16. 10. 2021

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Lékař: Znepokojující výsledky

Ano, je načase stát se vlastním „lékařským vyšetřovatelem“, protože výrobci vakcín a regulační orgány nejednají v našem nejlepším zájmu. Chtěli byste přesně vědět, co vakcíny mRNA dělají s vaší krví?  Vakcína  je mnohem nebezpečnější než virus Covid-19 nebo některá z jeho variant?

Nemusíte být mechanik, abyste se naučili a porozuměli tomu, jak špinavý olej může zničit motor a nemusíte být ani lékařem, ani vědcem, abyste pochopili, jak vakcíny mRNA-covid upravují červené krvinky tak, aby se držely pohromadě. To vysvětluje jevy krevní sraženiny, ke kterým dochází po očkování proti Covid po celém světě. To vysvětluje epidemii zánětů srdce, která se děje po celém světě po očkování Covid. To vysvětluje explozi v případě neuromuskulárních degenerativních onemocnění.

Proč si tisíce a tisíce lidí očkovaných Covidem stěžují na neutuchající letargii, závratě a zakalené myšlení?

Myokarditida je stav zaníceného srdce, které je přetíženo z různých důvodů. Hlavní příčinou myokarditidy, mrtvice a infarktu jsou ucpané cévy, včetně tepen, žil a kapilár, z nichž každá hraje specifickou roli v procesu oběhu kyslíku a živin. Dokonce i u některých nejzdravějších lidí na naší planetě Zemi, v našem vojenském personálu, se po očkování proti Covid objeví myokarditida, což bylo vědecky prokázáno v klinických studiích.

Vyšetření krevních vzorků (krevních stěrů) od pacienta, který obdržel očkování vakcínou Moderna Covid, pod normálním mikroskopem odhalí krvinky, které byly zničeny, mají mutovaný tubulární vzhled a jsou shlukovány (agregovány). Tito pacienti a jejich lékař chtějí přesně vědět, co se jim tlačí do krevního oběhu a co jim nyní koluje v těle?

Dezinformace pochází od společností Pfizer a Moderna o mRNA a její skutečné funkci. Odtud pocházejí všechny dezinformace, nikoli od serverů poskytující  alternativní zprávy..

Tyto snímky krevních skvrn od pacientů očkovaných Covidem vypadají, jako by pacient měl Guillain-Barreův syndrom nebo MS, ale nemají. Jak vakcíny způsobují tento účinek? Vakcína Moderna mRNA Covid mění tvar a lepivost červených krvinek, což způsobuje jejich srážení. První diagram níže ukazuje zdravé krvinky a po očkování proti Covid máte zmutované, deformované červené krvinky, obohacené proteiny a faktor lepivosti, který způsobuje smrtící blokády. Je to jako hromada stovek vraků na dálnicích a silnicích, po kterých teče vaše krev. Jen se podívej:

Těžká myokarditida způsobená vakcínami proti Covid oslabuje srdce a brání zbytku těla dostat dostatek krve

Vakcíny Covid vůbec nejsou vakcínami. Jsou to geneticky modifikované, toxické injekce, které ucpávají lidskou krev. Shodou okolností je virová infekce příčinou myokarditidy číslo jedna, takže Covid je perfektní kamufláž pro vakcíny, které způsobují záněty srdce a krevní sraženiny. Během virové infekce vaše tělo vytváří buňky pro boj s virem, ale po vakcíně mRNA vaše buňky produkují lepkavé proteiny a priony, které ve vašich cévách vytvářejí „zátarasy“ a vaše krev se kolem těchto bariér ještě více ucpe. Problém se zhoršuje a rychle se stává osudným.

Některé oběti očkování proti Covid trpí trombózou mozkových žil nebo hlubokou žilní trombózou. Jedná se o smrtelné krevní sraženiny v mozku nebo v jeho blízkosti. Další oběti očkování trpí plicní embolií hned po očkování proti Covid-19. Ty jsou způsobeny abnormální koagulací, při které byl zanesen celý systém srážení krve a díky „technologii“ mRNA se vymkne kontrole. Vakcíny také poškozují vnitřní orgány.

Když se tyto sraženiny způsobené vakcínou uvolní z místa původu, mohou cestovat do příliš úzkého orgánu nebo tepny, zablokovat průtok krve a způsobit plicní embolii, jak se to oběti očkování stává v plicích, žaludku a v mozku (ischemické mrtvice).

Výzkum ukazuje, že pacienti s Covid-19 mají také významně zvýšené hladiny molekul srážení krve, které také přispívají k cévním onemocněním, což zhoršuje problém u lidí, kteří dostali Covid a dostávají zároveň také vakcínu, ale CDC (americká agentura na kontrolu léčiv)  se o to nestará . 

ZDROJ

 

Sdílet: