29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Imigrant ve vyhošťovací vazbě napadl a vážně zranil policistku

Ve středu ráno při výdeji snídaní afghánský imigrant ve vyhošťovací vazbě ve Vídni v Rossauer Lände surově napadl 28-letou policistku a způsobil jí vážná zranění. Přitom od samého začátku na ni řval ženy-dehonestující nadávky nejhrubšího zrna.

Ženy jsou tradičně pro imigranty z muslimských zemí na nižší úrovni než muži, a pokud stojí v nějaké veřejné autoritě a mají vyzývavé necudné imidž, je to třaskavý mix. Na to zřejmě ve středu doplatila i mladá policistka.

Případy jako tento dokazují, že odsuny imigrantů do Afghánistánu se nesmí zastavit, konstatoval kancléř Kurz a popřál policistce brzké uzdravení.

Ministr vnitra Karl Nehammer prohlásil, že kdo páchá násilí proti policistům neguje základní právní principy našeho státu a staví sama sebe na nejzazší okraj naší společnosti. V Rakousku je ročně zraněno napadením na 1000 policistů, převážně imigranty.

Imigrace pojišťovnám evidentně zvyšuje vyplácená pojistná plnění a pojištěným škodní průběh. Je otázkou, zda část takových plnění neregresovat vůči těm entitám a jednotlivcům, kteří k ní  evidentně svými politickými programy, prohlášeními, akty, činy či propašováváním přispěli. Takové konání řádného hospodáře by pak občanům a institucím (nemocnicím) mohlo snížit pojistné a zvýšit pojistná plnění na jiných produktech.

ZDROJ

 

Sdílet: