4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Operace Pandora Papers byla spuštěna 5 dní před volbami v ČR s cílem dosadit k moci Pirátskou stranu za každou cenu…

Operace Pandora Papers byla spuštěna 5 dní před volbami v ČR s cílem dosadit k moci Pirátskou stranu za každou cenu, v pozadí operace stojí George Soros a jeho Open Society Foundations, která sponzoruje všechny subjekty podílející se na operaci! Máme důkazy! Proč se Andrej Babiš znelíbil globalistům? Připojil ČR příliš těsně k americkým neoconům a jejich vizi Trojmoří bez islámské migrace, a to mu globalisté neodpustí! Konceptuální Sofiina volba pro voliče, kterou nemusí vůbec strávit! Buď Andrej Babiš, anebo Piráti u moci a s nimi všichni Sórošovi kluci a holky z neziskovek a ze spřátelených médií, úplně stejně jako na Slovensku po roce 2018!

Českou republikou a rovněž světovými médii od neděle otřásá nejnovější skandál nazvaný Pandora Papers, který odhaluje offshorové bankovní účty a zahraniční majetková aktiva vysoce postavených politiků v mnoha zemích světa, přičemž na čelním a v podstatě prvním místě je český premiér Andrej Babiš, který si přes složitou offshore strukturu přes Britské panenské ostrovy v roce 2009 zakoupil 16 budov ve Francii, včetně Château Bigaud na Azurovém pobřeží.

Podle Andreje Babiše nejde o zámeček, jak tvrdí server Investigace.cz ve své zprávě, ale jedná se prý o obyčejnou budovu, která má pouze slovo “Château” ve svém názvu. Andrej Babiš nenakoupil nemovitosti přímo na jméno Agrofertu, ani na sebe jako na občana České republiky, ale použil formu vlastnění nemovitosti skrze zahraniční společnost.

Pandora Papers

Tím se obvykle řeší otázka daňových optimalizací, pokud budova nebude používána k vlastnímu bydlení, ale např. k pronajímání anebo jako hotel. Je to stejné jako při nákupu nemovitostí v USA, kdy se vyloženě nedoporučuje nakupovat nemovitosti napřímo,  protože se jinak dostanete do problémů s prodejem takové nemovitosti později. Hned úvodem je potřeba uvést na pravou míru, že Andrej Babiš uvedl [1], že za nemovitosti zaplatil zdaněnými penězi, které odešly do zahraničí z bankovního účtu v ČR, takže nemohlo jít o žádné černé peníze.

Jednalo se ale zjevně o snahu zakoupit majetek v zahraničí na cizí subjekt, a to zřejmě ve snaze o uchování diskrétnosti, protože jinak by nemovitosti byly snadno dohledatelné a nemovitosti by tak byly v obležení paparazzi, o což bohatí lidé opravdu nestojí. Ze stejných důvodů nenajdete v katastrech nemovitostí jména ani dalších a nejen českých miliardářů, ani jejich korporací, protože budovy a nemovitostí vlastní přes třetí zahraniční subjekty.

Andrej Babiš čelí likvidačními útoku profesionálních organizátorů duhových diverzí a převratů z impéria Open Society Foundations

To, že někdo nechce, aby mu na dveře jeho vily zvonili pořád reportéři z časopisů a bulváru, to ještě neznamená, že někdo nakoupil nemovitosti ze špinavých peněz za drogy a obchod s bílým masem. Jenže, celá tato kauza je účelová akce s cílem zlikvidovat 5 dní před volbami Andreje Babiše. A přestože se oficiálně říká, že prý na Pandora Papers pracovalo 600 novinářů z celého světa, my už v redakci AE News víme, že to je pouze mlžení.

Dokonce i Novinky už přiznávají, že i pro zahraniční média je pouze Andrej Babiš hlavní postavou Panodra Papers. Kauza Pandora Papers byla odpálena s cílem zabránit Andreji Babišovi ve vítězství ve volbách, aby nemohl sestavit novou vládu. A již víme, kdo za tím stojí. Není to přímo Zdeněk Bakala, jak uvedl [2] Andrej Babiš na CNN Prima News, ale stojí za tím Open Society Foundations George Sorose a operace v ČR má podobné obrysy jako státní převrat na Slovensku v roce 2018, jehož cílem bylo odstavit od moci Roberta Fica a jeho SMER.

George Soros

Kauzu Pandora Papers organizuje americká nezisková organizace ICIJ – International Consortium of Investigative Journalists se sídlem ve Washingtonu DC [3]. Na seznamu spolupracovníků této americké neziskovky je Pavla Holcová [4], což je podle jejího profilu na serveru ICIJ investigativní novinářka, zakladatelka serveru Investigace.cz se sídlem v Praze a regionální redaktorka amerického projektu Organized Crime and Corruption Reporting Project (OCCRP) [5], o kterém si ještě později něco řekneme. Holcová pracovala na projektech jako jsou Panama Papers a Paradise Papers nebo ruské a ázerbájdžánské pračky peněz.

Spolu s kolegou Jánem Kuciakem odhalila údajné vazby mezi slovenskou vládou a italskou mafií. Tyto vazby se ale později ukázaly jako zcela vyfabulované s cílem poškodit SMER a dostat od moci Roberta Fica. Takže ano, Holcová tak měla blízko k pozadí státního převratu v roce 2018 na Slovensku, za kterým stálo diverzní křídlo Open Society Foundations určené pro podněcování barevných revolucí v ulicích států určených ke změně režimu. A stejné křídlo podle informací naší redakce stojí i nyní za snahou odstranit z politiky Andreje Babiše stejně, jako byl odstraněn Robert Fico. Stejní lidé, stejný rukopis.

Babišovi jdou po krků lidé a organizace financované Georgem Sorosem a Zdeňkem Bakalou

Podle profilu Holcové na ICIJ mezi její další významná vyšetřování patří reportáže o masivním nelegálním prodeji zbraní do syrské války, o globálním obchodu s kokainem a s balkánskými skupinami organizovaného zločinu a o nelegálních investicích politiků do nemovitostí. V listopadu 2016 byla Holcová vybrána listem Financial Times do seznamu New Europe 100 – tvůrců změn ve Střední a Východní Evropě. Kauza Pandora Papers je přímo namířená na Andreje Babiše, zatímco ostatní politici zachycení v dokumentech, jako např. Tony Blair nebo Volodymyr Zelenskyj v celé kauze hrají jenom druhé a nepodstatné housle.

A to proto, že Tony Blair si prý odklonil nějakých 450 tisíc liber, což je samozřejmě nesmysl, který lze i ve Velké Británii vyřešit opravnou položkou v účetnictví. Volodymyr Zelensky jako prezident Ukrajiny je také v kauze zahrnut, že si jeho firmy odkládaly peníze na offshorové účty, ale nepodařilo se prokázat, že by šlo o nelegální převody, jak zdůrazňují novináři [6]. Celá kauza je tak pouze nafouknutá bublina o tom, že mocní lidé chtěli diskrétnost a nechtěli na zdivu lidu figurovat jako vlastníci nemovitostí, případně nevěřili místním bankám, že nezkrachují, takže peníze uložili v cizině.

4 partnerské organizace serveru Investigace.cz

Největší útok je tak mířen výhradně na Andreje Babiše. Ještě než se dostaneme k rozboru toho, kdo všechno za útokem stojí, tak je potřeba zdůraznit, že nikdo z ostatních politiků uvedených v dokumentech není právě ve volební kampani pár dní před volbami. Pandora Papers mohly vyjít klidně před 2 týdny před německými volbami, ale nevyšly. Mohly vyjít příští týden, po volbách v ČR. Nevyjdou. Vyšly totiž přesně 5 dní před volbami v České republice a cílem je odstranit Andreje Babiše z politiky. Andrej Babiš se totiž v poslední době stal vyloženě nepřítelem globalistů. Nikoliv z přesvědčení, ale de facto z důvodu taktického posunu.

Andrej Babiš se začal etablovat jako odpůrce migrace, až začal připomínat svojí rétorikou Tomia Okamuru z roku 2017. Varování před migrací ale není bez důvodu. Výroky Ivana Bartoše z minulých let, kdy vyzýval k přijímání uprchlíků a k otevírání náručí, dodnes rezonují mezi mnoha lidmi a rovněž si na ně vzpomínají lidé do George Sorose. Ivan Bartoš je přijatelnějším kandidátem pro globalisty než Babiš, to je naprosto už zjevné. A současná kauza je vedena a sponzorována právě organizacemi financovanými Open Society Foundations. Nyní se ale podívejme, kdo stojí za útokem na Andreje Babiše.

Tři americké neziskovky spolupracující s českým serverem Investigace.cz sponzoruje Sórošova Open Society Foundations

Server Investigace.cz [7] má ve své patičce webu uvedeny 4 hlavní partnery projektu, z nichž ve 3 případech jde o americké organizace a pouze v jednom případě jde subjekt, jehož lidé mají nebo v minulosti měli blízko ke Zdeňku Bakalovi a jeho vydavatelství Economia (Respekt, Hospodářské noviny, Aktuálně.cz). Jedná se o zmíněný ICIJ, dalším partnerem je OCCRP, třetím subjektem je Global Investigative Journalism Network [8] a čtvrtým partnerem je Deník N. Podívejme se nejprve na to, kdo vlastě sponzoruje hlavního organizátora kampaně Pandora Papers.

Když se podíváme na seznam dárců, zůstaneme v šoku, protože spatříme hlavní sponzory amerického neoliberálního a globalistického Deep State. Sponzory ICIJ [9] jsou např. Meryl Streep, zarytá a proti-trumpovská herečka a aktivistka. Dále Barbara Streisand, detto. Vidíme tam Fordovu nadaci, hlavního sponzora New Green Deal v USA.  To samé Franklinova nadace, které v USA razí ve školách tzv. kritickou teorii o vině bílé rasy a o její nadřazenosti, která vedla k útlaku menšin. A vidíme tu i neziskovku Luminate, která razí v USA genderovou politiku rovnosti ras a pohlaví. Jenže mezi sponzory je nepřekvapivě a právě i Open Society Foundations George Sorose.

A pokračujme na dalšího partnera serveru Investigace.cz a tím je OCCRP – Organized Crime and Corruption Reporting Project, další americká neziskovka. Opět mezi sponzory [10] najdeme genderovou neziskovku Luminate, ale rovněž i Nadaci bratrů Rockefellerových, USAID, americké ministerstvo zahraničí, National Endowment for Democracy (NED), opět vidíme Fordovu nadaci a samozřejmě i zde vidíme Open Society Foundations George Sorose.

Neziskovka OCCRP je zvláštní v tom, že mezi jejími sponzory najdete jak americké neocony, tak i globalistické organizace. Po nástupu Donalda Trumpa do funkce prezidenta začalo být velmi obtížně chápat synergii mezi neocony a globalisty, když konceptuálně gramotní lidé vědí, že globalisté jdou neoconům a jejich vizi Pax Americana po krku. Proč tedy spolupracují? No, to je dobrá otázka.

Za kampaní Pandora Papers stojí peníze globalistických neziskovek prosazujících migraci, genderovou rovnost a New Green Deal

A odpověď na ní je opravdu děsivá, protože je zde použito pravidlo mafie: “Jsme rodina, dokud nás smrt nerozdělí…“. Dokud členové mafie spolupracují, je jedno, že jedou v různých kšeftech. Teprve později, až jedna část rodiny získá sílu a moc, tak rodinu postupně vyčistí. Al Capone tomu říkal “rodina s ručením omezeným“, když vytvořil rodinu z lidí s rozdílnými zájmy, které šly často proti sobě, ale dokud zájem celku byl převyšován, rozpory se tolerovaly.

Globalisté a neoconi spolupracují na stejné bázi jako mafie a rodiny s ručením omezeným. Dokud Pax Americana nepřekáží zavádění globalistické agendy NWO, do té doby spolupráce uvnitř těchto amerických neziskovek funguje. Postupně v nich ale začnou převažovat globalisté a jejich teze, a právě Pandora Papers je ukázkou, kdy tyto neziskovky likvidují pro-amerického kádra v ČR Andreje Babiše.

Sponzoři ICIJ

Třetím americkým partnerem serveru Investigace.cz je Global Investigative Journalism Network. A koho tam vidíme za sponzory [11]? No samozřejmě, opět hlavního sponzora New Green Deal v USA, tedy Fordovu nadaci a rovněž vidíme známou a na Sudetoněmecký landsmančaft napojenou neziskovku Konrad Adenauer Stiftung a rovněž migrační neziskovku Humanity United, která podporuje mezinárodní migraci a projekty integrace migrantů do západních zemí. A právě ani zde nechybí Open Society Foundations George Sorose.

Přesně toho Sorose, kterému Andrej Babiš v roce 2017 před volbami jako ministr financí nabízel [12] pomoc, že může zvážit přesun Středoevropské univerzity George Sorose do Prahy, jistě si na to pamatujete. A teď ten samý Soros stojí za organizací Pandora Papers s cílem odstřelit Andreje Babiše z politiky, a to pouhých 5 dní před volbami. A že se k tomu připojí i v partnerském postoji i Deník N, který je složený z bývalých Bakalových redaktorů jeho tiskovin, to už je pouze taková mašlička na závěr, prostě uzavření kruhu, protože jak za Georgem Sorosem, tak i za Zdeňkem Bakalou stojí ve skutečnosti kapitál Rothschildovy rodiny.

Český premiér se dostal na černou listinu globalistů poté, co příliš těsně přimkl českou zahraniční politiku k americkým neoconům a začal více než aktivně odporovat migraci

Andrej Babiš se Sorosovi znelíbil kvůli dvěma věcem, jak nás do redakce obeznámil náš londýnský zdroj. Andrej Babiš za poslední 4 roky nebezpečně přimkl zahraniční politiku ČR k americkým neoconům a jejich plánům na projekt Trojmoří a s tím spojenou “orbanizaci” a “polandizaci” české zahraniční politiky. Česká vláda začala více utužovat svazky s Washingtonem a jeho Pentagonem a CIA než s Evropskou unií, a to tak ostentativně, že to vyvrcholilo dokonce minulý týden pozváním Viktora Orbána do ČR na předvolební kampaň Hnutí ANO v Ústí nad Labem. A druhým důvodem pro útok diverzního duhového křídla Open Society proti Babišovi je jeho stupňující se odpor proti migraci, která se stává hlavním volebním argumentem Hnutí ANO.

Andrej Babiš se tím postavil otevřeně proti Globálnímu kompaktu OSN a proti Marakéšské deklaraci, která ustanovuje, že migrace je lidským právem. Z těchto dvou důvodů bylo lidmi v okolí Open Society rozhodnuto se Andreje Babiše v ČR zbavit. Oba programy, jak americký projekt Trojmoří v Evropě, tak i odpor vůči Marakéši a Globálnímu kompaktu, jsou hlavní důvody, proč globalisté už nechtějí Andreje Babiše u moci v ČR a místo něho má přijít pirát v podobě Ivana Bartoše.

Sponzoři OCCRP

Stejně jako na Slovensku po převratu v roce 2018 přišla k moci prezidentka napojená na neziskovku financovanou Open Society Geroge Sorose, tak rovněž i v ČR se může stát, že na základě tohoto puče 5 dní před volbami dojde k dosazení Sórošova ideového kádra v podobě předsedy Pirátské strany, protože kauza Pandora Papers může sebrat Hnutí ANO několik procent hlasů, což může v konečném důsledku chybět Andreji Babišovi v sestavení vlády. Nastává tak pro české voliče doslova Sofiina volba, protože když Andrej Babiš nedostane dostatek hlasů, čeká celou zemi drakonický osud naplňování závěrů Marakéšské deklarace a Globálního kompaktu.

Sponzoři GIJN

Takže nejen migranti, ale i genderová politika, neutrální či non-binární pohlaví v občanských průkazech, genderové sociální inženýrství, politika gender pro-choice u nezletilých dětí, podpora Black Lives Matter v ČR, poklekání sportovců před zápasy jako omluva za bělošskou nadřazenost, Green Deal zakazující vjezd spalovacích aut do českých měst, omezení dopravy ve městech, jako již dnes experimentálně Piráti testují v Praze, tohle všechno a mnoho dalšího bude čekat ČR.

Když Česko nepomůže Andrejovi vyhrát volby, dostanou se k moci Piráti a s nimi všechno to, co vidíme v USA po dosazení Joe Bidena k moci

Spousta lidí nesnáší Andreje Babiše, ale paradoxně je potřeba konstatovat, že když nevyhraje volby, o osudu českého národa budou rozhodovat Piráti, Antifa a v konečném důsledku George Soros. Mladí lidé vidí v Pirátech změnu, ale to je pouze maska, protože ve spod nenabízí nic jiného, než technokratizaci české společnosti a přechod k digitální ekonomice v ČR, tedy přesně to, co prosazuje Klaus Schwab v rámci svého Velkého resetu. Piráti prosazují americké volby pomocí poštovního hlasování, jako v USA. Prosazují elektronické hlasování, jako v USA. Volby potom budou dopadat úplně stejně jako ty poslední prezidentské v USA.

Andrej Babiš, premiér ČR

Progresivní Piráti se nebojí ani genderových otázek, jako jsou označení pohlaví na občanských průkazech, které by prý mohly zmizet. Jenže v každé společnosti se populace mění s tím, jak se mění školství a média. A za nějakou dobu, pokud se nezmění školství a média, už nebudou nikde žádní tradiční voliči, ale všude budou jenom neoliberální progresivisté. Takže konceptuální volič spolkl červenou piluli, probudil se z virtuální reality do teroru a zjistil, že když nebude volit Babiše, který není žádná jeho volba, tak se dočká ještě děsivější budoucnosti s Piráty. Může se stát to samé jako na Slovensku v roce 2020. Slováci chtěli změnu, nechtěli Roberta Fica, a tak dostali Igora Matoviče. A uběhl rok a půl a Slováci v průzkumech už volají SMER (a s ním HLAS-SD) a Roberta Fica zpátky do čela vlády.

Taková je realita pro konceptuálního probuzence. Když nevyhraje Andrej, tak je vlastně jedno, kolik hlasů dostanou vlastenecké strany. Chápete? A kdo je schopný si přiznat takhle krutou realitu, takhle drsnou tezi? Prostě s Babišem je to stejné jako při prezidentské volbě s Milošem Zemanem. Není to kandidát alternativy, ani náhodou, nikdy nebude, ale když nevyhraje volby, nastane peklo v republice, hlavně pro zastánce tradiční rodiny, národních tezí, resp. toho málo, co z nich zůstává, protože se podívejte do USA, jak to bude vypadat, pokud se v ČR k moci dostane neoliberálně progresivistická soldateska s pirátskou vlajkou na stěžni, s vazbami na Antifu a na duhové uliční procesy z dílen Open Society. Takže, máte před sebou Sofiinu volbu v té opravdu nejdrsnější podobě.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: