12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Zkušený psychiatr varuje, že lidé přinuceni k očkování mohou páchat atentáty

Tlak státu do očkování proti onemocnění Covid-19 poslední dobu neúměrně narůstá a nabírá přímo hrozivých rozměrů.

Když nepomohlo úvodní strašení “smrtelným” virem, ani propaganda bezprizorních “celebrit” či pochybných “autorit” a nakonec ani marketingové triky s čekárnou (jako nedostatkové zboží), tak nastupuje nátlak, výhrůžky a apartheid neočkovaných.

Takové nátlakové řízení však může mít i vážné následky, které zodpovědní představitelé státu pravděpodobně podceňují.

Známý slovenský lékař a psychiatr MUDr. Radoslav CICA se obává, že lidé dohnáni do očkování proti své vůli mohou v případě vážných následků po vakcíně reagovat agresivně vůči těm, kterých budou považovat za viníky.

Na sociální síti nedávno zveřejnil status, ve kterém popisuje své znepokojení. Jeho status uvádíme níže.

Status MUDr. Cicale vyjadřující obavy z nucení lidí do očkování

Necelých 20% lidí se dobrovolně chtělo očkovat.

Dalších 20% lidí se očkovalo díky manipulativní strašící kampani využitím zaměstnavatelů, dovolených. Tím se dostáváme na současnou úroveň cca 40% proočkovanost.

Pokud budou chtít očkovat dalších 20%, což je maximum, co se jim na Slovensku podaří, už to bude pod masivnějším nátlakem, šikanou.

A pokud takový člověk onemocní nebo bude mít zdravotní problémy po očkování, popřípadě jeho žena, dítě … nic mu nebude bránit v tom, aby přišel a spáchal atentát, ať už na zdravotníky, kteří ho očkovali … nebo politiky.

Toto však vědí, proto v okolí mnoha objektů je armáda.

Mnoho lidí, i z těch očkovaných, se cítí už teď podvedených, když poslouchají, že je třeba se znovu očkovat, že je třeba dodržovat opatření … v rámci naivity a masivní manipulaci reklamami uvěřili nejšpinavějšímu marketingu, jaký za poslední desetiletí jsme zažili.

Poznámka redakce

Je třeba si uvědomit, že nejde o slova nějakého obyčejného člověka, ale profesionálního slovenského lékaře – psychiatra, který toho o lidské psychice, motivaci a chování umí poměrně hodně.

Během své dlouholeté praxe se určitě setkal se stovkami pacientů trpícími duševními problémy a dokáže kvalifikovaně odhadnout, čeho mohou být schopni lidé zahnáni do kouta. A zvlášť, pokud se to dotýká jejich nejbližších.

Jeho varovná slova by proto státní představitelé neměli brát na lehkou váhu.

Pokud by nedejbože došlo k nějakému neštěstí, morálně bude zodpovědný nejen ten zoufalý poškozený člověk, ale i ten, kdo jej do zoufalého stavu přivedl.

Pamatujme na jednu věc: Lidé, kteří již nemají v životě co ztratit, mohou udělat věci, které by jinak nikdy neudělali.

 

Sdílet: