28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Německem otřásá smrt 35-letého očkovaného svobodného otce, který zemřel ve spánku na zástavu srdce v důsledku krevní sraženiny…

Německem otřásá smrt 35-letého očkovaného svobodného otce, který zemřel ve spánku na zástavu srdce v důsledku krevní sraženiny a jeho 3 malé dcery s ním 3 dny žily v jednom bytě v domnění, že tatínek jenom “spinká” a je unavený! Německá cenzura zuřivě maže na Facebooku informace místních lidí o tom, že muž se nechal kvůli zranitelné matce očkovat! Když mu bylo potom špatně, raději nechodil s dětmi dolů za matkou v přízemí, aby ji nenakazil! Tragédie, která nemá obdoby! A podržte se, Pfizer začal testovat Pfizermectin! Je to obšlehnutá kopie Ivermectinu pod kódem PF-07321332 na stejném principu, ať si to přečte i Flégr!

Německem v těchto hodinách neotřásají ani tak výsledky parlamentních voleb, jako spíš neuvěřitelná tragédie spojená s očkováním, ke které došlo v Enecku v obci Halsbach v Bavorsku, kde po smrti otce zůstaly osiřelé 3 malé dívky ve věku 2, 3 a 4 roky. Jak totiž informoval [1] jako první pasovský list Passauer Neue Press, již 14. září došlo k úmrtí otce dívek, a to během noci ve spánku. Všechny 3 malé dívky tak zůstaly s mrtvým otcem samy, a to po dobu 3 dnů, protože dívky si myslely, že tatínek jenom “spinká“.

Podle informací z Facebooku jejich otec žil v jednom domě se svojí matkou. Děti po 3 dnech objevila až sestra zemřelého muže, tedy teta dívek a zjistila, že jejich otec nespí, ale že je mrtvý. Pitva podle informací na Facebooku zjistila, že 35-letý muž zemřel na srdeční zástavu v důsledku krevní sraženiny, která způsobila zastavení srdeční činnosti a smrt ve spánku.

Terapeutický roztok

Podle informací na Facebooku se 35-letý Marco R. nechal nedávno očkovat proti COVID-19 kvůli obavám, aby nenakazil svoji matku, která žije v přízemí rodinného domu, zatímco on s dcerami žil nahoře v patře. Pasovský list doslova napsal toto: “To, že si matka Sigrid ničeho nevšimla, bylo způsobeno i tím, že Marco často celé dny nechodil dolů, pokud mu nebylo dobře. Nechtěl mámu nakazit.

Podle informací na německém Facebooku měl muž po očkování blíže nespecifikované zdravotní problémy spojené s teplotami a zvracením, takže nechodil dolů v domě do přízemí, aby nenakazil matku. Smrt muže se tak dává na německé alternativě do přímé souvislosti s očkovací hysterií v Německu, kdy média dohání úplně zdravé lidi k nepříčetnosti a ti se potom staví do front na vakcíny, které mohou mladému člověku přivodit krevní sraženiny a smrt.

Virová hysterie dohnala k izolaci členy jedné rodiny ve vlastním domě, děti bydlely s mrtvolou, jejich babička se bála synova stavu po očkování

Dcery Johanna (4), Paula (3) a Isabella (2) si celou dobu myslely, že otec jen spí a dolů za babičkou nešly, protože měly od otce nakázáno, že by mohly babičku, tedy jeho matku, nakazit. Nejstarší Johanna celé 3 dny krmila a starala se o své sestry, aby měly co jíst a pít. A stejně tak matka Sigrid nechtěla jít nahoru, protože se bála, že by se nakazila. Děti tak byly s mrtvolou nahoře v patře 3 dny!!! Muž byl svobodným otcem, matka dívek od rodiny odešla, aniž by došlo ke sňatku a muži svěřila děti do výhradní péče.

Co je však zajímavé, to je informace pasovského deníku, že muž neměl pravidelné zaměstnání, což je naprosto neuvěřitelné, vzhledem k tomu, jakým způsobem německá sociální služba pro péči o děti a mládež posuzuje svěřování dětí do péče. Jenže, to se týká hlavně rozvodů rodin, ale ne případů, kdy rodina nemá manželský svazek. V takovém případě se sociálka začíná o děti zajímat jen na základě podnětů a pokud žádný není, tak matka prostě odejde od dětí a přenechá je do péče muže, který nemá ani zaměstnání.

Lidé čekající na terapeutický roztok způsobující tečku za… třeba za životem.

Podle pasovského deníku byl však Marco milující otec a kvůli ochraně dětí by udělal cokoliv, a tak podle všeho i kvůli nim se nechal očkovat. Tato informace však v článku Passauer Neue Press zcela chybí. Informace se objevily na Facebooku, kde tyto podrobnosti uveřejnili místní lidé, že Marco se nechal koncem srpna naočkovat kvůli Sigrid (své matce), aby ji ochránil, protože žijí spolu v jednom domě.

Stejně tak i na Facebooku bylo potvrzeno to, co napsal pasovský deník, že Marco nechodil dolů do přízemí, aby matku nenakazil a místní na Facebooku potvrzovali, že mu bylo po očkování opravdu špatně a zvracel, stěžoval si na to prodavačce v místní prodejně potravin a ptal se, jestli prodejna zajišťuje donášky potravin, aby nemusel chodit osobně nakupovat, protože matka kvůli nohám nemůže a jemu není dobře. Prodavačce se svěřil, že se nechal očkovat Pfizerem, druhou dávku měl první týden v září.

Facebook začal zuřivě mazat Němcům všechny komentáře od místních usedlíků, příspěvky vrhaly světlo na celý případ, co asi tak stálo za smrtí otce

Než jsem se však dostal k napsání článku, abych komentáře z Facebooku zálohoval, Facebook byl rychlejší a účty jsou již smazány. Takže jediné co zůstalo, je ten článek v Passauer Neue Press a ta zmínka v něm o tom, že Marco nechodil dolů za matkou, aby ji nenakazil. Takhle se dnes zamlčují fakta o očkování v Německu, dámy a pánové. Vezme se velké kladivo a s ním se zatlučou na sociálních sítích veškerá svědectví, aby po nich nezbyly ani památky. Jenže místo toho se Facebook angažuje jinak.

Tečkování v Praze za účasti premiéra

Prostřednictvím Facebooku byla spuštěna kampaň na pomoc dětem. Zejména obyvatelé Halsbachu začali okamžitě jednat. Není to prý poprvé, co rodinu zasáhl osud. V létě 2015 rodině vyhořel dům v Enecku, na který se nevztahovala žádná pojistka. Starosta Martin Poschner zorganizoval pomocnou kampaň s výzvami k darům, koncertem a charitativním fotbalovým zápasem. Za získané peníze mohla rodina dům přestavět. Krátce nato však Marcův otec Sepp zemřel na rakovinu. A nyní je mrtvý i syn Marco a 3 malé dcery osiřely. “Je to neuvěřitelná tragédie,” říká starosta obce. Sestra zemřelého muže Bianca F. již požádala úřady o svěření dětí do péče, takže výsledkem vakcinace jsou podle všeho 3 osiřelé děti, které přišly o jinak zdravého 35-letého tátu.

Totální cenzura a čtení mezi řádky jako v dobách největší totality. Pfizer vyrobil macaté chucpe, bude vyrábět vlastní Ivermectin! A to není Apríl!

A jediné, co globalistický nepřítel umí, je mazání svědectví ostatních obyvatel Enecku a obce Halsbachu na Facebooku. Syn prostě nechtěl nakazit mámu, nechal se očkovat a vakcína mu zařídila krevní sraženinu a smrt ve spánku. A média okolo toho našlapují a maximum, co uveřejní, je zmínka o tom, že Marco měl strach jít dolů za matkou, aby ji nenakazil. Čtení mezi řádky, jako za největší totality.

Nic jiného už Němcům nezůstane, než je čtení mezi řádky, protože svědectví a fakta se už na sociální sítě brzy nedostanou vůbec, ani na vteřinu, protože se chystají digitální identity, ověřené přístupy na internet, síťové karty v počítačích odemykané přes bankovní identitu, prý opatření proti teroristům, atd. Nosatý kaganát vezme lidem právo mluvit a psát. A navrch si Pfizer dělá z lidí už totálně srandu, pustil se totiž do testování vlastního Ivermectinu.

Pfizer okopíroval funkci Ivermectinu

Naprostým vrcholem je totiž zpráva Reuters z úterý [2], že farmaceutická firma Pfizer začala 2. fázi testování léku proti koroně pod označením PF-07321332, což ale není nic jiného než generické a laciné antiparazitikum Ivermectin fungující na stejném principu proteázového inhibitoru [3] proti COVID-19. První zmínka o novém léku se ale na webu Pfizeru objevila již v březnu tohoto roku [4]. Ano, dokonce i Pfizer začal zjišťovat, že lidé si načerno shání Ivermectin, a proto Pfizer chce vyvinout vlastní variantu Ivermectinu s vlastním logem, aby se tento lék podával a prodával oficiálně a za drahé peníze všem nemocnicím na světě, které budou mít zakázáno používat laciný Ivermectin, ale budou pojišťovnám účtovat předražený Pfizermectin.

Pfizer začal testovat svůj vlastní Ivermectin, protože už příliš mnoho Američanů se léčí Ivermectinem a Pfizer tak přichází o miliardový business

V pondělí společnost Pfizer oznámila, že zahajuje zrychlenou fázi studie profylaktické pilulky proti COVID-19, která má odvrátit nemoc u těch lidí, kteří mohli přijít do kontaktu s touto nemocí. Shodou okolností sdílí lék společnosti Pfizer přinejmenším jeden mechanismus účinku s Ivermectinem používaným u lidí již desítky let, který funguje jako inhibitor proteázy proti Covidu-19, což by podle spekulací vědců “mohlo být biofyzikálním základem jeho antivirové účinnosti“, více ve vědecké studii zde. Nový lék je farmaceutickým gigantem popisován jako “silný inhibitor proteáz“. Takže jsme se dočkali dalšího neuvěřitelného chucpe.

 

Po té neuvěřitelné diskreditační kampani proti Ivermectinu, po té hromadě pomluv a posměchu o tabletkách pro koně, se přímo samotný Pfizer pouští oficiálně do testování svého vlastního Ivermectinu, protože ty vakcíny Pfizeru nestojí ani za zlámanou grešli a navíc vyrábějí mrtvoly z mladých lidí a z otců, kteří po sobě zanechávají osiřelé děti. Takže i Jaroslav Flégr by se měl brzy připravit na nový lék od Pfizeru na bázi Ivermectinu, tedy léku, který masivně blokuje virovou proteázu, tedy enzymy štěpící bílkoviny. Jenom už nepůjde o krabičku s nápisem Ivermectin za pár šupů, ale bude to nést logo Pfizeru s cenovkou za pár tisíc korun.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: