27. 5. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Americká CDC zahájila děsivé obvolávání neočkovaných Američanů…

Americká CDC zahájila děsivé obvolávání neočkovaných Američanů podle databáze neočkovaných osob, aby se nechaly očkovat, anebo čelily konsekvencím! Vzápětí americké ministerstvo zdravotnictví vyvěsilo nové nabídky práce pro zaměstnance na pozice zřízenců a asistentů v izolačních kempech pro rizikové neočkované osoby! A navíc FEMA začala po celých USA chystat ke zprovoznění internační tábory pro miliony Američanů! Proč 5 zemí bývalého Britského impéria sdružených v alianci Five Eyes realizuje nejděsivější kopie nacistických procesů řízení obyvatelstva z dob III. Říše?

Právě dnes ve čtvrtek vysílal Alex Jones na Infowars nejnovější informace o událostech, ke kterým došlo v USA v posledních hodinách. Je nanejvýš nutné pochopit nový rozměr společenského teroru, který je jako v první řadě implementován globalisty v pěti anglosaských zemích, které se podílely na financování vzestupu Adolfa Hitlera k moci. Skrytý nacismus v těchto pěti zemích je definovaný nenávistí ke svobodným lidem a především ke slovanským národům a Rusku jmenovitě.

Ta nenávist, která se přisuzuje neoconům, pochází ale ve skutečnosti z pohrobků nacismu a z importu špiček nacistické III. Říše po II. sv. válce do 5 anglosaských zemích, do USA, Kanady, Velké Británie, Austrálie a Nového Zélandu sdružených do špionážní organizace Five Eyes [1]. Tyto ideové a ideologické špičky nacistů vytvořily v těchto 5 zemích po II. sv. válce stínové zákulisní vlády. Ta nejznámější z nich je americká Majestic 12 (MJ-12), která je přezdívána jako CABAL. Obrovská moc těchto nacistických zákulisních vlád je v jejich přímém napojení na Syndikát v nejvyšší, tedy okultní rovině řízení.

Aliance zemí Five Eyes – Anglosaské země bývalého Britského impéria

Tyto zákulisní vlády se až dosud držely v pozadí, maskovaly se Pentagonem, armádou, diplomatickými silami, zákulisními taktikami, ale navenek veškerou moc jako držely demokratické a volené vlády a sbory. Po spuštění procesu COVID-19 však došlo k neuvěřitelné změně. Došlo k vyslání povelu a všechny vlády začaly jako otočením knoflíku kolektivně likvidovat své národní ekonomiky a terorizovat své obyvatelstvo způsobem, jakým by se choval okupační nepřítel k cizímu obyvatelstvu okupované země.

Zavádění teroru, sledování, kontrolování pohybu, omezování lidských práv, omezování vstupu do škol, do zaměstnání, do veřejné dopravy, nucení k drastickému ponižování a k výtěrům nosů za účelem odběru genetického materiálu, drakonické testování experimentálních roztoků na široké populaci jako na pokusných zvířatech, blokování dostupnosti laciných a účinných léků, aby se lidé nemohli snadno z nemoci vyléčit, ale aby jako pokusné oběti při vivisekci vydržely naživu a v bolestech co nejdéle.

Kdysi Total Einsatz, dnes Total Control. Obojí ale nacistické procesy řízení populace s cílem transformace svobodné společnosti do totalitního systému

Staří lidé prosí a naříkají v nemocnicích, pane doktore, pomozte mi, ale lékaři mají přísný zákaz podávat Ivermectin, hrozila by jim profesní, ale i fyzická likvidace jako v USA, kde záhadně umírají praktičtí lékaři, kteří lidem podávali Ivermectin. Ministři zdravotnictví začínají připomínat spíše nacistické důstojníky, kteří omezují lid a práva lidí jako dozorci v koncentračním táboře. Mnoho lidí nám píše do redakce, že chování politiků připomíná spíše nacisty, než aby se to dalo označit za ochranu zdraví obyvatel. A toto je naprosto přesný postřeh, pokud jste si jej všimli. Jenže, on to není jenom pocit. Nejsou to jenom jako nacisté, ve skutečnosti jde o opravdové nacisty a nacistické procesy řízení. Ty poznáte snadno.

Telefonát CDC vyzývající k očkování

V první fází nacisté zavádějí ideové dělení obyvatelstva na dvě skupiny. Na ty dobré, a na tu ostatní odbojnou chátru. Zavádí apartheid. V druhé fázi přichází Total Control, Total Einsatz, prostě totální kontrola obyvatelstva. Třetím poznávacím znamením nacistických procesů řízení je Arbeit Macht Frei. Občan nemá povoleno nic jiného, než je pohyb do práce a z práce. Naprosto nic jiného.

Žádné cestování, žádné hospody, žádná kina, ani divadla nebo koncerty, žádné spolčování, jen držení odstupů, žádné cigarety, ani kouření v hospodách, nic takového. Pouze do práce a z práce, protože kola průmyslu a válečného úsilí se nesmí zastavit. Čtvrtým poznávacím znamením je změna občana na nevolníka a později otroka, který postupně zjišťuje, že jeho život se eliminuje pouze na otrocké postavení ve vymezeném ohradníku vlastní existence, protože kamkoliv jinam vkročí, tak slyší: “Ihre Papiere, bitte!

Špionážní aliance anglosaských zemí Five Eyes je řízena zákulisními nacistickými kádry a jejich nacistickými nástroji řízení

Slyší to nejen na hranicích, ale i při vstupu do nákupního centra, do obchodu s potravinami, slyší to každé ráno při nástupu do práce u zaměstnavatele, slyší to každé ráno ve škole, pokud je student, slyší to na nádraží, při nástupu do vlaku, autobusu, slyší to na ulici při náhodné kontrole. A pátým poznávacím znamením jsou koncentrační tábory pro ty, kteří se odmítnou těmto 4 poznávacím znamením nacistických procesů řízení podřídit.

A teď si zkuste těchto 5 hlavních znaků z uvedeného příkladu přeložit z dob III. Říše do dnešních reálií a namísto válečného úsilí si tam dosaďte globální ekonomiku a pod těmi papíry si představte covidové pasy. Najednou s hrůzou zjistíte, že se to v ničem neliší, a že žijete v nacistickém společenském zřízení, kde jednotlivec, pokud se vzpírá, je izolován v koncentračním kempu. Lidská práva jsou pošlapána. Ústava je kus hadru.

 

Největší terror procesu COVID-19 na obyvatelstvu probíhá právě v 5 zemích bývalého Britského impéria, protože globalisté tyto země považuji nikoliv za nejschopnější provést transit společenského řízení od demokracie k Total Control společnosti, ale považují je kvůli nacistickým stínovým vládám za “všehoschopné” bez jakéhokoliv odmlouvání. Proto si všimněte, ve kterých zemích jako první spustili koncentrační kempy v této době? Ano, kempy jsou spouštěny v Austrálii, nově na Novém Zélandu, ve Velké Británii se provádí přípravy na základě uměle vyvolané palivové krize, v Kanadě se rozjíždí teror podobný Austrálii a v samotných USA to bude největší.

Alex Jones totiž informoval [2], že americká CDC začala obvolávat Američany, kteří nejsou očkovaní, aby se nechali očkovat. Šokovaní Američané se ptají, odkud telefonní operátorky CDC vzali jejich telefonní čísla a znalosti o tom, že nejsou očkovaní. A představte si, že operátoři na to odpovídají, že tyto informace mají z databáze CDC, která vede seznamy očkovaných Američanů a ve spojení s federální databází obyvatelstva lze snadno zjistit, kdo se ještě nenechal očkovat. Operátoři přitom používají i výhrůžky, že když se člověk nechce ani tak naočkovat, že to po něho může mít konsekvence.

Americká CDC začala svolávat neočkované Američany k vakcinaci, je to poslední výzva, jinak budou čelit konsekvencím a koncentračním táborům budovaným na vymýcených planinách uprostřed lesů

A pokud se ptáte jaké konsekvence, tak odpověď vám dají poslední pracovní inzeráty, které na pracovních serverech v USA vyvěsilo ministerstvo zdravotnictví. Právě teď začala náborová kampaň pro zřízence a operátory internačních táborů pro rizikové osoby bez očkování. Nástupní plat je od 3 200 do 4 200 USD měsíčně a jedná se o pozice tzv. asistentů, ale i řidičů dodávek [3] pro svoz rizikových osob, kdy kabina řidiče bude vzduchotěsně oddělena od nákladového prostoru s rizikovou osobou. Řidiči budou sbírat lidi po celých státech a odvážet je do internačních kempů, které již k otevření začala připravovat FEMA.

 

Očkovaní lidé začnou brzy na dveře neočkovaných Američanů psát nápisy, že tady je neočkovaný, stejně jako Němci malovali na dveře obchodů a bytových domů Židů nápisy “Juden Hier!” A teď mi řekněte: V čem se to liší od svozu Židů do koncentračních táborů v dobách III. Říše? Liší se to pouze v dekoraci a v obsazené roli. Dekorací již není Davidova hvězda na kabátu Žida, ale nálepka na čele neočkované osoby, že je High Risk. Pokud Američan odmítne vax, CDC to bude vidět v databázi a informaci rozšíří do místa bydliště odmítače. Samozřejmě ne narovinu, ale řekne se, že hackeři nabourali databázi a uveřejnili ji.

FEMA uprostřed lesů kácí mýtiny a zřizuje v nich od populace odlehlé covidové koncentrační kempy, stejně jako nacisté za II. sv. války budovali vyhlazovací KZ koncentráky daleko od civilizace

Lidé po celých USA sdílí na Twitteru fotografie a videa, jak FEMA začíná aktivovat koncentrační tábory vybudované v posledních 15 letech po celých USA. Ale nejen ty, buduje v lesích i úplně nové. Kdo nebude očkovaný, automaticky bude označen za High-Risk osobu pro komunitu ostatních obyvatel v rezidenční čtvrti a bude zavolána dodávka, která člověka naloží a odveze do koncentračního tábora uprostřed lesů. Např. do takového, jaký FEMA právě chystá v lesích ve státě Washington. Video níže.

 

Jenom dnes na domech odpíračů bude nápis “Tady bydlí neočkovaný!” Ve chvíli, kdy se obsazují pracovní pozice pro zaměstnance sběrných a koncentračních táborů v USA, tak je hotovo a vymalováno. Tento proces nacistického řízení je již tak daleko, že ani Američané nechápou, co je vlastně čeká. Kdo se nenechá očkovat, tak se nebude u něj zjišťovat, jestli je nebo není nakažený, jestli něco šíří nebo nešíří. Ne, to jste na omylu a nepochopili jste ten koncept!

Neočkovaný člověk dostane nášivku na kabát High-Risk o do několika týdnů dostane rozkaz k transportu do izolačního tábora

Samotný fakt, že odmítnete vakcínu, z vás automaticky udělá High-Risk osobu per se. Nikdo nebude prověřovat, jestli máte nákazu nebo jste zdravý jako řípa. Prostě bez vakcíny budete High-Risk a brzy dostanete povolávací rozkaz k transportu do koncentračního tábora, tedy pardon, do izolačního centra, abychom to nazvali tak, jak to nazývají globalčiky. Jenže název zařízení nehraje roli, jsou-li praktiky vzniku a účelu takového centra doslova a do detailu okopírované z nacistických koncentračních táborů.

Američané jsou sice majiteli desítek milionů zbraní, ale zbraň sama o sobě nemá nožičky a nebude bojovat za svobodu sama. Tu zbraň musí pozvednout muž, ale k tomu Američané nemají odvahu, protože si zatím nesáhli na dno. Stále ještě si žijí dobře, stále ještě není teror v USA tak vysoký a tak široce obsáhlý, aby Američané už neměli co ztratit a povstali proti teroru. A tohle se týká celé západní civilizace.

 

Dokud si západní národy nesáhnou na dno, ať už svých sil, svých majetků kvůli daním z nemovitosti, nebo svých nákupních vozíků, tak do té doby budou globalisté za použití nacistických procesů řízení stínových vlád 5 nejmocnějších anglosaských zemí zavádět novodobý totalitní systém Total Control, který bude transformovat svobodné národy a jejich lidi do nevolníků a otroků, přičemž ti, kteří se postaví na odpor, skončí jako High-Risk osoby v koncentračních kempech pro neočkované odpírače, kde budou vystaveni převýchově a drženi tam tak dlouho, dokud nesvolí se svým očkováním

A na branách těch táborů bude nápis Vaccination Sets You Free (Vakcinace osvobozuje). Nacistické procesy řízení vycházejí z primitivní 6. priority řízení, pokud byste pátrali po jejich konceptuálním původu. Jsou to procesy násilí a brutální síly, která se maskuje za bezpečnost lidu, za vyšší prozřetelnosti, za čistou rasu, za zdravou populaci, prostě se maskuje za různé záminky, ale pořád to jsou pouze procesy řízení skrze násilí, tedy jde o proces na 6. prioritě.

Dokud si národy nesáhnou na úplné dno, k žádnému odporu a povstání proti nacistickému teroru nedojde

Globalčiky budou mít čisté rukavičky. Bílé rukavičky. Špinavou práci provedou nacisté v řadách stínových vlád 5 vítězných anglosaských mocností z dob II. sv. války. Takové chucpe, když se nad tím zamyslíte. Kdo potom vyhrál II. sv. válku, když v zemích Evropy, kde těchto 5 anglosaských zemí řídí vojensky slovanské země, se najednou dětí učí, že Sovětská armáda byla okupační armádou a v roce 1945 přijela evropské země namísto osvobození okupovat? Odkud se berou procesy odstraňování sovětských maršálů z podstavců na pražských náměstích?

Důsledek rehabilitace nacistických procesů řízení v Evropě. Šéf BIS Michal Koudelka s Tenetovou medailí CIA za spolupráci na rozvracení poválečného upořádání v Evropě po roce 1945, aby SSSR a potažmo Rusko bylo nejen v ČR vykreslováno jako okupant a nikoliv jako osvoboditel v roce 1945

Odkud se berou zpravodajské pohádkové hry o dvou ruských špionech, kteří mažou tuhle čalamádu na kliku jakéhosi dovjitého špiona v Salisbury, támhle vyhazují do povětří české muniční sklady, a to ještě nadvakrát, protože poprvé to nějak nevyšlo jako? Odkud se berou šéfové české kontrašpionáže, kteří v Langley od šéfky CIA přebírají medaile za spolupráci? Proč se Česko, oběť zrady z Mnichova 1938, paktuje s pohrobky nacistů ve stínových vládách USA a Velké Británie? Proč v ČR dochází k rehabilitaci Sudeťáků, jejich odsunu a k oceňování medailemi od Sudeťáků pro bývalé české ministry kultury?

Rehabilitace nacismu má urychlit snahu globalistů o ustanovení nového světového řádu, kde člověk nebude občanem, ale de facto vězněm pod trvalým sledováním a dozorem

Všechno to do sebe zapadá jako skládačka, do dokonalého obrazu. Nacistické procesy řízení tak mají dovést světovou globalizaci ke konečnému cíli nasunutí nového světového pořádku, a to formou násilí a teroru, který je na 6. prioritě nejrychlejší, pokud se provádí odhodlaně a s obrovskou silou. Je to doslova jako finální tah globalistů na branku, kdy v této fázi se používají procesy na 6. prioritě, protože se očekává, že národy jsou již vařené, zpracované a nepostaví se na odpor.

Tečka za lidskými právy a svobodnou společností v ČR

Ano, v takové fázi lze proces na 6. prioritě provést, protože kde není odpor, tam lze považovat procesy řízení na 6. prioritě za zcela nejefektivnější. Je potřeba si uvědomit, že odpor vzniká obvykle tehdy, když člověk, jedinec, skupina nebo celek populace již nemá co ztratit. Tam obvykle vzniká odpor a odboj, přičemž globalisté to dobře vědí. Odpor totiž má být zavčas pohlcen a pacifikován, a to právě koncentračními tábory pro odpírače Total Control. Dokud si národy nesáhnou až na dno, nedá se bohužel očekávat žádná změna, volby, nevolby.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: