1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Brit Galvinová: Covid očkování mi způsobilo ochrnutí a Guillanův-Barrého syndrom

Ve zkratce…

Silný příběh ženy, co se nechala očkovat Modernou, a poté se jí život obrátil vzhůru nohama. Dostala Guillanův-Barrého syndrom, meningitidu a měla další komplikace. Více v tomto videu, kde sama sdílí svůj příběh.

 

 

Přepis:

Ahoj jmenuji se Brit, tohle jsem já předtím, než jsem dostala vakcínu od Moderny.

Někteří mě poznáváte z mých postů na Instagramu, když jsem si přikládala na tělo kovové předměty a myslela jsem si, že je to sranda… … až do 22. května 2021. 22. května 2021 volám záchranku 911 poté, co jsem se doplazila po schodech dolů a omdlela v koupelně na podlaze.

~

Záchranka: 911, jak vám mohu pomoct?

Brit: Zdravím, asi potřebuji sanitku.

Záchranka: Dobře, jaký je váš zdravotní stav? Co se stalo?

Brit: Mám pocit, jako když nemohu dýchat.

Záchranka: V pořádku.

Brit: Nemohu přestat zvracet.

Záchranka: Dobře. Co cítíte…

Brit: Mé tělo začíná být paralyzované.

Záchranka: Dobře, někde si lehněte a přijedeme vás zachránit.

Brit: Dobře.

~

Brit: Můj celý život se změnil během několika minut. Už to nebylo vůbec o držení kovových objektů na mé kůži v domnění, že je to sranda.

Strávila jsem v nemocnici celkem 18 dní během různého období. 17 lékařů, bezpočet testů, byl mi diagnostikován Guillainův-Barrého syndrom, perikarditida, zánětlivý syndrom, gastrointestinální vředy, meningitida, a další a další komplikace. Vše jako výsledek Moderna vakcíny. Celý den mám dnes velké bolesti, brečím skoro non-stop, netušila jsem, že taková záležitost je spojená s náhodnými bolestmi. Jsem si jistá, že mnoho z vás jste viděli moje příspěvky a sdílení na Instagramu.

Ukazovala jsem vám všem, co se se mnou dělo. Většina z vás byla vlídná, ale byla jsem napadána, znevažována, zesměšňována, vyhrožovali mi. Nemocnice přivedla ostrahu do mého pokoje, a vyhrožovali mi kvůli mému sdílení. Nevěděla jsem, co se děje s mým tělem… chtěla jsem znát odpovědi, stejně tak jako vy. Byla jsem zmatená a v bolestech, a zraněná. Lékaři v nemocnici se ke mně chovali bez respektu a s takovým opovržením, a tým neurologů zavolali až pátý den během mé třetí hospitalizace. 1500 stran lékařských zpráv a jediný lékař, který byl ochoten připustit, že to je díky očkování od Moderny, byl neurolog, který konečně přišel a dal mi za pravdu. Jednoho dne hlavní sestra přišla a řekla mi: Vy jste ta, u které byl diagnostikován Guillainův-Barrého syndrom po očkování Modernou, je to tak?

Trval na tom, aby mé nežádoucí účinky byly zapsány do VAERS systému a nahlášeny CDC. Konečně, konečně, mě někdo vyslyšel. A my všichni budeme vyslyšeni. Poté, co jsem byla léčena kapačkami, aby se zastavila progrese Guillainova-Barrého syndromu, propustili mě domů. Ačkoli jsem vůbec netušila, co mě bude čekat. A byla jsem absolutně vyděšená. Někteří z vás to vůbec netušíte, jak moc špatné to nakonec bylo. V určitý okamžik jsem nemohla vůbec chodit a byla jsem ochrnutá od pasu dolů a musela jsem se učit znovu chodit.

Dostávala jsem neskutečné množství léků a žádný z lékařů mezi sebou nemluvili. Takže jsem se sama rozhodla, že toho už bylo dost, a obrátila jsem se na celostního lékaře v Tampě. Dostávala jsem týdně kapačky, denně jsem chodila na světelnou terapii, mezitím jsem na Instagramu dostávala hodně podpůrných zpráv, ale také hodně nenávistných zpráv, Bylo naprosto děsivé, co mi lidé říkali, co o mně psali. Influenceři a ostatní, ke kterým se dostaly moje posty. Instagram o mě tvrdil, že je to podvod. Stahovali a omezovali má videa, aby nebylo vidět, co se mi skutečně stalo, když jsem se sama natáčela. Lidé jako já jsou skuteční, a je nás opravdu hodně. A my jen chceme, aby nás někdo vyslyšel. Cítím se podvedena. Jsme skuteční, ne vzácní.

ZDROJ

 

Sdílet: