28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Hrozí světu kolaps zdravotnictví? Neurologická poškození z vakcíny mohou zahltit nemocnice

(Mike Adams, Natural News ) – Představte si, že žijete ve světě, kde je každá jedna nemocnice zaplavena vakcínou poškozenými pacienty všech věkových kategorií trpícími extrémním neurologickým poškozením.

Představte si svět, kde do té doby tělesně schopní lidé se posunou do kategorie, která vyžaduje pro své přežití soustavnou lékařskou pomoc.

Představte si, že na podávání injekcí, které vytvářejí v těle covidový hrotový protein umírá tolik lidí, že jsou opuštěné celé bytovky a  dokonce zamořené uvnitř ležícími mrtvými těly , protože nikdo není ochoten nebezpečné těla odklízet.

Přežije lidská civilizace covidové vakcíny?

Tato temná vize společnosti se možná brzy vyplní, když se projeví plné účinky poškození zdraví hrotovým proteinem.

Při počtu téměř 2,5 miliardy celosvětově již očkovaných lidí biologickými zbraněmi hrotového proteinu, kteří stojí ve frontě na další očkování, si svět hází kostkou v  globálním lékařském experimentu , který v nadcházejících letech vystavuje riziku schopnost přežití celých národů (není samotné civilizace).

Víme, že “precipitační vakcínou” bylo v USA zabito údajně již 500 000 Američanů, ale důležité je, že jde jen o krátkodobé vaskulární účinky krevních sraženin.

Tyto úmrtí neberou v úvahu dlouhodobé, pomalu působící neurologické poškození, které zřejmě připomíná lidskou formu nemoci šílených krav, která časem nezvratně ničí mozkovou tkáň.

V nedávném interview  Dr. Chrise Shawa, odborník na neurologii a toxicitu prvků varoval, že velmi reálnou možností je nyní všeobecné, zrychlující se neurologické poškození, neboť hrotový protein a částice mRNA procházejí krevně-mozkovou bariérou.

To značí, že v mozcích očkovaných cirkulují toxické nanočástice.

Biodistribuce studie  od japonských vědců navíc potvrdily, že hrotové proteiny nezůstávají na místě vpichu. Namísto toho nanočástice hrotového proteinu (nebo také pokyny mRNA) cirkulují většinou tělesných orgánů, včetně mozku.

Naplní se apokalyptické filmy o zombících?

Co se děje, když se mozek vystaví zbrani upravenému hrotovému proteinu, vyvinutému prostřednictvím výzkumu získání nové funkce v laboratoři, řízeném komunistickou armádou? (Wu-chanského laboratoří, prostřednictvím Komunistické strany Číny).

Odpověď by neměla být překvapivá. Hrotový protein rozkládá zdravé nervové tkáně , ničíc mozkové buňky a zhoršující přitom poznávací schopnosti.

Představte si miliony lidí, kteří náhle klesnou na kognitivní úroveň senilního amerického prezidenta Joea Bidena. Mohli bychom vidět zoufalé masy bezdomovce (zombíků), bezcílně bloudící ulicemi měst, vykonávající velkou potřebu na chodnících a mrmlajících si pro sebe nějaké nesmysly.

Samozřejmě, viděli jsme to už v San Francisku  a v mnoha liberálních městech, ale představte si, že počty těch postižených explodují v miliony.

Ještě i těm, kteří pozorně sledují poškození a úmrtí v důsledku vakcín, možná unikají dlouhodobé neurologické následky tohoto zákeřného útoku hrotového proteinu na lidstvo.

Co se stane se společností, když budou desítky milionů lidí poškozených nebo usmrcených, vládou vytvořenou biologickou zbraní, určenou napadat lidské tkáň? Zřejmě se na to chystáme přijít .

Závěr

Ať už se v následujících měsících stane cokoliv, právě teď určitě není vhodný čas vyžadovat nemocniční péči.

Důrazně nabádáme čtenáře, aby udělali vše, co je v jejich silách, aby si uchovali zdravý životní styl, vycházející z prevence onemocnění a zdravé výživy. V nastávajícím roce (nebo ještě kratším období) budou zařízení zdravotní péče přeplněné lidmi poškozenými vakcínou, v důsledku čehož mohou zkolabovat “rutinní” lékařské služby.

Více se dozvíte v podcastu stránky Natural News “Situation Update”, který předkládá všechny podrobnosti: ZDE

 

 

Sdílet: