11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Právník bije na poplach: Nucené očkování je zločinem proti lidskosti

Americký prezident Joe Biden chce uložit společnostem se 100 a více zaměstnanci očkování proti koronaviru nebo provádět týdenní test na koronaviry. Dříve Biden oznámil povinné očkování pro státní zaměstnance a ty, kteří pracují ve zdravotnických zařízeních a nemocnicích, které dostávají vládní podporu.

Právníci bijí na poplach ohledně těchto opatření. Státní zástupce Tom Renz považuje ohlášené povinné očkování za „protiústavní“. Věří, že toto je způsob, jak odvrátit pozornost od jiných věcí, které se aktuálně ve světě dějí a nesouvisí tolik s Coronou.

Renz pro One America News řekl, že 50 až 100 milionů Američanů raději přestane chodit do práce , než aby dostali injekci. To bude mít zásadní dopad na ekonomiku.

Biden nutí lidi podstoupit experiment, při kterém jim je injekčně podána nevyzkoušená vakcína. Vakcína schválená pouze pro nouzové použití. „Pokud experimentujete na lidech bez informovaného souhlasu – a přesně to se tady děje – je to doslova zločin proti lidskosti,“ řekl právník.

Jak Renz dále vysvětlil, očkování očividně šíří Coronu. “Vidíme, že očkovaní lidé onemocní po celém světě, jen ne ve Spojených státech.” Všechny země světa tedy lžou o počtech, kromě USA, nebo USA s čísly manipulují, aby prosadily určitou agendu, “uvedl právník.

 

 

Sdílet: