29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Klaus Schwab začal na webu WEF propagovat bonzovací respirátor vyvinutý Harvardskou univerzitou…

Klaus Schwab začal na webu WEF propagovat bonzovací respirátor vyvinutý Harvardskou univerzitou, modul připevněný na respirátoru nahlásí nositele v případě pozitivního testu, který je zabudovaný v respirátoru! Respirátor půjde propojit s mobilním telefonem a aplikací, která okamžitě nahlásí nositele respirátoru příslušným orgánům! Kdo nebude očkovaný, bude muset nosit bonzovací respirátory? Nechcete si nechat strkat nepříjemné špejle každý den do nosu? Noste respirátor se zabudovaným senzorem na Covid-19, který vás bude testovat a sledovat bez špejlování celý den!

Pokud jste si kladli někdy otázku, co udělají globalisté s lidmi, kteří se nebudou chtít nechat očkovat, tak podle všeho jsme právě dostali odpověď přímo od globalistů ze Světového ekonomického fóra v Davosu. Organizace vedená Klausem Schwabem totiž nahrála na svůj web nové video [1], kde globalisté propagují úplně nový respirátor vyvinutý Harvardskou univerzitou v USA. Tento respirátor má v sobě zabudovaný úplně nový biosenzor, který pracuje na principu mobilního PCR testu, který je umístěn v malém pouzdře přímo v masce a výsledek testu se zobrazuje na straně respirátoru, takže výsledek je okamžitě a viditelně na očích všem lidem okolo vás.

Senzorová maska

Senzor dokáže člověka testovat po dobu 24 až 48 hodin, poté je nutné respirátor vyměnit za nový. Po celou dobu senzor opakovaně v intervalech testuje mikrokapénky z vašeho dechu a sleduje přítomnost specifických proteinů, které jsou typické pro Covid-19. Zatímco budete dýchat, senzor bude sledovat doslova každý váš nádech a výdech, bude analyzovat mikrokapénky a de facto tak půjde o trvalý a nepřetržitý diagnostický proces a sledování zdravotního stavu, bez přestávky. Doslova jako Total Care, tedy totální zdravotní péče, která s ní ale nemá nic společného.

VIDEO: Respirátor se zabudovaným senzorem vyhodnocujícím váš dech formou mobilního a nepřetržitého PCR testování

Přímo ve videu se uvádí, že toto testování je na rozdíl od výtěrů nosními špejlemi bezbolestné a navíc spolehlivé stejně jako PCR testy. Zatímco špejlový test má pochybnou vypovídací hodnotu jen v okamžiku testu a strčení špejle do nosu, v případě této masky se senzorem je test platný neustále a v reálném čase po celou dobu nošení masky. Jinými slovy, tato maska bude diagnostickým nástrojem permanentního charakteru, protože po celou dobu nošení masky bude na svého nositele vizuálně bonzovat a hlásit jeho zdravotní stav prostřednictvím proužku na straně respirátoru.

 

 

A nepůjde jen o hlášení vizuální cestou. Senzor bude možné pomoci Bluetooth bezdrátové technologie propojit s chytrým telefonem a výsledek ze senzoru v respirátoru se bude v intervalech každých několik desítek minut aktualizovat a hlásit do aplikace v mobilu, která bude moci výsledky odesílat zdravotním orgánům. A nejenom jim, ale i zaměstnavateli, rodinným příslušníkům, bankovní komisi posuzující hypotéku, uličnímu výboru, vedení politické strany, vedení školy, obvodnímu lékaři, provozovateli restaurace či obchodu.

Respirátor se senzorem váš pozitivní nález z dechu nahlásí okolojdoucím, ale i bezdrátově orgánům a šéfům

A teď vám položím kontrolní otázku. Víte, k čemu to směřuje? Směřuje to k tomu, aby se postupně přešlo od intervalového testování pomocí antigenních testů a špejlování několikrát za týden k trvalému a nepřetržitému sledování dechů a výdechů populace pomocí senzorů v maskách. Globalisté chtějí doslova a do písmene kontrolovat vaše dýchání v reálném čase. Argumenty budou takové, že nosní špejle nic nezaručují, protože se jimi lidé testují jen občas za týden, maximálně jednou denně, a to je prostě málo.

Takže bude snaha lidi testovat permanentně v reálném čase, nepřetržitě, kontinuálně. A k tomu budou sloužit senzorové masky, které budou monitorovat kapénky ve výdeších člověka. Takto obskurní Total Control by nevymyslel ani George Orwell, protože ani jeho nenapadlo, že Velký Bratr by chtěl kontrolovat dech obyvatelstva. Takovou absurditu zvrácené totality by prostě ani Orwell nevymyslel.

Zabudovaný senzor sleduje váš dech a mikrokapénky v dechu

Když se člověk přes den v práci nakazí, senzor to okamžitě zachytí, zbarví kontrolní proužek na respirátoru a spatří to váš kolega nebo kolegyně. Všichni začnou ječet v panice, že jste nakažený, okamžitě vás izolují, ale to již dávno budete nahlášený u zaměstnavatele, i u obvodního lékaře, protože senzor vás už pomocí propojené mobilní aplikace všude nahlásil a napráskal, pro vaše dobro, samozřejmě. A bude úplně jedno, od koho jste virus chytili, protože to je podružné. Důležité je, že senzor zbarví proužek a všichni to na vaší masce uvidí na vlastní oči, žádné lékařské tajemství, říkají globalisté, pryč s přežitky!

Kdo se nedostaví na booster injekci, přestane mu platit Covidový pas

Prostě si pracujete v práci, studujete ve škole, nakupujete si v obchodě, a přitom najednou vám zčervená proužek na respirátoru a senzor vás napráská ochrance místního obchodu, případně vedení školy, anebo zaměstnavateli. Samozřejmě, že pro vaše bezpečí a pro bezpečí ostatních. Zabalí vás do pytle a odvezou do izolace, kterou si sami zaplatíte. V izolaci vám nabídnou propustku, pokud se necháte očkovat. Jako očkovaný nebudete muset po dobu 3 měsíců senzorový respirátor vůbec nosit. Potom dostanete pozvánku na booster dávku očkování, na posilující dávku. Pokud nepřijdete, budete muset znovu nosit senzorový respirátor.

Umístění senzoru a výsledkového štítku na masce

Izrael to již před pár dny začal oznamovat držitelům Zelených pasů v Izraeli [2], že kdo se nedostaví na 3. dávku vakcíny Pfizer, to znamená na booster injekci, tak jeho Zelený pas s vysokou pravděpodobností propadne a přestane platit. Opatření je prý ve fázi schvalování. Mnozí Izraelci přitom druhou dávku vakcíny dostali teprve nedávno, před zhruba 3 měsíci. Jinými slovy, toto nelze už ani označovat za přeočkování, toto spíš připomíná vakcinační závislost narkomana, který potřebuje v pravidelných intervalech dávku cracku, protože po uplynutí určité doby látka z těla rapidně rychle vyprchá.

V tomto případě ale závislost nepochází od konzumenta vakcín, ale od státu, od režimu a globalistů, jejichž závislost na obrovské moci nad populaci v důsledku covidismu se stala tak opojnou a omamující, že režim nutí lidi do dalších a dalších dávek, aby panika pokračovala, aby covidová hysterie dále ospravedlňovala další a další dávky, a tudíž další a další opatření, a rovněž další a další zisky pro firmy, které se živí distribucemi vakcíny a jejich podáváním.

Respirátory se senzorem i pro děti, v budoucnu bude senzor mít i 5G modul a bude moci zachytávat hlas

Globalisté mají obrovský problém. V nemocnicích končí stejné počty očkovaných jako neočkovaných, přičemž lékaři nad tím kroutí hlavou. U žádné jiné vakcíny tento fenomén nebyl nikdy zaznamenán. Klinická statistika je neúprosná, a proto média překreslují a zahlcují mediální prostor na odvedení pozornosti, např. pořádáním očkovacích loterií [3] a podobných akcí na odvedení pozornosti. A stejně tak chtějí odvést pozornost od antigenních testů a přesunout společenskou diskuzi směrem k trvalému a permanentnímu sledování zdravotního stavu populace, přičemž se zdravím to nemá nic společného, je to jen záminka na ukotvení a zavedení totalitního dozoru nad populací ve společnosti, tedy o systém ukotvení Total Control.

Popis funkce hlásného štítku na masce

Globalisté nejen vám jako dospělým, ale i vašim dětem chtějí nasadit senzorové respirátory, které budou propojené s aplikací a budou je sledovat nepřetržitě po celý den. A kde je psáno, že senzor a jeho mikročip bude sledovat a vyhodnocovat jen dech? Od toho je jen krůček k zachytávání hlasu, co řeknete do respirátoru. A čip bude klidně obsahovat i bezdrátový identifikátor. Bez něho vás bezpečnostní brána nepustí do vlaku, do autobusu, do obchodního centra. Jinými slovy, bez nasazeného senzorového respirátoru se nikam nepohnete.

Grafenové ID systémy zatím nemají požadovanou spolehlivost, a tak přichází senzorové sledovací masky s identitou

Nebezpečnost Klause Schwaba není v tom, co propaguje a říká, ale v tom, že je pouze zvěstovatel toho, co už dávno předtím někdo rozhodl a nařídil k realizaci. Tato videa z webu WEF pouze předznamenávají a vysílají signály, co je nachystáno a není to o žádné volbě nebo inspiraci, takto globalisté nepracují. Všechno, co vypustí ven, je součástí již rozhodnutých procesů řízení. Vakcíny proti koroně budou nastaveny tak, že poskytnou lidem jako ochranu po dobu 3 až 6 měsíců, ale ihned poté se lidé budou muset dostavit na booster injekci. A spolu s tím, jak vakcíny na Covid-19 úmyslně neposkytují bezinfekčnost, to povede zároveň k vyžadování nošení respirátorů i očkovanými osobami.

Grafen zatím nelze použít k identifikaci osob tak spolehlivě, jak globalisté předpokládali, takže mají v záloze Plán B v podobě senzorových roušek a respirátorů

A to do chvíle, než se podaří vyladit grafenové ID markery v lidských tělech, které podle všeho nejde tak snadno zavést, jak se původně globalistům zdálo. Grafen se uvolňuje z těla, různé látky jej v těle oxidují a uvolňují, takže globalisté mají Plán B a tím jsou sledovací senzorové masky pro obyvatelstvo. Je to naprosto zjevné. A jakmile se rozšíří 5G sítě, senzory v maskách dostanou i zákaznické 5G moduly, takže masky už nebudou spoléhat jen na lokální propojení před Bluetooth. Otevírá se tak před námi svět, ve kterém živí budou jednoho dne závidět mrtvým. Sledování lidského dechu jako nová forma Total Control.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: