28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Zagorová po vakcíně (asi Pfizer) ve špatném stavu bleskově i s policejním doprovodem v nemocnici: mainstream musí tvrdit, že po covidu!

Z čeho má strach Margita, že lže? Kdo mu nebo zpěvačce Zagorové vyhrožuje? Zagorová měla covid už dávno (před rokem) a bylo jí dobře. Přes doporučení velkého množství protilátek ji někdo ale přinutil na vakcínu (Pfizer ?) a Zagorová je asi v zoufalém stavu!…

Druhá dávka zatím není nutnáPřestože je nesmírně důležité absolvovat obě očkování, aby byla zajištěna maximální účinnost očkovacích látek v boji proti koronaviru, zpěvačka prozatím obdržela jen jednu dávku. „Protože v sobě mám strašně moc protilátek, tak ta druhá dávka mi prý stačí až za hodně dlouho,“ řekla Zagorová ve “Snídani s Novou”!

Uplynuly tři měsíce…

Zpěvačka zrušila všechny koncerty! Vakcína ji přitížila, ač mainstream opakovaně tvrdí, že po covidu!!!

A včera!

PROČ MARGITA NEŘEKNE PRAVDU A ZOUFALE TVRDÍ, ŽE JE TO POSCOVIDOVÝ SYNDROM?

Proč se mlčí o vakcíně?

V noci Hanku Zagorovou odvezla záchranka z jejího bytu v pražském Podolí do nemocnice. Podle informací Blesku ji doma našli po desáté hodině večer ve špatném stavu. Na místě byla i policie.

Nikdo nesmí psát, že je to po vakcíně. AstraZeneca se nepoužívá a dvoujdávkový je Pfizer! Sputnik V se u nás používat nesmí, přestože je kvalitní a levný. Je z Ruska, z východu!

 A zkuste napsat šmejdi, že je to dezinformace. Vše lze, i když pracně, DOHLEDAT! Přiznala to v pořadu “Snídaně s Novou” a všude se to zoufale tají!

Sdílet: