27. 5. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Totalitní režim v Austrálii: Pokud se pokusíte vstoupit do obchodu bez očkovacího průkazu, riskujete vězení

Orgány Nového Jižního Walesu hrozí uvězněním Australanům, kteří při vstupu do obchodů nepředloží záznamy o očkování proti COVID-19

Tajemník zákaznického servisu NSW Victor Dominello pohrozil zatčením pro kohokoli, koho nazval „podvodníky“, pokud se pokusí vstoupit do obchodů s „padělanými záznamy o očkování.“

„Pokud se lidé chtějí dopustit špatného jednání, pokud jsou chyceni, jak jsem řekl, mohou jít do vězení,“ řekl Dominello.

Podle zprávy jsou zatčeni také lidé, kteří se snaží získat vstup, aniž by cokoli ukázali.

„Pan Dominello zopakoval, že ti, kteří odmítají při vstupu do obchodů, restaurací a dalších míst prokázat svůj stav očkování, by měli být nahlášeni policii,“ uvádí News.com.au. Vynucování takového systému by však mohlo být problematické, protože vrchní policejní komisař Nového Jižního Walesu nedávno uvedl, že jeho důstojníci nebudou kontrolovat lékařské doklady.

„Nebudeme procházet restauracemi, kavárnami a hospodami a nebudeme kontrolovat, zda jsou lidé dvakrát očkováni,“ řekl Mick Fuller.

Nyní stojíme tváří v tvář společnosti na dvou úrovních, kde jsou neočkovaní nejen bezostyšně diskriminováni, ale dokonce jsou uvrženi do vězení za snahu zapojit se do základních obchodních nebo životních činností. Jak jsme již zdůraznili, Australané, kteří jsou policií pouze podezíráni z toho, že se chtějí zúčastnit protestu proti tyranii COVID, jsou zastrašováni telefonáty.

Ukázka totalitního fašismu v přímém přenosu!

 

Sdílet: