11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Míra infekce mezi plně očkovanými lidmi celosvětově raketově stoupá

Nyní je jasné, že vakcína nefunguje. Od začátku srpna bylo ve Spojených státech hlášeno 120 000 „průlomových případů“. To je 120 000 lidí, kteří byli plně očkováni. Ve skutečnosti je počet infekcí pravděpodobně mnohonásobně vyšší, protože americký zdravotní úřad CDC v květnu oznámil, že již nebude zaznamenávat počet očkovaných osob.

Americká zdravotnická služba počítá pouze průlomové infekce, které vedou k hospitalizaci nebo smrti. Služba stále počítá všechny běžné „případy covidu“. Lékaři sdělili One America News, že až 40% lidí, kteří dostanou Covid, je plně očkováno.

V Izraeli je většina populace očkovaná, ale 95 procent vážně nemocných pacientů s covidem je plně očkováno. Z lidí přijatých do izraelských nemocnic s covidem je 80–90% plně očkovaných. Ve Velké Británii bylo 62 procent úmrtí na koronu dvakrát očkováno. V médiích ale stále lživě  tvrdí, že zejména neočkovaní skončí v nemocnici.

Americký virolog Anthony Fauci, který se nebojí strašných lékařských experimentů, řekl, že by příští rok chtěl očkovat malé děti proti covidu. Vědci varují, že existuje spojitost mezi vakcínami a syndromem náhlého úmrtí kojenců.

 

 

Sdílet: