4. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

47-leté ženě z Minnesoty amputovali po vakcíně Pfizer obě ruce i nohy

47-letá křesťanská misionářka a nigerijská imigrantka je po očkování vakcínou od Pfizeru proti onemocnění Covid-19 trvale handicapovaná a od zdravotnického establišmentu dostává samá lživá vysvětlení.

Svou druhou dávku mRNA vakcíny dostala paní Jummai Nacheová podle informací uvedených na stránce GoFundMe (která pomáhá se soukromými sbírkami), 1. února 2021.

Vrátila se do práce a okamžitě pociťovala bolesti v hrudi. Nepříjemné pocity a bolest trvaly až do 6. února, kdy ji její manžel, pan Phillip Nacht, odvezl na pohotovost.

Lékaři jí udělali elektrokardiogram (EKG), no a řekli, že s jejím srdcem nic není. Přestože paní Nacheová byla “plně očkovaná”, lékaři jí diagnostikovali onemocnění COVID-19.

Pan Nacht nazval diagnózu “šokující”, protože jeho manželka před podáním druhé dávky experimentální mRNA vakcíny nejevila žádné příznaky. Nemocnice paní Nacheovú propustila s příkazem řídit se směrnicemi CDC pro onemocnění COVID-19.

13. února, kdy se její stav zhoršil, se paní Nacheová na pohotovost vrátila. Na další pozorování ji přeložili do Zdravotního centra Minnesotské univerzity.

Po zjištění, že má katastrofální nízké hladiny kyslíku a krevní tlak, ji lékaři napojili na umělou plicní ventilaci. “Zhoršovalo” se i její srdce.

Další diagnózy a amputace

Lékaři panu Nacheovi řekli, že jeho manželka může každou chvíli zemřít. Právě bojovala s arteriální krevními sraženinami, ischémií a kardiomyopatií.

Lékaři odpojili umělou plicní ventilaci ve správném čase.

Paní Nacheová však potřebovala bilaterální transtibiálnu amputaci – chirurgické odstranění obou nohou pod koleny. Silně poškozené má i ruce, které je po doléčení operovaných nohou třeba částečně či úplně amputovat.

Toto bohužel není první případ, kdy jsme psali o amputacích po očkování.

Dr. David Mears dostal experimentální virovou vektorovou DNA vakcínu AstraZeneca. Několik týdnů nato mu museli pod kolenem amputovat levou nohu.

Podobně jako u pana Mears, iu paní Nacheovej se po očkování zřejmě vytvořily sraženiny, které vedly k hluboké žilní trombóze nebo ke kritické končetinové ischémii. Lékaři, ať už záměrně nebo ne, paní nachová po první návštěvě na pohotovosti o venózní tromboembolii (krevních sraženin) nic neřekli.

Studie z roku 2010 , publikovaná v časopise Anály hrudní medicíny, zjistila, že lékaři u asymptomatických pacientů často zapomínají provést systematický screening na venózní tromboembolii.

V tomto případě je však problémem to, že EKG učiněno bylo, no a oni řekli, že nic nenašli. Lékaři z Minnesotské univerzity chtějí, aby Nacheovci věřili, že toto vše bylo způsobeno “onemocněním COVID-19” a ne vakcínou.

Lékařská gymnastika

Podle pana Nacht v laboratoři stále existuje původní krevní vzorek jeho manželky. Žádali o druhý a dokonce o třetí názor od nezávislých expertů.

Lékaři paní Nacheovej řekli, že “srdce je na 100% uzdraveny”. Tomu je však těžké uvěřit.

Nacheovci nevěří ani příběhu o COVID-19. Pan Nacht řekl, že CDC položil následující otázky (které nebudou zřejmě nikdy zodpovězeny):

1. Když se začaly její příznaky, byl jsem s ní, spolu jsme jedli a spali, můj test však vyšel negativní a neměl jsem žádné symptomy. Proč nejsem pozitivní já?

2. Pokud dostala tu vakcínu před virem, nebo jejich dostala najednou, způsobil takové nežádoucí účinky střet onemocnění Covid-19 s vakcínou? Proč nám o tom nedali vědět CDC nebo Pfizer? Nebo, proč před podáním vakcíny všech nežádali, aby se daly nejprve otestovat na Covid-19?

3. Pokud má vakcína porazit virus, ať už jeho zničením nebo oslabením jeho účinku, proč to nežádoucí těžké poškození? Pokud vakcína na zdolání viru nezabrala, jakou roli sehrála vakcína v Jummainom těle?

Prognóza a víra v Boha

Lékaři z Minnesotské univerzity říkají, že nedokáží ověřit, zda celou trauma způsobila vakcína společnosti Pfizer. Jediný “nezvratný” důvod, který udávají, je multisystémové zánětlivý syndrom dospělých (MIS-A), způsobený onemocněním COVID-19.

Paní Nacheová bude potřebovat spoustu dalších operací a v jistém bodě i protézy. Na její stránce na LinkedIn se píše, že byla vůdkyně studentských týmu na průmyslovce v Hennepine.

Také studovala, aby se stala diplomovanou praktickou zdravotní sestrou. Získala i titul magistry v křesťanském vzdělávání.

Manželé Nacheoci jsou v Minneapolis známí svou misionářskou prací mezi africkými imigranty. Nový život své ženy dává pan Nacht na stejnou úroveň jako ten Jobův v Bibli.

Job, navzdory své víře v Boha, byl pronásledován všemožným neštěstím, včetně ztráty všech svých věcí a postižení chorobou. Utrpení testuje vaši víru v Boha a to je i postoj Nacheovcov.

Od zveřejnění shromáždila stránka GoFundMe skoro 104 000 dolarů.

Chcete-li pomoci, nezmiňujte se o “vakcíně”

Jakmile jste očkováni těmi experimentálními mRNA či virovými vektorovými DNA jedy, je jen otázkou času, kdy se objeví nežádoucí účinky.

Většina příjemců hrdě trpí, nebo zemře, což je u očkovaných lidí znepokojivý model. Někteří to však opravdu litují a když se objeví nežádoucí účinky, hledají pomoc. Přeji jim hodně štěstí.

Zřejmě nejzářivějším námi uvedeným příkladem toho, jak zdravotnický establišment za každou cenu brání své smrtící vakcíny, je pan Fred Pye.

Kanadští zdravotníci panu Pyeovou doslova řekli, že pokud chce opravdu pomoci, aby se lékařům nezmiňoval o vakcínách. Lékařské loutky se řídí příkazy svých pánů ve společnostech Pfizer, Moderna, Merck, Johnson & Johnson, AstraZeneca a podobně.

Hippokratova přísaha je mrtvá. Zdravotnický průmysl v letech 2020 – 2021 ukázal, jaký opravdu je. Je vaší volbou, jestli vidíte to, co je očividné, nebo dále kráčíte na vlastní popravu.

Mějte se na pozoru a chraňte své přátele a blízké.

(Jummai Nacheová, TheCOVIDBlog.com )

 

 

Sdílet: