18. 1. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Mariza Provata 30letá očkovaná Pfizerem má nyní závažné nežádoucí vedlejší účinky a myokarditidu

Učitelka Mariza měla hned po očkování četné zdravotní problémy. O dva dny později byla přijata na jednotku intenzivní péče s diagnózou myokarditidy.

Řekla, že jen několik hodin po očkování cítila  velmi špatně. Šla do nemocnice a stěžovala si na silnou bolest na hrudi a dušnost. Lékaři ji ujistili, že je vše v pořádku a byla propuštěna domů.

Druhý den se vrátila do nemocnice, kde ji vyšetřili kardiologové. Tam jí byla diagnostikována myokarditida a byla přijata na jednotku intenzivní péče v nemocnici Alexandra.

Marie říká: „Jsem na stejném oddělení s 10 lidmi a dva z nich mají přesně to samé jako já. Další dívka v mém věku a o něco starší muž. Jaké je toto procento? Jak tyto statistiky a procenta o rizicích koronaviru a vakcíny vznikají? Pokud bychom my tři měli COVID-19, zprávy o naší léčbě by obešly všechna média.  Nyní (média) nic neříkají …

Pokračovala: „Vakcínu jsem dostala sama. Nechtěl jsem, ale jsem učitelka a jsme pod tlakem. Ano, prostřednictvím státu. Stejný stát, který mě nyní chce poslat na neplacené volno. Děkuji!! Chovala jsem se zodpovědně, jak jsi chtěl, ale ty! “

Mariza si ve svém videu hořce stěžuje, že „stát mě donutil očkovat“ a říká: „Dělají na nás tlak a vydírají nás“ a žádá všechny, aby zveřejnili všechny vedlejší účinky, se kterými se setkali, aby byli řádně informováni. Celosvětové a nikoli jednostranné veřejné mínění, a zejména mladí lidé. Dlouho nám bylo řečeno, že mládež není zranitelná skupina a že se dělá vše pro ochranu starších osob, zatímco my se nyní připravujeme na očkování malých dětí!

Zpráva od Marizy z jejího nemocničního lůžka:

 

Sdílet: