4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Obětovat Babiše! Zachránit Šéfku! Tajemství kauzy Pandora Papers proti Babišovi odhaleno!

Novinky oznámily, že Andrej Babiš je hlavní postavou skandálu Pandora Papers, a zařadily se tak do mezinárodního tažení Bruselu proti České republice. Vedlejším cílem tažení proti Babišovi je ovlivnit české volby ve prospěch Pražské kavárny. Hlavním cílem mediální operace je odvrátit pozornost od hlavní podezřelé. Celý systém podvodných obchodů Pandora Papers totiž z pozice hlavní ředitelky americké centrály zřídila současná nejvyšší evropská centrální bankovní autorita – prezidentka ECB Christine La Garde! Takže Panama Papers není o žádném nýmandovi Babišovi, ale o současné nejvyšší evropské bankéřce! A to je rána, která by před volbami zamíchala kartami hlavně v Německu! Proto se čekalo!

Útok proti Babišovi vede novinářka Holcová. Ta zná výsledky vyšetřování, a tak ví, že hlavní podezření na největší finanční podvodné operace v kauze Pandora Papers směřuje k největší americké právnické firmě Baker McKenzie, která stála za těmi největšími operacemi, které byly odhaleny díky Pandora Papers. (Na druhých místech jsou další americké mamutí privátní finanční trusty.) Postavení Baker McKenzie v systému Pandora Papers je dominantní. Pandora Papers jí odhalují jako řídící centrálu pro dalších 440 organizátorů nižšího nesčetného množství skořápkových offshore (daňových rájů) firem. Zákazníci Baker McKenzie – Ministři, kteří vytunelovali miliardy dolarů z malajského fondu pro hospodářský rozvoj. Apple, Nike, Facebook – všichni v miliardách dolarů. Tabákový gigant R.J.R. Nabisco – používal třeba stejně jako Seznam.cz (Novinky, Holcová) kyperský daňový ráj. Politici, jako Babiš, komisař EU Dalli, Putinovi známí, či desítky jihoamerických a afrických politiků, jsou stejně jako bývalý britský předseda vlády Tonny Blair pouhými nickami proti operacím řízeným Baker McKenzie. Proč se do nich ovšem probruselští novináři tak vehementně pustili – protože vrchní ředitelskou Baker McKenzie byla na počátku všech operací Christine La Garde – současná šéfka evropské centrální banky – hlavní evropská autorita proti praní špinavých peněz a daňovým únikům! Panama Papers dokazují, že Brusel udělal z Kozla zahradníka, a chtějí vše mediálně zamést na Babiše!

Foto: Christine La Garde v ředitelské kanceláři Baker McKenzie.

Jak snadno mohla investigativní novinářka Pavla Holcová zjistit z oficiálního životopisu: Christine La Garde vykonávala nejvyšší ředitelskou funkci v Baker McKenzie v roce 2004, kdy se operace Pandora Papers řízené Baker McKenzie (nejpozději) rozjely. Konkrétně šlo o zahájení operací v Malajsku a Saudské Arábii. Tam byly defraudovány miliardy státních dolarů a vyčištěné byly pumpovány do USA na nákup luxusních hotelů v New Yorku a Beverly Hill. Celková škoda podle Pandora Papers se jenom při této jediné operaci vyšplhala na 4,5 miliardy. Dolary dokonale zmizelý (ne jenom byly nezdaněny) ze státního majetku Malajsie.

Kam se hrabe Babiš – ten převáděl 400 milionů korun a ještě byly i podle Pandora Papers zdaněné!

Foto – Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, ministr Kalousek a Christina La Garde.

Panama Papers tvrdí, že (zřejmě od počátku působení dvojice Kalousek – Sobotka na ministerstvu financí) zmizelo každý rok z Česka 5 miliard USD (100 miliard korun). Spočteno od roku 2004 do roku 2021 šlo o 1,8 bilionu korun! Celý jeden rok tak Češi nemuseli platit žádné daně, kdyby se nekradlo! Kalousek, Junker i La Garde se na fotce spokojeně usmívají. Dílo se jim zdařilo, jak dokazují Pandora Papers!

(Foto Zmizelý bankéř Joao Rendeiro)

Nedlouho před zveřejněním Pandora Papers z Portugalska zmizel na 19 let odsouzený bankéř Rendeiro. Ten měl v letos lednu nastoupit trest, ale (se svolením Bruselské kliky řídící Portugalsko) běhal po svobodě. Rendeiro vytuneloval a položil celou banku i s EURO dotacemi! Těsně před zveřejněním Pandora Papers zemřel francouzský miliardář Bernard Tapié. Ten společně s Christinou La Garde tuneloval francouzský stát a francouzské banky. La Garde byla v roce 2016 v případu Tapié pravomocně odsouzena za nedbalost! V dubnu 2021 přepadli Tapié a jeho ženu doma uprchlíci. Brutálně oba mučili elektrošoky, a domáhali se otevření sejfu.

(Foto: La Garde poslouchá rozsudek ve věci Tapié)

Kauzu Pandora Papers tentokráte nestačilo mediálně zamést obvyklým způsobem na Putina. Musel se tak nejspíš najít jiný obětní beránek. Babiš má zřejmě skončit jako slovenský Fico, a nebo hůř! Kolem pádu vlády hnutí SMER se také motala Holcová. Podle sdružení, které vyšetřuje Pandora Papers, Holcová a Kuciak byly na stopě propojení mezi Italskou mafií a Slovenskými vládnoucími politiky. A proto byl prý! Kuciak asi zlikvidován! Z propojení nakonec zůstal jenom pár Kočner a Zsuzsová, který nemohl, při vší úctě k jejich zločineckým kvalitám, jak jsme v minulosti zveřejnili, zařídit, aby Kuciakovi vrahy při přípravě jeho vraždy sledovala slovenská tajná služba, a tu ještě, aby při tom sledoval někdo další! V každém případě na vraždě Kucaika je jasné jediné – nová garnitura sedí pevně ve vládních křeslech.

Moc George Sorose se za posledních pár dní otřásla v základech. Těsně před zveřejněním Pandora Papers někdo vlivný nechal zveřejnit kompromitující materiály proti ředitelce Mezinárodního měnového fondu Kristalině Georgievové, Sorosově chráněnkyni. A současně začaly být zveřejňovány Pandora Papers. Jejich struktura a kompletnost svědčí spíš, že za jejich získáním stojí profesionální práce nějaké rozvědky, než party novinářů. Vše začne dávat smysl, teprve když víte, že se před týdnem sešla nejvyšší světová bankovní čtyřka, a USA napadly EU! A než bys řekl švec – tak nějakou náhodou začala mít obě hlavní želízka EU i Sörose ve světovém bankovnictví nečekané problémy se svou minulostí

.

Foto Kristalina Georgieva a Georg Söros.

Babiš se zapletl, a patří mu to! Česko ovšem čeká tragédie, pokud tahle Bruselská klika dotáhne s pomocí Pražské kavárny své plány proti Babišovi do konce. Uvidíme, jak bude kauza pokračovat. Jsme zvědaví, a díky Vaší pomoci snad budeme moci i informovat!

ZDROJ

 

Sdílet: