28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Německo před další obrovským přísunem “uprchlíků odborníků”. Tentokrát místních odborníků z Afganistánu a zase je to stejná lež

Německé politické elity chystají další masivní dovoz muslimských uprchlíků do země. Tentokrát je záminkou “krize” po pádu západní loutkové vlády v Afganistanu. V německých oficiálních mediích se objevují nekonečné články a reportáže o utrpení spolupracovníků “německé armády” pod vládou Talibánu. Oficiálně zatím bylo dovezeno do několik tisíc Afgánců (opět většinou mladých mužů). Naprostá většina z nich (78%) nikdy pro německé vojáky nepracovala a nikdo vlastně neví, co jsou ti lidé zač (nebo to “elity” ví naopak moc dobře). Prominenti loutkové vlády, záměrně dovezení islamisté?

V těchto dnech se připravuje půda pro zahájení další masové uprchlické vlny, Je to až komické. Všude jsou dojemné historky o nebohých afgánských gayích, ženách, dětech atd, kteří trpí pod strašlivou vládou islamistů. Současně se objevují neuvěřitelné výzkumy veřejného mínění, kde si údajně většina Němců přeje další uprchlíky. Současně se začíná mluvit o “povinnosti” dovézt 70 000 spolupracovníků německé armády a jejich rodinných příslušníků. Srandovní na to je, že v červnu pracovalo pro Bundeswehr jen 526 Afgánců a mezi rokem 2011 a 2020 pro Němce procovalo celkem 1750 Afgánců. Co je zač ten zbytek? Vojáci Talibánu? Islamističtí fanatici a kazatelé?

Ve skutečnosti se německá vláda chystá na další dovoz milionů muslimských “uprchlíků”. Cílem je přece islamizace Německa a na tu se agresivní muslimové z Afganistanu dobře hodí. Afgánští uprchlíci dominují statistikám kriminality v Německu, Rakousku, Švédsku a jinde.

Je až komické, jak se opět mluví o “odbornících”, tentokrát lokálních. Kdo si dneska ještě vzpomene, jak před 6 lety do Německa údajně přicházeli vysoce kvalifikovaní uprchlíci. Prý samý lékař a jaderný vědec. Když se mrak lží rozplynul, tak se ukázalo, že většina z několika milionů tzv. uprchlíků neumí číst a psát: Ale v Německu už zůstali!

Německo tedy čeká další přísun “odborníků” z vysoce rozvinutého Afganistánu. Kolik z nich umí číst a psát? 5%, 15%? Nám bělochů , kteří v Německu žijeme, pomáhej pán Bůh!

Milan v Německu

 

Sdílet: