5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

“Talibánci vítejte”, zní v Německu a Francii. Kdo jsou ve skutečnosti oni “čeští” tlumočníci?

Německo a Francie dovezly v rámci repatriace “ohrožených afgánských bojovníků za demokracii” zatím blíže neurčitý počet bojovníků hnutí Talibán. Vyšlo to z úniku informací tajných služeb obou zemí do medií, kdy se prokázalo, že několik “uprchlíků” jsou ve skutečnosti vycvičení islamisté z Talibánu. Ve Francii se jedná nejméně o 5 osob a v Německu údajně o několik jedinců.

Je to zase trapná ostuda. Německá a francouzská vláda ze všech sil pracují na islamizaci svých zemí a tak přece logicky musí dovážet islamisty a vycvičené bojovníky, kteří se zapojí do plánované občanské války a nastolení evropského chalífátu. Nikoho nepřekvapí, že mezi evakuovanými jsou i těžcí zločinci, kteří byli již dříve z Evropy deportováni!

To nastoluje otázku, koho ve skutečnosti přivezla letadly do ČR česká vláda? Jedná se skutečně o tlumočníky, nebo je to jen obvyklé divadýlko pro českého gojima a mezi dovezenými muslimy jsou i islamisté, kteří mají za úkol vytvářet teroristické buňky na české území? Lze vůbec lidem jako Babiš, Hamáček, Fiala, Bartoš v této otázce věřit?

Jan Beran, Francie

 

Sdílet: