11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Izrael: čím více očkují, tím více čísla rostou! Koronavirus údajně zabije 96 lidí za týden

Ministerstvo zdravotnictví: Každý den je diagnostikováno v průměru 7 500 nových případů koronaviru, téměř 150 je v kritickém stavu.

V Izraeli bylo ve čtvrtek diagnostikováno 7692 nových případů koronaviru, což znamená, že celkový počet aktivních případů na celostátní úrovni je 62 922.

V nemocnici je 957 pacientů s koronavirem, z toho 594 ve vážném stavu, z nichž 149 je v kritickém stavu. Sto osm lidí je intubováno.

Ve čtvrtek bylo provedeno 146 296 testů na koronavirus, 5,54% výsledků testů bylo pozitivních.

Šestnáct lidí plně očkovaných dvěma dávkami zemřelo ve čtvrtek na koronavirus, další osoba v pátek, čímž se počet úmrtí na pandemii zvýšil na 6 759. Podle zpráv ministerstva zdravotnictví od neděle zemřelo devadesát šest pacientů s koronavirem. Upozorňujeme, že umírají pouze plně očkovaní.

Ve čtvrtek večer schválilo izraelské ministerstvo zdravotnictví poskytnutí třetí dávky vakcíny proti koronaviru pro Izraelce starší 40 let a Izraelce starší 12 let, kteří splňují určitá kritéria.

Izraelský premiér Naftali Bennett (49) dostal v pátek ráno v televizním přenosu třetí očkovací dávku  a vyzval všechny Izraelce, aby udělali totéž: „Pokud dostanete třetí očkování, můžeme se vyhnout čtvrtému zákazu“.

Izraelská mediální posilovací kampaň pro třetí dávku vakcíny začala 30. července a do rána 20. srpna dostalo posilovací dávku 1 266 922 Izraelců.

Je zvláštní, jak čím více lidí je očkováno, tím více zemřou. Proč nám nesdělí, že právě očkovaní lidé podlehnou jako první koronaviru. Striktně se to zamlčuje. Šmejdi potřebují prostě vyočkovat a zlikvidovat co nejvíce lidí. Hlavně, že nám byl Izrael dáván, jako příklad státu, kde očkování obdrželo nejvíce lidí. 

 

 

Sdílet: