6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Vlády se nyní snaží eliminovat lidi, kteří se shromažďují na protestech

“I když se setkáš se svými sousedy v obchodě, Aldi nebo v jiném supermarketu, neměl bys mluvit. Nyní je čas minimalizovat vaši interakci s ostatními”, dodal hlavní zdravotní ředitel v Austrálii . “I když máš obličejovou masku. Nemyslím si, že nabízí úplnou ochranu. “

„Chceme si být naprosto jisti, že nepřijdeme do kontaktu s někým, kdo každodenně představuje riziko,“ řekl Chant.

Důvěra ve vlády se hroutí po celém světě. V Austrálii nyní říkají lidem, aby ani nemluvili s nikým jiným v zoufalé snaze použít tento virus jako prostředek k potlačení společnosti a ukončení jakéhokoli shromáždění, aby se zabránilo svržení samotné vlády. Například vláda USA nyní sleduje vaši historii vyhledávání na Googlu, aby zjistila, zda jste extremista.

Jestli je tu jeden vůdce, kterého se dav chystá vytáhnout ze svého paláce, bude to pravděpodobně Macron ve Francii. Již oznámil, že od srpna bude každý, kdo navštíví restauraci, kavárnu, nákupní centrum, nemocnici nebo cestuje dálkovým vlakem ve Francii, nucen předložit cestovní pas COVID. Trestem za porušení této vyhlášky bude šest měsíců vězení a společnostem, které přijmou lidi bez pasu COVID, hrozí odpovědnému pracovníkovi až jeden rok vězení a pokuta 45 000 EUR.

Macron se opravdu pokouší rozdrtit francouzskou ekonomiku pro velký reset Klause Schwaba. Mnoho majitelů restaurací se nyní jednoduše bojí, že díky novým potřebným pasům COVID se z nich stanou spíše viroví policajti než obchodníci. Macron se stává nejpřísnější hlavou státu v Evropě, ne-li na světě. Jeho drakonická tvrdost, kterou chce přinutit lidi k očkování proti koronaviru, zašla při pohledu na velké demonstrace ve velkých městech příliš daleko. Jak již bylo zmíněno dříve, od 1. srpna bude lidem, kteří nemají cestovní pas COVID, odepřen přístup k veřejné dopravě, divadlu, nákupnímu centru, baru, kavárně, restauraci a dalším místům. Ani jim nebude nic dovoleno. Jinými slovy, očkovat se nebo zemřít se zdá být jeho novým mottem.

Poprvé se policie přidala k demonstrantům ve Francii. Macron může dostávat rozkazy od Schwaba, ale začíná se dostávat na vážnou křižovatku v Evropě. Jeden úder proti hlavě státu a může pak vidět, jak ostatní začínají dvakrát uvažovat o dodržení Schwabova velkého mistrovského plánu na přetvoření světové ekonomiky.

Ono se nakonec může stát, že tito podporovatelé covidterorizmu nakonec skončí na nejbližší lampě.  Našlápnuto k tomu mají! Miliony lidí začalo po celém světě protestovat a v Česku je zatím klid a všichni žerou Babišovo lži.

 

Sdílet: