4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Bůh s námi, přátelé…

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají.

Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Jedna paní se mi svěřila, že si sama o své vůli vysadila statiny (léky na snižování chlesterolu) a raději se snaží upravovat jídelníček. Neprozřetelně to řekla své lékařce, ta jí vynadala a zapsala jí do karty, že je neposlušná pacientka. Lékaři se v tomto ohledu nevzdělávají a neumí reagovat na dotazy pacientů, jestli opravdu některé léky potřebují.

Jejich reakcí je agrese. Lidem po čtyřicítce jsou prakticky jako na běžícím pásu předepisovány právě statiny, léky na tlak a léky na snižování cukru v krvi. Lidé, kteří je poslušně berou, mají problémy s nemocí Dna, otékají jim nohy a celkově se necítí dobře.

Smutný je příběh paní, která prodělala těžký covid v lednu a v září se na doporučení lékaře nechala naočkovat. Rozvinuly se jí různé potíže, kdy padání vlasů je tím nejmenším problémem. Lékař jí řekl, že je to postcovid. Zajímavé, že se jí postcovid rozvinul právě po vakcinaci…

Jiná paní nám popisovala úmorné potíže po očkování a to jen v levé částí těla. Částečné ochrnutí, třes, puchýře, infekce v palci na noze. Vykurýrovala se pomocí propolisu a jiných přírodních přípravků. Lékař odmítl uznat, že je to po vakcíně.

Vakcinovaní trpí nezměrnou únavou a opakují se i problémy s očima. Z běžných nachlazení jsou vážné zápaly plic, jakoby imunita přestala fungovat. Nevypadá to, že by se naočkovaní cítili po vakcíně lépe a zdravěji. Mnozí se o své pocity dělí se svým okolím a to věru nepřispívá k ochotě ještě nenaočkovaných, zničit si své zdraví neprověřenou vakcínou.

A aby toho nebylo málo, Česká lékařská komora si všemi hlasy přítomných na svém zasedání schválila, že se distancuje od kolegů, kteří na rizika vakcinace upozorňují. Jinými slovy – lékaři se nemají chovat jako lékaři, mají se chovat jako prachsprostí dealeři. Co myslíte, posílí to už tak nízkou důvěryhodnost lékařů?

Jsme zpátky v režimu, který jsem doufala, že už nezažiji. Se skutečnými názory se člověk musí tajit, u lékaře si musíte hrát na hloupého a NIKDY mu nesdělovat, že pracujete na prevenci a zlepšování zdraví bez pomoci léků. V bílém plášti může proti vám sedět fanatik, který vás nedejbože někam nahlásí a se státem povinně naordinovanou vakcínou půjde komando první k vám.

Bůh s námi, přátelé…

Eva Hrindová

 

 

Sdílet: