16. 10. 2021

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Vezměme Pekarovou a Piráty za slovo: posílejte jim migranty do rodin. Uvidíme, jak jsou antirasističtí skutečně!

Pekarová TOP 09 Adamová, stejně jako Pirát Lipavský, kteří mají plná ústa urážek o rasismu a každý může dohled všechny další: “Část migrantů bych přijala,” hlásí.  Možná i vousaté děti. Podrobnosti nechme na nich.

Možná se na Pekarové promítá neukojené mateřství, ale to je každého věc. Ukažme si však na neuvěřitelnou drzost a ukrývaný rasismus nejhoršího kalibru. Piráti mají slogan:

Integrace cizinců do společnosti

  • Česko by mělo co nejrychleji integrovat uprchlíky, kteří uspějí se žádostí o azyl.

Co myslí tím Česko? Co myslí tím Pekarová, že by migranty přijala? Má to snad znamenat, že oni jako politici přijmou migranty, nebo je zařadí k nám a oni si myjí ruce? A když zjistíme, že s nimi nehneme a budou drtit naše děti, rodiny a vyžadovat další a další ústupky, kam až nechceme zajít, politici nás budou urážet, protože na špinavou práci si přece najmou otroky a oni jsou lilium?

 

Rozumku, Pekarová, Piráti a další vítači

kolik máte na výchovu v rodinách těchto osob, abyste nám ukázali soužití a výsledky v praxi a my si vaše NERASISTICKÉ vzdělávání mohli přijmout za své?

To, co předvádíte je jen alibismus a pak útěk za zdi a námi placené ochráínce jako Jourová do Bruselu. Stejně jako podvodnice Merkelová, která zve kde koho, ale sama si k tělu a do bytu nepustí nikoho. A co Jourová, kolik ta u sebe ubytovala migrantů? Navštivme Pekarovou, Richterovou, Lipavského a další doma, kolik migrantů tam ubytovali a zde nejsou pouhými podvodníky.

Hodný Lukašenko (dle terminologie Evropské unie) prý pomáhá chudákům s cestou do Evropy a najednou Ukrajina posílá Litvě 38 tun ostnatého drátu. Jako humanitární pomoc. Mají si snad oplotit pozemky v Litvě? To je tak Litva rasistická?

Mimochodem, neměla by BIS pod Koudelkou vypracovat zprávu, která politická osoba vyzývá a provokuje ostatní k přijímání migrantů a pak se z toho rasisticky vyvlékne? To je totiž to podhoubí rasistických provokací, zatímco z centra BIS vycházejí kecy o SPD, o dezinformacích a další politické proklamace, aniž je zmíněn provokatér, který rasismus skutečně vyvolává.

Ti, co se nadávkami brání, nejsou rasisté, ale chtějí žít doma a nebát se. Posílat děti a hlavně holčičky do škol a nebát se, že je donesou s užříznutýma hlavama a znásilněné, zatímco ti, co je sem alibisticky tahají, mají státem zaplacenu ochranu.

Hrdina Kocáb, co údajně vyhnal sovětskou armádu při pomyšlení, že stráví noc mezi Romy na severu, se zhroutil a byl snad týden zalezlý na WC. Hrdina. Televizní hrdina a Rusobijec. Pekarová, nastupte, budeme vás sledovat. Richterová z Pirátů, kolik máte doma Romů a migrantů na výchovu a humanizaci, když to doporučujete nám.

Pokud žádné, tak prosíme zavřete huby a jděte skutečně pracovat. Třeba na silnice. Nejsou tam lidi. Ale nechlastejte drahé víno, když ostatním cpete vodu. Tak zní dávno prověřené přísloví!

Skrytá Pravda

 

Sdílet: