1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Česko a Slovensko mají přijmout 180 000 Afgánců! EU plánuje vyhlásit povinné kvóty!

Euro-Komisař Margaritis Schinas přivítal Pád Kábulu slovyEvropa hledí vpřed! Ať žije nový evropský pakt o imigraci! David Sassoli, předseda Euro Parlamentu ihned vyzval k zavedení povinných kvót na přerozdělování afgánských imigrantů. A komisařka Ylva Johansson už včera 18.8.svolala jednání, aby byly kvóty nařízeny! Na základě různých vládních zpráv jsme spočítali očekávaný počet afgánských uprchlíků, protože ten před Vámi EU i média tají! Naplnil se tak scénář Rockefellerů, jak jsme už před měsícem informovali!

Podle významného Maďarského politika Halásze Jánose je na Balkánské cestě už 100 000 uprchlíků. (To představuje už 5% z celé imigrační vlny v roce 2015.) Maďarsko podle Halásze zaznamenalo letos už čtyřnásobné zvýšení pokusů prorazit maďarský hraniční plot proti minulým rokům! Není tedy pochyb, že imigrační vlna se dala do pohybu!

Pro pochopení velikosti imigrační vlny jsou důležitá tyto data!

Od Bushovi invaze do Afganistánu se počet obyvatel zdvojnásobil – ze 20 milionů v roce 2001 na 40 milionů v roce 2021! Ekonomika ovšem už 10 let neroste! Už před pádem Kábulu žilo 47% Afgánců pod hranicí extrémní chudoby, kdy jim nezbývá nic jiného, než hladovět a nebo odejít! (V Sýrii byl vrchol skoro 80% v bídě. ) Extrémní chudoba znamená přepočtenou denní kupní sílu 1,9 USD (30KČ) na osobu! V prosinci 2020 konference o Afganistánu přiznala nutnost vynakládat 3 miliardy USD ročně , jinak bude v zemi hlad! Před pár hodinami, ale MMF i další země zastavily finanční toky do Afganistánu . To znamená výpadek příjmů 15%! (Pro srovnání Česko si může 2-4 roky dovolit výpadek 5%, potom konečná) V době Bushova vpádu do Afganistánu se dovážely 3% potravin! Nyní musí vláda dovážet 35% spotřeby. Bez peněz bude hlad! Celkem 20% zaměstnanců veřejného sektoru v Afganistánu – místní správa, školy, zdravotnictví a média – byla zaměstnána v neziskovkách placených USA a EU. Celkem 85 383 afgánských NGO – 61 000 mužů a 23 000 žen bylo takto v zaměstnaneckém poměru neziskovek. Viz: (ngosreportenglish.pdf) Ročně jejich zaměstnávání stálo Brusel a USA 900 milionů dolarů! K tomu je třeba připočítat 400 tisíc úředníků a 100 tisíc vojáků a jejich děti, a nejbližší příbuzné. Celkem 3 miliony lidí takto živilo další 3 miliony prodavačů, holičů, kadeřnic, kosmetiček, opravářů atd. S tím vším je teď konec. Tito lidé, jejichž biometrické údaje získal Talibán, protože USA a Afgánská vláda nezlikvidovaly tajné skenovací přístroje na určování identity spolupracovníků vlády pomocí oční duhovky a otisků prstů, jsou v bezprostředním ohrožení života. Sama CIA předpokládá, že záznamy rychle s čínskou pomocí prolomí pakistánská tajná služba, která léta spolupracuje s Talibanem! Tito Afgánci jsou nyní ohroženi na životě a přišli o zdroj svých příjmů. Už se proto dali do pohybu.

Srovnáním Syrské vlny 2015 – 7 milionů uprchlíků z 20 milionové země a 80% chudoby – lze předpokládat stejnou nebo až dvojnásobnou vlnu z Afganistánu – má 40 milionů obyvatel ale jenom 60% žije ve stejné chudobě jako Syrští -imigranti v roce 2015. Tedy asi 7 až 14 milionů uprchlíků se může dát do pohybu!

20% Syrských uprchlíků skončilo v EU, 40% v Turecku a pouze 0,5% v USA, které konflikt vyvolaly! Obdobná čísla znamenají, že 1,4 až 2,8 milionů uprchlíků by mohlo zamířit do EU. Vzhledem k tomu, že Turecko si už žádné uprchlíky nemůže dovolit, celkový počet bude možná větší. Podle vžitého rozdělování v EU podle počtu obyvatel a HDP, má Česko kvótu přes 3% a Slovensko skoro 2%. Odhadem tak povinné kvóty mohou znamenat pro obě země něco mezi 40 000 až 180 000 uprchlíků!

Asi je dobré a nutné, aby Česko přijalo své Afgánské spolupracovníky, kteří s našimi vojáky bojovali! Určitě si to zaslouží, a pokud je mezi nimi nějaký Talibán infiltrátor nedá se nic dělat s určitou mírou rizika se musíme smířit! Pověst Česka, které pomůže svým „spojencům“ v nouzi, by neměla skončit jako pověst USA. Ale zdůrazňuji jde o jednotlivce a jejich rodiny – to ostatní, jak řekl český veterán-výsadkář – neměli zájem bojovat za svou svobodu. Tudíž je jasné, že i naše svoboda je jim ukradená, a tedy si nezaslouží náš azyl. U voleb přemýšlejte, kdo by tomuto nápadu EU dovést do Česka desetitisíce uprchlíků se odvážil v Bruselu vstát a jako předseda vlády říci – VETO! A toho volte, jinak Vaše vnoučata přijdou o svoji rodnou zem. Počet Čechů se 20 let díky imigraci a prodlouženému věku zvýšil o 3%. Počet Afgánců se uprostřed války s Talibánem a USA za stejnou dobu zvýšil o 96%. (Pro zajímavost celá invaze SSSR znamenala pokles obyvatel Afganistánu z 13 na 11,5 milionů.) Tato čísla každého Čecha musí děsit! Tak volte s rozumem a za Vaše vnoučata!

Náš pořad můžete zhlédnout zde: MAP 975

ZDROJ

 

 

Sdílet: