11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Češi a Slováci budou platit Španělům 52 dní mimořádné dovolené u moře ze svých daní!

Jak včera večer (29.7.2021) oznámila španělská vláda Španělé už budou pracovat jenom 4 dny v týdnu a 3 dny v týdnu se budou opalovat na pláži. Budou mít ovšem stejný plat, jak když pracovali 5 dní. To všechno za Bruselské dotace. Ty Češi ani Slováci nedostali. Výsledek tak je jasný Češi a Slováci budou platit Španělům 52 dní (podle počtu týdnů) mimořádné dovolené u moře. To je skandální!

Včera také Tomio Okamura varoval před růstem zadlužení České republiky. Tomio doslova řekl: Zadlužení České republiky hrozivě roste. Kdyby radši vláda přestala vyhazovat peníze na nepřizpůsobivé, politické neziskovky, solární barony a předražené zakázky… a uvedl konkrétní data, jak zadlužení roste. Ono není divu, když místo pomoci od Bruselu musíme neustále na západ EU posílat nezdaněné dividendy z naší práce!

Z Bruselu přitom letos poslali každému Španělovi na hlavu 37 162 korun z půjček, za které my na východě EU ručíme. Španělé díky těmto poslaným penězům začnou nový evropský experiment – od 1. ledna roku 2022 přejde až 400 španělských firem na 4 denní pracovní týden. Španělé přitom mají 15,2% nezaměstnanost, plat ve španělském auto-motive sektoru je 47 tisíc, v českém 41 000 a ve Slovenském 37 000. České firmy marně shánějí zaměstnance, ale Španělé do Čech pracovat nepřijdou, raději budou, jako žít na sociálních dávkách! V Česku, aby se všichni včetně bratrů Ukrajinců sedřeli.

Španěl dostal letos dotaci EU 37 tisíc KČ na hlavu, Čech 17 tisíc a Slovák 24 tisíc.(Str.39 bruselského dokumentu) A Španěl má už pracovat jenom 32 hodin týdně, Francouz už pracuje jenom 35 hodin týdně! a my se máme udřít, abychom to zaplatili! Nevídané! Neslýchané! Odchod z EU!

Náš pořad najdete zde:MAP 963

ZDROJ

 

Sdílet: