24. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Svět zažívá šok! Vynálezce technologie vakcíny mRNA: “Zdá se, že se naplňuje nejhorší scénář”

Anthony Fauci tento týden řekl, že nosní titry jsou u očkovaných i neočkovaných lidí stejné. Titr je číslo, které udává množství protilátek.

NBC News s odvoláním na anonymního vládního úředníka napsala, že titry jsou u očkovaných dokonce vyšší než u neočkovaných osob.

„To je přesně to, co by se dalo očekávat od zesílení infekce zprostředkovaného protilátkami,“ řekl Robert Malone, vynálezce technologie vakcín mRNA. Co tím myslel? Vakcína činí virus nakažlivějším a množí se rychleji.

Vědci před očkování varovali od samého začátku

„Toto je nejhorší noční můra systému proti očkování,“ řekl Malone. Poukázal na to, že k tomu již došlo. Například během očkovací kampaně proti respiračnímu syncyciálnímu viru v 60. letech zemřelo více očkovaných než neočkovaných dětí. To se také stalo s očkováním dengue a prakticky s každým dalším očkovacím programem proti koronaviru, který byl kdy proveden.

“Odpůrci jako já před tím varovali od začátku,” řekl.

Malone dále řekl, že Dr. Fauci lže a že vláda USA skrývá to, co se tady děje. „Nechci znít poplašně, ale vypadá to, že se naplní nejhorší scénář,“ řekl.

Očkovací kampaň musí být ukončena

Chce také objasnit další příčinu: „Mutace, ke kterým dochází, jsou s největší pravděpodobností způsobeny očkovanými lidmi, nikoli neočkovanými“.

Pokud je detekována protilátkově zprostředkovaná amplifikace infekce, očkovací kampaň by měla být zastavena, zdůraznil Malone.

 

Takže z výše uvedeného o bezpečnosti vakcín je zřejmé, že nám naši rádoby odborníci Babiš a spol. lžou a lžou a lžou, protože  kdo může být větší odborník na vakcíny mRNA než sám jejich vynálezce! 

 

 

Sdílet: