16. 10. 2021

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Rozzlobený patolog: Všechny tyto „případy covidu“ vůbec nejsou případy!

Test PCR poskytuje falešně pozitivní výsledek ve více než 95 procentech případů. To říká kanadský patolog Roger Hodkinson v následujícím videu, které na sociální média zveřejnila bývalá reportérka BBC Anna Breesová. Tyto falešně pozitivní výsledky jsou hybnou silou grafů, které vidíte v ranních novinách, řekl Hodkinson.

„To vůbec nejsou případy!“ Řekl publiku. „Jsou stejně zdraví jako ty!“

Lékař dodal, že pravda je brutálně potlačována mainstreamovými médii. „Lžou ti v televizi každý večer.“ Hodkinson dodal, že na sociálních médiích je rozšířená cenzura a pravda vychází najevo pouze prostřednictvím alternativních médií.

Lékaři vám také lžou, zdůraznil patolog. “Jsou to zbabělci a drží jazyk za zuby a nechávají příjmy zvítězit nad morálkou.” Tyto etické zásady – zejména zákaz ublížení na zdraví a informovaný souhlas – naše vláda pošlapává pod nohama! “

„Politici a jejich vyvolené loutky používají strach, jako záminku k zavádění směšných závazků, jejichž účinnost nebyla prokázána,“ řekl.

Patolog zveřejnil titulky koncem loňského roku, když řekl, že lidé jsou „oklamáni“ svými vládami a že koronavirus není horší než „těžká chřipka“. Mluvil o „největším podvodu všech dob“. „Existuje neopodstatněná hysterie živená médii a politiky“.

Sdílet: