28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Lisabonský soud: “Na Covid-19 zemřelo pouze 0,9% z vládou uváděných 17 000 obětí”

Lisabonský soud rozhodl, že skutečně na Covid-19 zemřelo jen 0,9% “potvrzených případů” úmrtí, což představuje celkem 152 nemocných a ne 17 000, jak tvrdili lživé vládní statistiky úmrtí na covid.

Po petici, kterou zahájil jeden občan, byl soud v Lisabonu přinucen poskytnout ověřené data o reálné úmrtnosti na Covid-19.

Co prozradilo vyšetřování

Dokumenty prozradily, že počet potvrzených úmrtí na Covid-19 je od ledna 2020 do dubna 2021 jen 152, což je drasticky nižší číslo než 17 000 uváděných vládou.

Údaje pocházejí z portugalského Sistema de informação dos Certificados de Obita (Informačního systému úmrtních listů – SICO).

Všechny ostatní úmrtí se zdají být výsledkem nesouvisejících příčin, přičemž mnozí z uvedených byly PCR testy testování jako pozitivní, což opět naznačuje, že testy jsou zcela nespolehlivé.

Kary Mullis, vynálezce PCR testu, již dříve uvedl, že testy nejsou spolehlivé na testování virů, neboť výsledky se dají interpretovat tak, aby vytvářely “iluzi” pandemie.

Mnohé testy na covid mají vysoké prahy cyklů – většina je nastavených na 37 nebo 40 cyklů – což značí, že velké množství jich je falešně pozitivních.

Způsob, jak jednoduše vytvořit zdání falešné pandemie (čísla nových případů hospitalizace i úmrtí) pouze s pomocí pochybných PCR testů, jsme názorně popsali v  tomto článku .

Chystají se několikeré soudní procesy s covidvými podvodníky

Tato zpráva přichází, když se chystá konat několik velkých soudních procesů s těmi, kteří jsou zodpovědní za covidový podvod a za prosazování očkovacího agendy, která způsobila mnohé závažné nežádoucí účinky a úmrtí.

Dr. Reiner Fuellmich sestavil Vyšetřovací koronového výbor, který došel k závěru, že údajná pandemie Covid-19 je agenda, která byla plánována už alespoň deset let dopředu.

Řekl:

“Konečný výsledek, ke kterému chtěli [WEF – Světové ekonomické fórum] dospět, bylo očkovat všechny. Není to však dokonce ani vakcína. Je to experimentální genová terapie, která nebyla nikdy otestována. “

Pro dosažení očkování mas muselo být prohlášeny ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu, které by vakcíně umožnilo získat souhlas pro nouzové použití.

Podle Fuellmicha používáním nespolehlivých PCR testů dokázalo WEF vytvořit iluzi pandemie u tisíců zjevných covidových případů, která byla potom využita na prohlášení ohrožení veřejného zdraví.

“Frankfurtská Agentura veřejného zdravotnictví nezohledňuje nic, co přesahuje 24 cyklů zesílení. Drosten nastavil protokol svého testu na 45 cyklů. Při 35 cyklech dosahujete 97% falešně pozitivních.

Většina západních zemí dělala totéž a testovala v rozmezí 40 až 45 cyklů. Můžeme si být na 100% jisti, že Drostenuv PCR test vytvářel jen falešně pozitivních. “

Podobně jako rozhodnutí lisabonského soudu bude zajímavé zjistit, co svými soudními procesy odhalí Dr. Fruellich se svým týmem a také to, jak byl ve skutečnosti tento covidový podvod rozšířený.

Závěr

Dr. Fuellmich a jeho mezinárodní tým právníků a lékařů upírají zraky na německého virologie Christiana Drostena , který PCR test pro koronavirus navrhl, na Lothara Wieler, ředitele německého institutu veřejného zdravotnictví a na mnoha dalších.

“Toto je horší než to, co se dělo v Třetí říši. Musíme něco dělat, protože lidé, kteří jsou za toto zodpovědní, neznají žádnou empatii a jsou extrémně nebezpeční. Zajímají je jen peníze a moc.

My je dostaneme! “

ZDROJ

Sdílet: