Zbývají dva dny, než v pondělí v 9 hodin vstoupí v platnost hygienické průkazy. A teď jsou někteří připraveni udělat cokoli, aby  průkaz získali, ale vyhnuli se očkování. Jejich myšlenka: Dobrovolně chytit koronavirus, abychom tímto způsobem získali osvědčení o uzdravení. Nyní takové žádosti řeší na sociálních sítích hlavně mladí lidé, kteří hledají ohniska nákazy, aby se nakazili.

TWITTER: Někdo v oblasti s covidem? Potřebuji průkaz na šest měsíců a raději bych ho chytil (koronavirus – InoTV ), než abych se nechal očkovat, tak kdo na mě kýchá?

 

TWITTER: Zoufale hledá někoho s covidem, aby se vyhnul očkování …

 

TWITTER: Hledáte ohnisko COVID-19 v pařížském regionu, prosím twitter.

 

Na sociálních sítích jsou desítky reklam tohoto typu. Mladí lidé chtějí onemocnět koronavirem, aby získali osvědčení o uzdravení. Poté do šesti měsíců po infekci nebudou muset být očkováni.

Ten, kterému budeme říkat Amelie, se už mnohokrát pokusil nakazit.

AMELIE: Nevadilo by mi chytit COVID-19 za účelem získání hygienického průkazu. Právě jsem se setkala s kamarádkou a ta mi řekla, že má příznaky koronaviru. To mi nezabránilo jíst z jejího talíře a komunikovat s ní bez masky. Řekněme, že toto jsou moje „míry boje“ (proti viru. – InoTV ).

NOVINÁŘ: Proč jsi to udělal?

 

AMELIE: To všechno je známo. Že klinické studie o vakcínách ještě nebyly dokončeny.

 

AMELIE: Jde mi o to, že pokud mi bude souzeno ho chytit, vyzvednu ho, a pokud mi bude souzeno zemřít, zemřu.

 

Alexander je biolog. Každý den se setkává s mladými lidmi, kteří pečlivě vymysleli triky, jak se nakazit. Chce zůstat v anonymitě, aby neztratil důvěru svých pacientů.

ALEXANDER: Někteří lidé si podle aplikace TousAntiCovid vyměňují adresy, kde je vysoké riziko infekce Nebo říkají: „Na tomto místě to zazvonilo, když jsem s tím přišel (aplikace – InoTV ), takže to jsou místa, kde je riziko infekce vysoké – pojďme tam. Trochu jako v  Pok é monGo: pojďme tam, existuje riziko infekce. “ A v naší laboratoři se s nimi setkáme za 5-6 dní a řeknou: „Byl jsem na místě, kde hrozilo nebezpečí infekce. Mám pozitivní výsledek testu? Budu tedy v klidu. Nechají mě šest měsíců samotného, ​​nebudu potřebovat očkování. Dostanu nemocný virus a dostanu hygienický
průkaz. “
 

Přesvědčení těchto mladých lidí je neotřesitelné, navzdory propagandě očkování.

BFM TV
Datum vysílání 7. srpna 2021.