6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Tři studie publikované CDC, britskou vládou a Oxfordskou univerzitou ukazují, že vakcíny proti Covid-19 nefungují

Absolvent Yale University, který také získal doktorát na Princetonské univerzitě a MD na Lékařské fakultě Univerzity Johna Hopkinse, publikoval článek, který dospěl k závěru, že zavedení vakcíny pro veřejnost je škodlivé, protože existuje vynikající vědecký výzkum, který jasně ukazuje že vakcíny nebrání infekci nebo přenosu Covid-19.

Nina Pierpont (MD, PhD) publikovala 9. září článek, ve kterém analyzovala různé studie, které byly publikovány v srpnu 2021 a které dokazují, že údajná varianta Delta Covid-19 odpovídá očkování proti Covid-19, které je v současné době v nabídce a nezabrání infekci nebo přenosu Covid-19.

Lékařka ve svém publikovaném příspěvku vysvětluje, že vakcíny by měly dosáhnout dvou cílů

chránit očkovanou osobu před nemocí

aby očkovaní zabránili šíření infekce na ostatní.

Doktorka medicíny však píše, že plošná imunita  nebude dosažena očkováním, protože nový výzkum v různých oblastech ukazuje, že domnělá delta varianta produkuje velmi vysoké virové zátěže, které jsou v očkované populaci stejně vysoké jako v neočkované populaci.

Proto podle Dr. Nina Pierpontová, očkovací předpisy, které nyní platí pro všechny pracovníky pečovatelských domů ve Velké Británii, nejsou odůvodněné, protože očkování jednotlivců nezastaví ani nezpomalí šíření údajně převládající varianty Delta-Covid-19.

Z toho lékařka dospěla k závěru, že přirozená imunita nabízí mnohem větší ochranu než očkování, protože všechny stupně závažnosti onemocnění Covid-19 vytvářejí zdravou úroveň přirozené imunity.

Nine Pierpontová (MD, PhD) uvádí tři studie, jejichž výsledky a data podporují jejich závěry, včetně studie publikované v týdenní zprávě o morbiditě a úmrtnosti Centra pro kontrolu nemocí (CDC) 6. srpna 2021 a další studie publikované Oxfordskou univerzitou dne 10. srpna 2021 a závěrečná studie zveřejněná 24. srpna 2021 a financovaná britským ministerstvem zdravotnictví a sociální péče.

ZDROJ

 

Sdílet: