23. 9. 2021

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Další špína o vakcínách Pfizer vylezla na světlo

Dr. Robert Malone: ​​„Pfizer a Izrael uzavřeli dohodu, že vedlejší účinky vakcíny proti Covid-19 by měly být utajeny po dobu 10 LET“!

Dr. Robert Malone, vynálezce vakcín mRNA, tweetoval, že mezi společností Pfizer a izraelskou vládou bylo dosaženo dohody o tom, že po dobu nejméně 10 let nebudou hlášeny žádné vedlejší účinky jejich vakcín na Covid-19.

Dr. Malone tweetoval: „To je klíč k pochopení toho, co se tu sakra děje.“ V Izraeli mi řekl izraelský vědec, že ​​dohoda mezi společností Pfizer a vládou se zdá být taková, že po dobu alespoň 10 let by neměly být hlášeny žádné vedlejší účinky vakcíny.

Izrael je v současné době zasažena vlnou průlomových případů, která má za následek přeplnění nemocnic plně očkovanými lidmi.

Ran Israeli, specialista na regulační záležitosti a výpočetní biolog, tweetoval výňatek ze zpráv Chanel 13 v Izraeli, které uvádějí, že 95% kriticky nemocných pacientů v nemocnici je očkováno, zatímco 85–90% hospitalizací je  plně očkovaných. Lidé jsou vynecháni.

Tato informace přichází poté, co 14 Izraelců nedávno onemocnělo Covid-19 po třetím přeočkování, což v některých případech vedlo k hospitalizaci.

Izrael byl první zemí, která zavedla rozsáhlý posilovací program pro osoby ve věku 60 a více let, které již byly plně očkovány vakcínou proti Covid-19. Tento program byl oznámen až na konci července a první data nyní začínají unikat.

Podle oficiálních údajů má Izrael nejvyšší proočkovanost na světě s 5,3 miliony lidí, kteří dostali dvě dávky vakcíny. Jen před dvěma týdny titulky oznámily, že země dosáhla „stádové imunity“ – jen aby ustoupily zprávám o alarmujícím nárůstu průlomových případů.

Data nyní ukazují, že další posilovací očkování proti Covid již neposkytuje ochranu. The Times of Israel v neděli napsal: „Interní údaje ministerstva zdravotnictví ukazují, že 14 Izraelců onemocnělo na COVID-19 týden po obdržení posilovací dávky, uvádí kanál Channel 12 News.“

Izraelská média nyní informují, že “závažné případy” dosáhly čtyřměsíčního maxima a více než 324 pacientů bylo hospitalizováno, z nichž mnozí jsou v kritickém stavu.

Jen před více než týdnem dostali starší Izraelci třetí posilovací očkování, takže až nyní jsou k dispozici první výsledky, které podle všeho ukazují, že vakcína přináší více škody než užitku.

The Times of Israel uvádí: „Síť říká, že 11 nakažených je starších 60 let – dva z nich byli nyní hospitalizováni – zatímco další tři dostali třetí dávku, protože jsou imunokompromitovaní.

“Pokud budou čísla potvrzena ve větších vzorcích, mohly by vyvolat pochybnosti o účinnosti posilovacího očkování, které Izrael poskytl předtím, než ho schválily hlavní světové zdravotnické orgány.”

Kanál 12 uvedl, že potvrzené nové infekce byly identifikovány na základě testů provedených týden poté, co skupina obdržela třetí očkování. Tři z těchto postižených byli popsáni jako „mladší pacienti“.

The Jerusalem Post zveřejnil další informace o nových průlomových případech očkovaných třetí dávkou a napsal: „Z 422 326 Izraelců, kteří obdrželi třetí dávku vakcíny proti koronaviru společnosti Pfizer, bylo 14 testováno do týdne po infekci touto nemocí, uvádí N12. 

Ze 14 potvrzených případů je 11 starších 60 let a 3 jsou mladší pacienti, u nichž je vyšší riziko kvůli imunosupresivním chorobám. Dva jsou dosud hospitalizováni.

Zdá se, že posilovací třetí očkování na  Covid jsou uprostřed současné vlny delta variant zcela neúčinné a zbytečné a způsobují hospitalizaci  lidí v  nemocnici.

Musíme si klást otázku, kolik plně očkovaných bylo ošetřeno v nemocnici kvůli nežádoucím účinkům očkování, ačkoli plný rozsah poškození budeme pravděpodobně znát až za 10 let …

 

 

Sdílet: