1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

BioNTech: Pracujeme na mRNA vakcíně proti HIV, tuberkulóze a chystáme další proti malárii

Výroba mRNA vakcíny je rychlá a levná. Proto se v newspeaku pod pojmem “udržitelné zdravotnictví” budoucnosti skrývá především prevence nemocí pomocí preventivních mRNA vakcín + tzv. léčení po telefonu.

Není náhodou, že jsme si obojí vyzkoušeli v tzv. covidové pandemii.

Je to budoucí výnosná a levná forma Global Health – všeobecného globálního zdravotnictví. Proto se tak násilně protlačuje povinné vakcinování mRNA technologií. Mnohé firmy/politici do toho již neskutečně mnoho investovali.

Proto se nesmí připustit, že mRNA vakcíny selhaly.

Protože se dále plánují další mRNA preventivní vakcíny jako POVINNÉ  a OPAKUJÍCÍ SE i pro dospělé až do konce jejich životů, snaží se farmaceutická lobby, provázaná s politiky, prorazit základní zákony, které specifikují lidská práva v oblasti zdravotnictví – např. Norimberský kodex či Dohodu o lidských právech a bioetice.

Německá firma BioNTech, která vyrábí s Pfizerem mRNA vakcínu Corminaty proti Covid-19, připravuje mRNA vakcínu proti HIV, tuberkulóze a malárii.

WHO, Evropská komise a Nadace Billa a Melindy Gatesových vyhlásila projekt eradicateMalaria, jehož financování zatím ani nebylo zastropeno konečnou částkou.

V rámci tohoto projektu dostávají firmy obrovské dotace na výrobu mRNA vakcín proti malárii.

Kromě BioNTech se projektu účastní např. i firma GlaxoSmithKline, která nyní mRNA vakcínu proti malárii zkouší v Africe ve třech klinických studiích.

Pro globalisty jsou povinné preventivní mRNA vakcíny zdravotnictvím budoucnosti.

Proto ten neskutečný nátlak.

ZDROJ

 

Sdílet: