16. 10. 2021

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Tvůrci vakcín Covid Pfizer a JJ musí stáhnout produkty způsobující rakovinu

Pfizer, výrobce koronových vakcín, mimo jiné odvolal některé šarže vareniklinu (Champix / Chantix) a dočasně pozastavil prodej těchto léků. Lék se používá při léčbě odvykání kouření. Bylo zjištěno, že řada šarží přípravku Champix obsahuje nadměrné množství nitrosaminů, které mohou být pro člověka karcinogenní.

V loňském roce napsal Trouw , že tento lék Pfizer je spojován se sebevražednými sklony. Několik uživatelů uvedlo, že měli sebevražedné myšlenky. Lareb uvádí, že “lék” byl v letech 2009 až 2019 zapojen do osmi sebevražd a osmi pokusů o sebevraždu v Nizozemsku.

Společnost Pfizer stahuje lék z trhu, protože obsahuje rakovinotvornou látku, je sužována skandály a již zaplatila miliardové pokuty, ale koronová vakcína společnosti Pfizer je samozřejmě stoprocentně bezpečná a byla prohlášena za nezávadnou!!!

Byly také staženy z distribuce  karcinogenní opalovací krémy

Společnost Johnson & Johnson, výrobce vakcíny Janssen, také stáhla z prodeje pět opalovacích krémů Neutrogena a Aveeno poté, co bylo zjištěno, že obsahují benzen. Benzen může způsobit rakovinu.

Minulý měsíc se ukázalo, že společnost Johnson & Johnson musela zaplatit skupině žen náhradu škody ve výši 2,1 miliardy dolarů, protože dětský prášek farmaceutického giganta byl klasifikován jako karcinogenní. Obsahoval azbest.

Společnost Johnson & Johnson stáhla opalovací krémy, které obsahují karcinogen, a musí platit miliardy za azbest v dětském prášku, ale Janssenova koronová vakcína je samozřejmě 100% bezpečná a prošla schválením.

Takže ovčané hurá do očkování, aby jste mohli získat také tak významné preparáty do svého těla.

 

Sdílet: