16. 10. 2021

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer potvrzuje: Ano, v „koronové vakcíně“ je grafem oxid

Karen Kingstonová, bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer a současná analytička pro farmaceutický a zdravotnický průmysl, představila nesporný materiál, který by měl být sdílen s CELÝM SVĚTEM!

Očkování, známé jako „očkování proti COVID“, je jedovatý trest smrti a nikdo by očkování neměl podstoupit.

Španělští vědci nedávno zjistili, že koronové vakcíny Pfizer a AstraZeneca jsou z velké části vyrobeny z oxidu grafenu. Cenzoři faktů a média se poté mohli zbláznit, aby vyvrátili zprávy o tomto objevu.

Karen Kingston, bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer, nyní potvrdila, že ve vakcínách proti Covid je jednoznačně  přítomen oxid grafenu. „Je nesmírně obtížné tyto informace najít,“ řekla v pořadu Stewa Peterse.

Když se Peters zeptal, zda je v koronových vakcínách obsažen oxid grafenu, odpověděla jednoznačně: „100 procent, to je nevyvratitelné“.

Karen Kingstonová má podezření, že tato složka není uvedena v patentech očkovacích látek, protože je toxická pro člověka a protože se může doslova připojit k internetu. “Zkoumají, kolik toho mohou injekčně podávat lidem, než zemřou. Jsme morčata “.

Pokud je grafen oxidu aktivován, může dojít k poškození a smrti.

Bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer vysvětlila, že grafen může vést elektřinu. Když má grafen kladný náboj, zničí vše s čím přijde do styku. V tuto chvíli jsou částice neutrálně nabité. Pokud je aktivováno elektromagnetickým polem, může dojít k poškození a smrti. Podle Kingstonové závisí na tom, kolik nanočástic je v těle a kde jsou.

Když si přečetla informace, silně plakala. “Nevěděla jsem, že žena dokáže tolik plakat,” řekla.

“Toto jsou biologické zbraně. Je to plánovaná genocida “.

 

Sdílet: