29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Vzpoura a Převrat v Bruselu Tajní poslové putují Evropou jak v časech kardinála Richelieu

Co dělají tou dobou čeští vlastenci – napadají se navzájem a dělají bezplatnou reklamu Babišovi. Je to náhoda a nebo není? Posuďte sami v poněkud zvláštním pořadu na tomto odkaze MAP 972.

V EU se chystají velké změny a ty ovlivní Vaše životy víc než si zatím dovedete představit. Boj to bude litý a vlivové skupiny vyjednávají a vytvářejí nové koalice. V sázce je hodně. Skupina „bankéřů“ dokonce plánuje rozdělit Německo na několik samostatných celků, protože pochopili, že Německo chce centralizovaný Brusel, ale řízený z Berlína. Bankéři zase pochopili, že jedině rozdrobením Německa mohou vytvořit skutečnou jednotnou evropskou účetní jednotku ovládanou z bruselského ústředí a podřízenou bankám. Přes léto řada politiků místo dovolených tvrdě jednala. Katoličtí preláti a Protestantští pastoři se domluvili a spustili tzv. „humanitární koridory pro uprchlíky“. Jakmile to stvrdili, Italská ministryně vnitra začala hledat spojence, aby prosadila povinné kvóty po uprchlíky. Své posly vyslali i další politici a to dokonce s důležitějšími úkoly. (Rozebereme příště)

Zarážející je ovšem české politické bezvětří. Média mlčí, co se chystá a politici před volbami nechtějí riskovat, že slíbí voličům, prosazovat možná na podzim v Bruselu poraženou politiku. Čeští politici raději počkají, kdo bude vítěz, aby se připojili. Typicky se tak chová Babiš.

Ještě horší scéna je mezi odpůrci nově zaváděných bruselských pořádků. Ti se do sebe pustili navzájem. Nejzvláštnější roli mezi těmito odpůrci hraje Srdcová čtyřka – Zítko, Tarabová, Malý a Černohorský. Odrazují lidi od voleb – takže Bruselané si mnou ruce. Jsou terčem posměchu za to, že pronásledovali s mobilem falešného Prymulu. A napadají každého, kdo jim není pochuti – Volný se prý chystá na volbách jenom vydělat peníze. Okamura je zrádce a Peterková dokonce policejní konfidentka! Pražská kavárna se jimi doslova baví a má radost. Na fotce vidíte Lenku Tarabovou se svým otcem, krycí jména StB Milan a Blažek, jak pózují v EU s Danielem Hermanem a Dagmar Havlovou. Tou dobou byla Lenka Evropanka a její otec obhospodařoval evropské dotace. Daniel Herman byl tou dobou kamarád sudeťáků. Najednou (dotace už nejsou?) se Lenka pustí sprostě do Peterkové, která, ač zběsile, přesto celý rok tvrdě makala na demonstracích a všichni čtyři šalingradští srdcoví mušketýři spustí útoky na všechny ostatní, co kandidují proti Bruselu a za dobrovolné očkování. Nejhorší je, že propagují neparlamentní politiku a neúčast u voleb. Proto jsem v pořadu úmyslně vysvětlil malicherné vlastenecké hádky v kontrastu s velkou evropskou politikou, která Vám, co mne sledují není po chuti. Jestli se nedají odpůrci této politiky dohromady a nepůjdou k volbám, budou mít bruselští bankéři a jejich čeští stoupenci snadnější cestu k vítězství. Nevím jestli tohle šalingradští mušketýři dovedou pochopit, ale mohli byste to pochopit vy, proto jsem tento pořad natočil, tak jak jsem natočil. Je tu spousta sympatických politických uskupení, která jdou do voleb, tak se nenechte zviklat a někoho zvolte.

Děkuji Vám všem, že nám pomáháte.

ZDROJ

 

Sdílet: