6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Proč jsem ODMÍTLA OČKOVAT DĚTI proti Covid 19 – MUDr. Anna Urbanová (18. 8. 2021)

Odvážná lékařka pro děti a dorost v Přešticích vyvěsila na dveře ordinace informaci, že se odmítá podílet na vakcinační kampani. A očkování dětí od 12 let. Leták pak doslova oblétl republiku a vyvolal velkou odezvu. Igor Chaun v hodinovém rozhovor…

“Už rok a půl mlátím pyskem a vysvětluje lidem tuhle situaci s covidem. A zejména vůči dětem. Pochopila jsem, že stejně s lidmi nic nehne, než jejich vlastní zkušenost a poznání.” – Přátelé, včera jsem s paní doktorkou telefonoval a tohle mi řekla. Tohle video jsme natočili v srpnu.

Situace se mezitím vyvinula, ministr zdravotnictví Vojtěch poslal Lékařské komoře na paní doktorku stížnost, a ta bude předvolána, aby vysvětlila své počínání. Může jí být odebrána licence k výkonu lékařské praxe, a tím by skončila. Po 42 letech zkušenosti a obětavé práce pro děti! Je však pevná a přesvědčená, že jedná VE PROSPĚCH SVÝCH DĚTSKÝCH PACIENTŮ, a nedopustila se nesprávného jednání. Ba právě naopak.

Mám vyřídit, že se jí OD MNOHA Z VÁS DOSTALO VELKÉ PODPORY, že vám DĚKUJE a že je připravená stát si nadále za svým názorem.

Díky za vaše Sdílení! – Igor Chaun

 

Sdílet: