4. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Švýcarský toxikolog ukázal na mikroskopu, jak se liší krev očkované osoby od neočkované a vysvětlil, co se děje po očkování s krví uvnitř lidského těla!

VIDEO: Švýcarský toxikolog ukázal na mikroskopu, jak se liší krev očkované osoby od neočkované a vysvětlil, co se děje po očkování s krví uvnitř lidského těla! Vakcíny proti Covid-19 způsobují po druhé dávce tak obrovskou srážlivost krve, že lékaři mají problém lidem odebrat jehlou krev, protože po napíchnutí prstu žádná krev nevytéká! Krev je tak zahuštěná krevními destičkami, že na mikroskopu tvoří slepence podobné vláčkům, které ovšem nejsou schopny transportovat kyslík! Příčinou jsou aditiva hliníku ve vakcínách a rovněž elektromagnetický smog!

V posledních dnech se na alternativních serverech v USA, v Kanadě, ve Francii a v Německu začalo šířit video švýcarského vědce a toxikologa, který se začal zajímat o fenomén srážení krve u lidí, kteří se nechali očkovat vakcínami Pfizer, Moderna a AstraZeneca. Švýcarský vědec Armin Koroknay je ředitelem výzkumu v Institutu pro molekulární biorezonanci v Zürichu.

Uznávaný vědec a kapacita ve svém oboru, který se zabývá molekulárním výzkumem biologických soustav, se začal zabývat výzkumem vakcín proti Covid-19, a to v důsledku nezvykle vysokých počtů úmrtí mladých lidí ve Švýcarsku po očkování dvěma americkými vakcínami Pfizer, Moderna a britskou AstraZeneca. Koroknaye především zaujalo, že vzorky lidské krve po vystavení účinkům vakcín okamžitě koagulují a krevní systém začne generovat spoustu krevních destiček, které působí jako lepidlo a slepují červené krvinky dohromady, do tzv. trombů, které vypadají jako vláčky nebo těstovinové nudle.

 

 

Tyto tromby nedokážou nést kyslík a zpomalují krevní průtok, a to až do takové míry, že když lékaři chtějí očkované osobě odebrat krev kvůli nějakému testu, tak po vpichu jehly do prstu se nic neděje, žádná krev vůbec nezačne z prstu téct. Koagulace krve totiž u očkovaných lidí probíhá přímo uvnitř těla a podle Koroknaye je to důsledek nejen elektro(magnetického) smogu, ale především hliníkem obsaženým ve vakcínách. Zatímco krev neočkované osoby je normální a červené krevní buňky jsou separované, v případě očkované osoby vypadá krev opravdu děsivě.

Takovýto klinický stav způsobuje nejen riziko srdeční zástavy, ale rovněž i mozkové mrtvice, pokud se očkovaná osoba napije většího objemu alkoholu. Ten rozšiřuje cévy, takže tromby v cévách se uvolní, začnou cestovat, až se dostanou do tenkých cév a vlásečnic v mozku, kde už tromby neprojdou, ucpou prokrvování mozkové tkáně a nastává mozková mrtvice.

Vakcíny způsobují houstnutí a vyšší viskozitu krve, takže teče v žilách pomaleji a za jednotku času přepraví méně kyslíku

Očkované osoby by tak měly brát navíc léky proti srážení krve, což ale lékaři obvykle vůbec neví, protože nejsou farmaceutickými společnostmi proškoleni. Pokud se takto zahuštěná krev nachází v těle těhotné ženy, dojde k tragédii. Krev matky ucpe krevní vyživování placenty a plodu, takže dojde k potratu. V České republice je ministerstvem zdravotnictví vydán přísný zákaz na uveřejňování počtu potracených plodů v důsledku vakcínace, farmaceutické firmy důsledně požadují, aby tyto informace ministerstva zdravotnictví jednotlivých zemí nikdy nezveřejňovala.

Krevní koagulace očkovaných osob se projevuje pásovými opary, bolestmi hlavy, migrénami, což je způsobeno sraženou krví, která nafukuje cévy v mozku, což se projevuje jako migréna, bolesti kloubů jsou způsobeny trombózou v kloubových oblastech, podkožní výsevy modrých fleků jsou krevní sraženiny z protržených vlásečnic, které vyživují podkožní epidermis.

Porovnání normální krve a krve očkované osoby

Nikdo z českých politiků podle všeho nebyl vakcinován hliníkovými roztoky, dostali pouze vitamíny, případně fyziologický roztok. Poznáte to podle toho, že politici neustále nosí roušky a respirátory jako největší strašpytlové a plačky. Naprosto nevěří vakcínám a jen hltají každý den články na Aeronetu, potají, aby se to nikdo nedozvěděl, protože to by pro politika byla konečná. Politikům se nelze divit.

Logicky by nikdy nepřistoupili na riziko, že dostanou mozkovou mrtvici, nebo jim ochrnou ústa a obličej, což by rovněž byla konečná v politice. Vakcíny se vpichují pouze obyčejnému obyvatelstvu, s výjimkou migrantů a muslimů. Teď si ale představte, co takové vakcíny udělají s dětským organismem. Ten snese opravdu hodně, ale při zhlédnutí videa Dr. Koroknaye z toho jde opravdu mráz po zádech. Globalisté tak moc usilují o očkování malých dětí, že i tupým lidem musí dojít, že něco za tím musí být, ale péče o zdraví dětí to rozhodně není.

Děti potřebuji kvůli rozvoji mozku až 3x vyšší objemy kyslíku za jednotku času. Co se stane, když krev jim po očkování začne obíhat pomaleji?

Dětský mozek je totiž ve vývinu a potřebuje až 3x větší objem kyslíku než potřebuje dospělá osoba. Před několika dny zazněl v telefonickém dotazu v pořadu Alexe Jonese velice děsivý názor od člověka, který se představil jako lékař, který se raději nebude představovat, aby nepřišel o práci, ale vysvětlil snahu o očkování dětí tím, že v důsledku srážlivosti krve po vakcinaci může dojít k pomalejšímu a obtížnějšímu okysličování mozku dítěte.

Navenek se to nijak neprojeví, dítě nemá žádné příznaky, ale do jeho mozku se dostane jen malé množství kyslíku. Dětský mozek ve vývinu tak nedostane to, co potřebuje nejvíc a přejde do nouzového režimu, tedy ke zpomalení cerebrálního rozvoje mozku. Děti jinými slovy zhloupnou, zdegenerují, ale ne tak, aby se to dalo poznat. Pouze jim trvale klesne IQ o zhruba 25 až 35 bodů, což stačí k tomu, že za 20 let vyroste hloupější generace, lépe manipulovatelná a ovladatelná.

Politici chtějí mermomocí očkovat děti, děti, děti a zase hlavně děti

Tohle konstatování mně opravdu vyděsilo, a proto jsem se obrátil na našeho kolegu lékaře, jestli opravdu vakcíny mohou toto u dětí způsobovat. Bohužel, prý na to neexistují žádné dostupné studie, které by tento jev zkoumaly, ale podle lékaře to teoreticky nelze vyloučit. Pokud vakcína provádí koagulaci, zpomaluje krevní oběh, tak dítěti se logicky za jednotku času dostane do mozku méně kyslíku.

O kolik méně, to nechce náš kolega spekulovat, ale pokud by se očkování u dětí opakovalo, třeba dvakrát do roka, tak za pár let by účinky vakcíny na mozek šly kvantifikovat třeba IQ testy u dětí a potom by se porovnaly s výsledky testů dětí před začátkem koronavirové krize. Podle lékaře nejde o to, že by se dětem ucpaly cévy v mozku, to by byl extrém, ale samotné zpomalení dodávek kyslíku do mozku v důsledku pomalejšího toku krve kvůli hustotě krevních destiček může způsobit nedostatečné zásobování dětského mozku kyslíkem.

Testy IQ školáků ze Sheffieldu z poloviny 80. let dávají odpověď

Ten je u dětí zhruba do 15 let věku naprosto nezbytný pro utváření neuronových spojů a vazeb v mozku. Čím více kyslíku, tím ochotněji podle lékaře cerebrální kmen utváří nové neuronové spoje a dítě získává větší objem neuronové sítě, tedy větší inteligenci, silnější emoce, dokonalejší kognitivní stimuly a empatii. Něco podobného bylo zaregistrováno v 80. letech v britském Sheffieldu, v průmyslovém, uhelném a nejvíce znečištěném městě ve Velké Británii.

Krevní vzorek očkované osoby

Když tam v první polovině 80. let dělali dětem ve školách IQ testy, Sheffield byl na tom o poznání daleko hůře než školy v ostatních britských městech. Přestože důvody byly kladeny sociálním podmínkám v Sheffieldu, ekonomická situace v jiných britských městech byla mnohde daleko horší, třeba v Leedsu anebo v Manchesteru, kde byla nezaměstnanost skoro dvakrát větší než v Sheffieldu. Jedna z teorií zmiňovala právě dopady nedostatku čerstvého vzduchu na rozvoj mozku dětí v zaprášeném Sheffieldu.

Děsivé prozření, najednou to do sebe zapadá, proč globalisté chtějí mermomocí očkovat malé děti od 5 let věku

Když se dnes zamyslíte nad tím, že po vakcinaci se zahušťuje krev a zpomaluje se její průtok, tedy snižuje se objem přeneseného kyslíku do mozku za jednotku času, a dáte si to do souvislosti s tím, jak politici v ČR, na Slovensku, ale i v USA chtějí mermomocí píchat a píchat vakcíny i maličkým dětem od 5 let, aniž by děti patřily mezi ohrožené skupiny, tak najednou se zhrozíte, protože vám to docvakne jako skládačka do sebe. Vždyť proboha, to je genocida našich dětí. Je to výroba zdegenerovaných dětí, aby se jim nerozvíjel mozek, aby dětem krev obíhala pomaleji v těle a hlavně v mozku, aby krev dodávala do dětského mozku méně kyslíku za jednotku času, aby se dětem méně rozvíjela neuronová síť, aby z dětí vyrostli méně inteligentní, ale o to lépe manipulovatelní voliči.

Dr. Armin Koroknay ukazuje sražené červené krevní buňky

Naprosto ďábelský a dokonalý plán globalistů na 5. prioritě. Zpomalí rozvoj dětských mozků kyslíkovou deficiencí, kterou zajistí hustší krev způsobená vakcínami. Naprosto dokonalý zločin proti lidstvu, proti národům! A vy, rodiče, máte tu sílu a moc do tohoto soukolí globalizace vhodit vidle. Ochránit své dítě před jehlou znamená ochránit národ před autogenocidou! Najednou to máte před sebou na talíři. Stačí zahustit krev, aby pomaleji tekla, pomaleji obíhala. A dítěti se nerozvine mozek a neurální síť do normální úrovně. Hotovo, vymalováno! Chápete, rodičové, nebo nechápete? Máte v rukách osud národa skrze své děti.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: