27. 5. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Z genocidní očkovací kampaně vystoupilo více než 23000 německých lékařů

Německý vakcinační stroj začíná pomalu, ale jistě ochabovat. V ambulancích značného počtu praktických lékařů se už nepodávají vakcíny. Podle údajů Institutu Roberta Kocha, zveřejněných v novinách Welt am Sonntag , z korónový očkovací kampaně vystupuje stále více lékařů.

Očkování neklesá pouze na Slovensku, ale téměř všude

V týdnu od 2. do 8. srpna 2021 “očkovalo lidí proti koronavirusu”  už jen 29 300 ambulancí , což znamená, že mnohé odstoupili. V době, kdy se v Německu spustilo očkování, podílelo se na genocidní kampani celkem 52 600 ambulancí. To znamená, že 23 300 (44%) ambulancí vakcínu podávat přestalo.

Jedenáct ze 16 spolkových zemí zavírá očkovací centra

Klesá i počet objednávek vakcíny. K 27. červenci 2021 bylo objednáno ohromujících 1,3 milionu dávek. Na začátku kampaně bylo číslo stále 1,5 milionu dávek. Navíc se mnohé německé státy připravují své očkovací centra zavřít. Welt am Sonntag píše, že k 30. září 2021 jedenáct ze 16 spolkových zemí zavírá většinu, respektive všechny své vakcinační centra. Bavorsko a Šlesvicko-Holštýnsko nechávají své centra zatím otevřené. Ty však běží v omezené kapacitě nebo jsou v záložním režimu.

Neočkovaných jsou vystavováni tlaku

V Německu byla proti koronavirusu plně očkovaná jen přes polovina (56,82%) populace . Tedy zhruba o 15% více než na Slovensku. Necelé dvě třetiny (62,76%) Němců dostali alespoň jednu dávku. Stále více jsou neočkovaných lidé v Německu vystavováni dalšímu tlaku. Od 11. října 2021 už testy na koronavirus nebudou zdarma. Bez očkování, potvrzení o vyléčení či negativního testu vám už nedovolí vstoupit do pohostinského zařízení, či do kadeřnictví a jiných kontaktních provozů. Tabu se stanou i sporty či  sportovní akce. Pravidlo bude platit i pro návštěvníky v nemocnicích a domovech důchodců a pečovatelské péče. V opatřeních tedy následují stejný trend jako Slovensko. Jako by všechny státy měly jednu globální fašistická mater  …

Závěr

Toto je jeden z dalších důkazů, že korona fašismus se koordinovaně rozlézá po světě jako zhoubná rakovina. Řešení je jednoduché. Lidé ve všech zemích musí proti fašistickému teroru povstat. Ti, co si myslí, že vyčkají v tichosti někde zašitý dokud to celé prohr, si musí uvědomit, že fašismus nikdy sám od sebe neodchází. Fašismus musí být poražen a vytlačen. A udělat to můžeme jen my, svobodní lidé. Odpor už ne pouze možnost, ale doslova povinnost každého z nás.

S teroristy a fašisty se nevyjednává. Teroristé a fašisté se odstraňují.

Zdroj: thelibertybeacon.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: