5. 10. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Zdravý 16-letý chlapec zemřel po druhé dávce Pfizeru během online vyučování

Podle záznamu v americkém systému pro hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) zemřel zdravý 16letý chlapec během online hodiny matematiky méně než měsíc po očkování druhou dávkou vakcíny Pfizer proti Covid-19.

Matka chlapce udělala zápis do systému VAERS dne 13. července 2021, z něhož vyplývá, že k úmrtí došlo přesně 24 dní po druhé dávce.

Výpověď nešťastné matky

Matka o smrti svého syna do záznamů uvedla následující:

“Můj syn zemřel během online vyučování přes Zoom. Čekáme nyní na pitvu, protože lékaři nevěděli určit příčinu úmrtí při prvotní obhlídce.

Byl to zdravý chlapec, měl ve škole dobré známky. Chtěl se stát stavebním inženýrem. Byl tím nejlepším, co mě v životě potkalo. “

V části zprávy určené pro laboratorní diagnostiku uvedla:

“Neměl žádné symptomy, které by předcházely úmrtí. Viděla jsem ho hodinu předtím, můj asistent asi 20 minut. Nebylo na něm znát žádné známky nějakých potíží. “

Podle údajů ze systému VAERS byla druhá dávka Pfizeru podaná 3. dubna 2021 a k úmrtí došlo 27. dubna 2021.

Záznamy také ukazují, že chlapec neměl žádné alergie, predispozice, onemocnění, postižení ani vrozené vady. Také před smrtí neužíval žádné léky.

Ze záznamů je dále možné vyčíst, že strávil v nemocnici 8 dní, ale není přesně známo, jak se účastnil vyučování přes Zoom – zda to bylo ještě v nemocnici nebo až doma po propuštění.

Množí se případy úmrtí dětí po očkování

Případy vážného poškození zdraví a úmrtí dětí a mladistvých se objevují již od samého počátku zpřístupnění vakcín proti Covid-19 pro tuto věkovou skupinu nejen v USA, ale i v jiných zemích.

Je známo, že mladí lidé, zvláště chlapci, mají po očkování na covid zvýšené riziko rozvoje myokarditidy (zánětu srdečního svalu) a  perikarditidy (zánět srdečního obalu).

Nedávno publikovaná zpráva od výzkumníků a lékařů Petra McCullough, MD a Jessicy Roseové, PhD, MSc, BSc odhalila, že chlapci a teenageři mají po kompletním očkování vakcínou Pfizer až 6-násobné riziko rozvoje myokarditidy.

Data, která vědci analyzovali ukazují, že existuje jasná souvislost mezi nemocemi srdce a mRNA vakcínami, které mladé lidi poškozují v alarmující míře.

Přesto očkování dětí dále pokračuje a to i při skutečnosti, že u dětí je nejmenší riziko vážného průběhu onemocnění Covid-19.

Dokonce, na Slovensku se jako v jediné zemi na světě rozšířilo toto očkování už i na děti od věku 5 let. Toto je prostě nepřijatelné, odporné, zločinné!

Zdroj: theexpose.uk , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: