10. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Rodina afgánských uprchlíků uvízla na dovolené v Afganistanu. Poslanec německé Levice žádá jejich evakuaci zpět do Německa

Rodina Afgánců, která přišla do Německa jako uprchlíci před válkou, vyrazila do toho strašlivého válčícího Afganistánu na dovolenou. Jenže zrovna během jejich dlouhodobé dovolené u příbuzných předal Západ moc Talibánu a rodina uvízla v zemi. To bohužel není absurdní vtip. To je realita!

To velmi znepokojilo poslance Bundestagu za die Linke (Levice – dříve komunisté) Victora Perliho a žádá německé ministerstvo zahraničí o jejich evakuaci zpět do Německa. Jejich němečtí spolužáci si prý již dělají starost.

Je to jen další kamínek do mozaiky údajné imigrace válkou postižených uprchlíků. To musela být v Afganistanu strašná válka, když si tak ti nebozí uprchlíci v klidu jezdí na dovolenou. Ale na získání azylu a pohodového života na dávkách v Německu to stačilo a nikomu to nepřipadá divné!

Nikomu také nebude divné, že v rámci další imigrační vlny přijde do Německa dalších několik milionů uprchlíků před Talibánem z celé černé Afriky (Afganistán v Africe neleží), stejně jako tomu bylo v případě “uprchlíků před válkou v Sýrii”.

Připomenu, že uprchlíci z Afganistanu patří mezi nejhorší kriminálníky v celé Západní Evropě.

Milan v Německu

 

Sdílet: