4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Děsivá vědecká studie předpovídá pochmurnou budoucnost pro naočkované

(Mike Adams, Natural News ) – Přes rok trvající intenzivní výzkum vedený zdravotními experty jako je Dr. Sherri Tenpennyová vnesl světlo do narůstajících obav ohledně jevu, zvaném “na protilátkách závislé zesílení” (ADE).

Jde o jev, kdy vakcíny výrazně zhoršují  onemocnění nadměrnou a potenciálně smrtící reakcí imunitního systému.

Co je ADE?

V angličtině se tomu říká “antibody dependant enhancement”, což v překladu do češtiny znamená “na protilátkách závislé zesílení”.

O ADE, nazývaném také “hyperzápalová odezva” nebo “paradoxická imunitní reakce” na následné infekce, je známo, že se objevilo u vakcín na koronaviry, které byly v minulosti testovány v pokusech na zvířatech.

Velkou otázkou bylo, zda se objeví i u 2,4 miliardy dosud očkovaných lidí na světě.

Podle stránky OurWorldInData.org, bylo jednou nebo více vakcínami na covid očkovaných 37% světové populace. To je asi 2,4 miliardy lidí.

V USA, podle CDC, bylo alespoň jednou dávkou očkovaných 199 milionů lidí. Na Slovensku k 4.10.2021 je to 2 457 689 lidí.

Především, všech těch 2,4 miliardy lidí na celém světě, kteří si dali píchnout tuto vakcínu, podstoupilo podle Mikea Adamse dosud  plně neschválenou, nebezpečnou, experimentální intervenci , která byla záměrně vyvinuta tak, aby obsahovala toxické hrotové proteiny.

V případě mRNA vakcín jsou to pokyny  pro buňky vlastního těla tyto toxické hrotové proteiny vyrábět.

A tak se depopulační globalisté, poskytující tuto očkovacích látek uskutečňují genocidu, protože se jim podařilo naočkovat přibližně třetinu lidské populace světa biologickými zbraněmi, o nichž je známo, že způsobují poškození a smrt.

Zůstává však otázka:

Kolik těchto lidí na nežádoucí účinky vakcíny, včetně ADE, zemře?

Nová vědecká studie, zveřejněná v časopise Journal of Infection , zřejmě přináší pevné důkazy, že ve světě podávané vakcíny budou nepochybně vyvolávat účinky ADE u lidí, vystavených variantu delta či potenciálně jiným kronavirusovým kmenem.

Studie se dá najít na linku:

Infection-Enhancing anti-SARS-CoV-2 antibodies recognize both the original Wuhan / D614G strain and Delta variants. A potential risk for mass vaccination?

Studie, psaná z pohledu konvenční virologie a epidemiologie, vysvětluje, že ačkoliv současné vakcíny (vycházeje z původního wu-chanského kmene D615G) skutečně poskytují určitou úroveň imunity proti původnímu covidovému viru, přinášejí i nešťastný vedlejší účinek: akceleraci “infekcí zesílených protilátek”, které přehnaně reagují na infekce variantu delta.

To, co popisuje studia, je klasické ADE, což znamená, že hyperzánětová reakce může člověka zabít, když jeho “nabuzený” imunitní systém přehnaně reaguje na infekce nových variant koronavirusu.

Studie dochází k závěru, že “ADE variant delta je potenciálním rizikem současných vakcín,” a dále pokračuje vysvětlením mechanismu, kterým se toto ADE projevuje:

“Za použití přístupů molekulárního modelování dokazujeme, že zvyšující se protilátky mají vyšší afinitu k variantám delta, než k wu-chanského kmeni D614G. Ukazujeme, že zvyšující se protilátky posilují vazbu hrotového trimr k membráně hostitelské buňky … což protilátkám usnadňuje projevovat nápadně zvýšenou afinitu.

A tak může být ADE obavou pro lidi, kteří dostávají vakcíny, vycházející z hrotové sekvence původního wu-chanského kmene (ať už jde o mRNA vakcíny nebo virální vektory). “

Studie pokračuje návrhem na v podstatě sešrotování starých vakcín a jejich nahrazení novou, “druhou generací” vakcín, které jsou vymyšleny tak, aby napadali antigenové cíle variantu delta.

Samozřejmě, dokud se toto dosáhne, bude nová varianta kolovat a ohrožovat právě ty lidi, díky tomu, že očkováni lidé během období rozšířené cirkulace viru účinně poskytují virové evoluční tlaky, způsobující, že se v tělech očkovaných vytvářejí nové, vakcíně odolné kmeny (jako opakovaně varoval Dr. Bossche).

Je jedno, kolik vakcín je podaných světové populaci, virus vždy zmutuje na novou formu , čímž se ty vakcíny stanou brzy opět zastaralými.

Zastavit cyklus a pandemii může jen přirozená imunita – širokospektrální, “nediferencované” imunita. Vakcíny nikdy nemohou zastavit covidové mutace, infekce, ani přenos – z jednoduchého důvodu, že se vakcíny nikdy nedožijí budoucnosti.

Ještě i CDC připouští, že nezabraňují infekci ani přenosu.

I kdyby se s vakcínami hned teď přestalo, když si vakcíny vyberou svou daň, na celém světě by mohla v příštích 36 měsících zemřít miliarda lidí

Velmi důležité je pochopit, že i kdyby byly smrtící vakcíny na covid hned teď zastaveny, při počtu 2,4 miliardy již očkovaných lidí je docela reálná možnost, že může zemřít miliarda a více lidí.

Zemřít mohou nejen na samotný ADE syndrom, ale i na vaskulární poškození hrotovým proteinem, “nemoc šílených krav”, z útoků hrotového proteinu na nervový systém nebo na jiné ničivé účinky způsobené covidovými vakcínami.

Jen v samotných Spojených státech by 20% -ní úmrtnost mezi očkovanými znamenala asi 40 milionů úmrtí , přičemž k největšímu jejich počtu by docházelo v městech Demokratů a ve státech, kde zhypnotizované ovce projevují velkou poslušnost falešným autoritám, dobrovolně přitom poskytujíc svá těla na smrtící lékařské experimenty jménem “vědy”.

Možná jste si neuvědomili, že doslova celá Demokratická strana v USA se v podstatě zavázala stát postvakcinačními dárci orgánů, ale zároveň budou jejich orgány kolonizované nanočásticemi hrotového proteinu , takže jejich orgány nebude i tak nikdo chtít.

V případě Slovenska jsou najzaočkovanejší části Bratislava a západ země. No a 20% z 2 457 689 je 491 538.

Všechny podrobnosti najdete v podcastu stránky Natural News pod názvem “Situation Update” (v angličtině), který se věnuje mnoha dalším objevujícím se chovám na tomto frontě:

Brighteon.com/12909292-5cde-4416-a067-09137bf4700b

 

Sdílet: