10. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Španělští výzkumníci tvrdí, že vakcíny, roušky i testy obsahují grafen

Zdá se, že toxický oxid grafenu je určen k připojení celosvětové populace na síť 5G. Tou skutečnou biologickou zbraní by potom nebyl žádný “virus”, ale samotný systém podávání “vakcíny”, a také roušky a testování.

No a těchto zločinů se mají dopouštět právě ty entity – vlády všech zemí, které tvrdí, že jsou vaším zachráncem. Odstranění zločinných vlád je proto namístě.

Způsobuje to, co se nesprávně označuje za “Covid-19”, oxid grafenu?

Co se týče této takzvané pandemie’, mým názorem je, že SARS-CoV-2 nebo “Covid-19” byly záminkou … aby se lidem vštípil velký strach, aby se vytvořil systém úplné kontroly nad masami.

Tou skutečnou biologickou zbraní je evidentně jedovatá injekce, nesprávně označována za “vakcínu na covid” a taktiky a příkazy, které zničily nejen hospodářskou činnost, ale celkově zdecimovali zdraví a imunitní systémy lidí …

Teprve nedávno zprávy, pocházející od týmu lékařů, vědců, výzkumníků a profesorů ze španělské organizace La Quinta Columna , důrazně uvedli, že silně toxický oxid grafenu je přítomen nejen v lahvičkách “vakcín na covid” od většiny farmaceutických výrobců, ale je dodáván i v rouškách a prostřednictvím testování na “covid”.

Toto je velmi znepokojující informace a dává odpovědi na kopu otázek nejen o symptomech přítomných u mnoha lidí, ale může také dále odhalovat další část této ohavné agendy, kterou je depopulace.

Jak uvedla tato skupina výzkumníků:

“Používané a v současnosti prodávané roušky obsahují oxid grafenu. Ne pouze ty, které byly časem staženy, jak naznačily média, ale nanočástice oxidu grafenu obsahují PCR a antigenové testy.

I vakcíny na Covid ve všech svých variantách – AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson, atd. – obsahují značnou dávku nanočástic oxidu grafenu. Takový je výsledek jejich analýzy elektronovým mikroskopem a spektroskopií, spolu s dalšími technikami, použitými různými veřejnými univerzitami v naší zemi.

Nanočástice oxidu grafenu obsahovala vakcína proti chřipce, i nové vakcíny proti chřipce a také nové, a pravděpodobně intranazálně, vakcíny proti covidu, které se připravují, také obsahují obrovské dávky nanočástic oxidu grafenu.

Oxid grafenu je jed, který v organismu vytváří krevní sraženiny, jed, který způsobuje srážení krve. Oxid grafenu způsobuje změnu imunitního systému. Dekompenzací oxidační rovnováhy ve vztahu k zásobám glutathionu.

Pokud se jakýmkoliv způsobem podání zvýší dávka oxidu grafenu, způsobí to kolaps imunitního systému a následnou cytokinové bouři.

A také, podle této studie, ampulky jisté “vakcíny” obsahovaly až do 99% oxidu grafenu a máloco jiného.

Co se stane, když se oxid grafenu dostane do plic

Když se nanočástice dostanou do plic, může tento toxin způsobit zánět plic. Grafen také způsobuje kovovou chuť a zánět v mukózních membránách, což může vést ke ztrátě chuti a čichu.

Rovněž může v organismu hostitele způsobovat silné magnetické reakce a poškození červených krvinek.

Při položení na téměř jakýkoliv povrch může být změněn na elektronický vodič.

Člověka by to vedlo k vyslovení otázek o mnoha symptomech “covidu” a možných využitích oxidu grafenu v takzvané “vakcíně na Covid-19”, protože výzkumná skupina také tvrdí, že oxid grafenu ve skutečnosti způsobuje to, co se mylně popisuje jako “covid “.

Pokud je to tak, pak je “vakcína” opravdu biologická zbraň.

Dlouho byly zkoumány velmi mnohé nežádoucí účinky podávání oxidu grafenu do živých organismů, ale doslova o ničem z tohoto se farmaceutické společnosti, vláda ani mainstreamová média nezmínili.

Ve skutečnosti bylo těmito jistými zdroji v minulosti expresně rychle popřeny jakékoliv použití nanočástic v očkováních proti chřipce a “covidu”. Informace v této zprávě jsou ohromující, na pochopení velkého rizika používání těchto malilinké částic ve vakcínach však netřeba mnoho námahy.

Grafenové mikročástice, a z toho důvodu injekčně podán grafen, mohou vést k těžkým respiračním onemocněním, včetně rakoviny plic.

Jakmile se tyto částice ocitnou v těle a v buňkách, lidský imunitní systém není sám schopen se těchto smrtících nanočástic zbavit a ony se stanou trvalými a mohou v těle na buněčné úrovni způsobit extrémně fyziologické poškození.

Nacházíme se uprostřed biologické války?

Biologické zbraně mohou mít mnohé formy a toto je nová taktika války proti lidem této a dalších vlád.

Mocnému kontrolnímu prvku společnosti a jeho zkorumpovaným vládním partnerům nijak nezáleží na vás či vašich rodinách, jen na tom, aby nad vámi získali moc a kontrolu.

Tou skutečnou biologickou zbraní by potom nebyl žádný “virus”, ale samotný systém podávání “vakcíny”, spolu s rouškami a testováním , kterého se dopouští právě ta entita (vláda), která tvrdí, že je vaším zachráncem.

Odstranění každé takové vlády je proto namístě.

Zdá se, že jim jde o smrt miliard lidí a žádoucím výsledkem je nová společnost pánů a otroků, řízená technokraty v transhumánnom prostředí.

Dnes se science fiction stala realitou!

Gary D. Barnett

ZDROJ

Sdílet: