemluvě o tom, že očkovaní lidé mohou stále přenášet nemoc na ostatní.

Podle Brownstone to znamená, že představitelé veřejného zdraví „lživě zavádějí veřejnost“ v propagaci očkování jako jediného řešení ukončení COVID.

„Tyto studie také ukázaly, že osobní ochranné prostředky (OOP) a masky ve zdravotnictví jsou v zásadě neúčinné,“ řekl Dr. Paul Eliáš Alexandr. Alexander je bývalý odborný asistent medicíny založené na důkazech a výzkumných metod, který také sloužil jako hlavní poradce pro politiku pandemie COVID ve zdravotnických službách v USA.

ZDROJ

 

Sdílet: