16. 10. 2021

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Ochranka francouzského prezidenta odstoupila kvůli Covid omezením prezidenta

ŠOK! Ochranka francouzského prezidenta odstoupila kvůli Covid omezením; prezidenta Macrona už chránit nebude…

Všichni členové Národní gardy, ochranky zřízené k ochraně francouzského prezidenta, rezignovali a prezidenta Macrona již chránit nebudou!

Hromadná rezignace přichází v návaznosti na jeho prezidentský dekret, který vyžaduje, aby francouzští občané měli a používali „hygienický pas“ (Sanitary Passport, tj. osvědčení o očkování), jinak jim bude odepřen vstup do obchodů, barů, dokonce jim bude odepřeno hlasování!

Občané vycházejí do ulic téměř ve všech větších městech a doslova bojují s policií kvůli prosazování těchto nových prezidentských dekretů. Masmédia občanské povstání většinou ignorují a téměř o ničem neinformují, zatímco v zemi propuká protest.

Boje začínají být krvavé:

Protesty proti očkování v Paříži se zvrhly v násilnosti. Policie se střetla s protestujícími. Nasazen slzný plyn. pic.twitter.com/Se6637t8bU

Francouzská vláda se musela snažit zajistit nějaký jiný typ ochranné služby pro zlovolného Diktátora, který krade francouzskou svobodu.

Členové gardy, kteří rezignovali, byli dotázáni, proč odešli, a téměř univerzální odpověď: „Macron nestojí za to, aby se za něj umíralo“.

Nezbývá než doufat, že se Francouzům podaří zbavit se tohoto odporného tyrana jakýmkoli způsobem, který uznají za vhodný.

ZDROJ

 

Sdílet: