10. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Skandální záznam je venku! Anthony Fauci již v roce 2019 na vakcinační konferenci navrhl obejít klinické testy vakcín mRNA

VIDEO: Skandální záznam je venku! Anthony Fauci již v roce 2019 na vakcinační konferenci navrhl obejít klinické testy vakcín mRNA a pomocí zorchestrované pandemické krize je uvést na trh bez nutnosti desetiletého testování! Fauci popsal, když se vytvoří rozruch s nějakým virem ve společnosti, dozorové orgány odstraní byrokratické podmínky pro desetileté klinické testy a pustí mRNA vakcíny do lidí naplno a bez otestování! Šokující výroky Fauciho již prověřuje americká FBI na podnět novinářů, video by rozhodně neměli vidět očkované osoby! Naočkovaní lidé se stali obětmi vivisekce a pokusů na živých subjektech! Fauciho kolega dokonce navrhoval vakcinační náplasti!

Americká alternativa právě v těchto hodinách žije největším skandálem, který dosud vypukl okolo koronaviru. Na veřejnost uniklo video z vakcinační konference Milken Institute o vývoji nových mRNA vakcín proti chřipce, kde byl hlavním hostem Anthony Fauci, šéf amerického institutu infekčních chorob (NIAID). Konference se odehrála 29. října 2019 a Anthony Fauci na ní vysvětloval, že dosud se vakcíny vyrábí z vajíček, ale k dispozici je nová a převratná mRNA metoda. Jenže, zavádění nových mRNA vakcín podléhá byrokratickým regulacím a mnoha fázím klinických zkoušek, které trvají minimálně 10 let.

A hned poté to přišlo. Anthony Fauci začal vysvětlovat, že pokud se zorchestruje a připraví rozruch ve společnosti s nějakým virem, nějakou konkrétní nákazou, která opravdu bude výjimečná, americké orgány pod obrovským tlakem veřejnosti couvnou a přestanou po farmaceutických firmách požadovat 10-leté důkladné testování nové mRNA vakcíny. Kvůli vyvolané krizi a tlaku tak americká FDA ustoupí a umožní uvedení mRNA vakcín na široké trhy bez jakéhokoliv testování. Naprosto bez čehokoliv.

 

 

Jeho profesní kolega navíc navrhoval, že kdyby se v Číně objevila nová varianta ptačí chřipky, tak by stačilo jenom naskenovat RNA, odeslat data do laboratoří po celém světě a vakcíny by se mohly vyrábět okamžitě, dokonce i doma na 3D tiskárně s příslušným zařízením a lidé by se očkovali vakcinační náplastí, tedy pomoci nano-robotických jehliček, které se zavrtají pod kůži. Technologie je zatím ve stádiu experimentálních pokusů.

Anthony Fauci tak přímo na konferenci navrhoval, jak obejít schvalovací procesy FDA a evropské EMA, jak donutit tyto regulátory, aby pod nátlakem a hysterií ustoupili z pravidel na zaručení bezpečnosti vakcín. Video již má v ruce americká FBI, Alex Jones odvysílal k tomuto skandálu celý pořad a já jsem video opatřil českými titulky. Postupně se ukazuje a odhaluje, že všechny ty podivnosti okolo vakcín, okolo jejich rychlého schvalování, byly provedeny přesně podle návodu, který na konferenci předestřel Anthony Fauci.

Ve Vermontu mají nejvíce naočkovaných a přitom nejvíce hospitalizovaných

Teď si vezměte, kolik lidí se už nechalo očkovat, a ne jednou, ale dvakrát, a dokonce třikrát. Roztoky však nemají žádné klinické testy, prostě nic, jsou to látky, které Pfizer a další farmaceutické firmy v pokusech na stamilionech živých subjektů vyzkouší a tím se obejde 10-letá klinická fáze. A když se vám něco stane po vakcíně, nedostanete žádné odškodnění od státu, nemáte nárok. Jenže, to není nic, co se děje v americkém státě Vermont, který se chlubí nejvyšší vakcinací populace. Ve státě je očkováno téměř 100% seniorů a mladší populace je očkována z 89% a přitom ve státě raketové narůstají v nemocnicích pacienti, tedy očkovaní. Vakcíny prostě jakoby nefungovaly.

 

Podle CDC [1] bylo k 24. září proti COVID-19 plně očkováno více než 69% produktivní vermontské populace, což je mnohem více než 56 % celostátního podílu. Stát zaznamenal 30. září nejvyšší počet hospitalizací na 100 000 obyvatel, čímž překonal rekord z 31. ledna loňského roku. Dne 13. září zemřelo ve Vermontu na virus CCP osm lidí, což je nejvyšší počet zaznamenaný od vypuknutí epidemie tohoto viru. Podle dopisu podepsaného 90 zaměstnanci vermontského ministerstva zdravotnictví, včetně státní epidemioložky Patsy Kelsové, byly koncem srpna čtyři z deseti případů onemocnění virem COVID-19 ve Vermontu mezi očkovanými osobami.

Nemocnice přijímají až 20x více pacientů… v drtivé většině naočkovaných

Guvernér Phil Scott (R) zrušil výjimečný stav ve Vermontu v červnu, kdy 80 procent obyvatel dostalo alespoň jednu vakcínu. Od té doby naznačil, že se obává opětovného zavedení výjimečného stavu. “Nemůžeme být v neustálém stavu nouze,” řekl Scott tento týden. Čtyři státy, které následují po Vermontu, pokud jde o nejvyšší míru proočkovanosti v zemi, také zaznamenávají alarmující příznaky. Šéf UMass Memorial Health, největšího zdravotnického systému v centrálním Massachusetts, nedávno uvedl, že regionální nemocnice přijímají téměř dvacetkrát více pacientů s COVID-19 než v červnu a není volné lůžko na jednotce intenzivní péče. Massachusetts má pátou nejvyšší proočkovanost v zemi.

 

V Connecticutu, druhém nejvíce proočkovaném státě v USA, zákonodárci nedávno rozšířili guvernérovy pravomoci pro případ nouze, aby se snáze vyrovnali s poslední vlnou pandemie. Ve státě Maine, třetím nejvíce proočkovaném státě USA, bylo 22. září na jednotkách intenzivní péče téměř 90 lidí, což je pro tento stát vrchol pandemie. Ato zdaleka není všechno. Skandál okolo neziskovky EcoHealth Alliance, o kterém jsme psali [1], už má první oběť.

Skandál s americkým financováním výzkumu virů ve Wuhanu je jen špička ledovce

Ředitel Národního ústavu zdraví (NIH) Dr. Francis Collins v úterý oznámil [2], že na svou funkci rezignuje koncem roku. Collins, který je nejdéle sloužícím ředitelem NIH v historii USA, působil za Obamova, Trumpova i Bidenova prezidentství. “Jsem hrdý na vše, čeho jsme dosáhli. Jsem však zásadně přesvědčen, že žádná osoba by neměla ve funkci působit příliš dlouho a že je čas přivést nového vědce, který povede NIH do budoucnosti,” uvedl Collins v prohlášení při oznámení svého odchodu do důchodu. “Jsem velmi vděčný a hrdý na zaměstnance NIH a vědeckou komunitu, jejichž mimořádné nasazení v oblasti výzkumu zachraňujícího životy přináší každý den naději americkému lidu i celému světu.

Dr. Francis Collins uprostřed. Vlevo Bill Gates, vpravo Anthony Fauci

Až se vrátí do své laboratoře v Národním ústavu pro výzkum lidského genomu, těšíme se na jeho nepřekonatelnou schopnost odkrývat možnosti, které jsou v našem dosahu a které definují to nejlepší, čím jako Američané jsme,” napsal prezident Biden v úterním prohlášení [3], v němž Collinse pochválil. Během pandemie Collins prosazoval, aby lidé nosili masky ve vlastních domovech, zavedení očkovacích pasů a dokonce i posilovací očkování, přestože poradci FDA hlasovali proti. Možná je podivné, že ředitel NIH odchází uprostřed globální pandemie, kvůli které neustále nahání strach, protože nedávno zveřejněné dokumenty ukazují, že učinil nepravdivá prohlášení ohledně financování Wuhanského virologického institutu (WIV) federální vládou.

Politici bez mrknutí oka udělali z občanů pokusné subjekty pro plošné vakcinace

Jak poznamenal profesor chemie Richard H. Ebright, člen správní rady Rutgersovy univerzity: “Z dokumentů jasně vyplývá, že tvrzení ředitele NIH Francise Collinse a ředitele NIAID Anthonyho Fauciho o tom, že NIH nepodporoval výzkum získávání funkcí nebo potenciální vylepšování pandemických patogenů ve WIV, jsou nepravdivá.” V podstatě 900 stran dříve nezveřejněných dokumentů NIH [4], které v září získal Intercept, ukázalo, že granty NIH z let 2014 a 2019 pro EcoHealth Alliance Petera Daszaka.

Ty byly subdodávkou pro komunistickou laboratoř ve Wuhanu, financovaly výzkum s cílem zesílení funkce virů, jak je definováno ve federálních politikách. Mezitím se v oficiálním prohlášení [5] NIH, které je v současné době zveřejněno na internetových stránkách agentury a jehož autorem je sám Collins, uvádí: “NIH ani NIAID nikdy neschválily žádný grant, který by podporoval ‘gain-of-function’ výzkum koronavirů, který by zvýšil jejich přenosnost nebo smrtelnost pro člověka.” Prostě klasický damage control.

Peter Daszak, ředitel EcoHealth Alliance

Ovšem video zachycující Anthony Fauciho, jak vysvětluje obejít FDA a vynutit si trikem a rozruchem odpuštění 10 let klinických testů nové mRNA vakcíny, to je úplně jiná liga. Všichni politici s vakcínami souhlasili, přestože věděli, že jim chybí 10-leté klinické testy. Klidně je napustili do občanů a nikdo teď neví, co ty vakcíny udělají za 5 nebo 10 let s ledvinami, s játry, se slinivkou nebo srdcem. A protože farmaceutické firmy dostaly od Evropské komise indemnitu, tedy nežalovatelnost, nenesou za nic zodpovědnost, zatímco s jejich vakcínami se plošně očkuje.

Zodpovědnost politiků přestala existovat, je jim úplně jedno, co se stane s obyvatelstvem. Tohle jsou prostě důsledky změn ve společnosti. Politici už nejsou elity z lidu, ale jsou to kontroloři lidu. Když se ale podíváte za sebe, zjistíte, že každá vláda je o něco horší než ta předchozí. A to je objektivní proces vyčerpávání zdrojů, jak majetkových, tak společenských i kádrových. Takže pokusy na lidech již oficiálně, někde dokonce povinně. Peklo? Ne, jenom Total Control.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: