2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Zatkne policie Vojtěcha za poplašnou zprávu, že olympionička skoro umírá a je připojena na přístrojích?

Neprůstřelný (zatím) ministr…

Olympionička je na kyslíku, tvrdil Vojtěch. Vyděsil milióny lidí! A tomu lotrovi to projde, zatímco jiné, co sdílejí neověřené informace, policie vyšetřuje? Kdo kryje Vojtěchovi záda?

Je normální, aby byl ministr za ANO mimo zákon a všechny zločiny mu procházely?

Stačí si položit na misky vah covidové teroristy a ty, co předkládají jasné důvody, proč se odmítají očkovat.

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) ve čtvrtek v televizi Nova tvrdil, že jedna ze sportovkyň má dokonce těžší průběh a skončila v nemocnici na kyslíku.

Jedinou ženou, u které byla nákaza potvrzena, je ale Markéta Nausch Sluková a ta je podle dostupných informací na hotelu v povinné karanténě.

Vojtěch prý pracoval s veřejnou informací, která prý zazněla ve vysílání Českého rozhlasu a pouze ji tlumočil.

Mluvčí Českého rozhlasu Jiří Hošna popřel, že by ve vysílání zazněla informace, kterou uvedl ministr Vojtěch. “Ve vysílání Radiožurnálu ani Radiožurnálu sport nezaznělo, že by měla Markéta Sluková těžší průběh nebo že by byla dokonce hospitalizována!

Kde je policie, která zatkne ministra Vojtěcha za poplašnou zprávu?

Doktorka, která tvrdila, že zemřeli důchodci a údajně to převzala z falešného profilu, byla udána fanatickým manipulátorem Cemperem a napříč covidisty dehonestována.

Ministr Vojtěch může národu vykládat jakákoliv zvěrstva a zatím policie nekoná.

Jak je to možné?

Nejsme si všichni před zákonem rovni?

Babiši, nejen Jourová, Schillerová, ale i Vojtěch je vaší vizitkou špíny. A hradba mlčení? Zuřivost podvedených slušných lidí stoupá a policie sama už toho má dost! Jak dlouho ještě budete terorizovat občany?

ZDROJ

 

Sdílet: